Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Akce: Zážitková kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech


Ilustrační fotografie

Rádi cestujete a ochutnáváte mezinárodní speciality? Plánujete navštívit Kolumbii nebo Jižní Ameriku? Toužíte ochutnat exotické delikatesy a potraviny typické kolumbijské kuchyně? Chcete se dozvědět zajímavosti o kolumbijské kuchyni? Rezervujte si místo na gurmánskou akci Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech.

Gurmánská akce se koná 22. červana 2018 v exkluzivní historicky zajímavé restauarci Dutá hlava - Klub architektů v atraktivním prostředí vedle známé Betlémské kaple v Praze. Více informací o kulinářském zážitku najdete níže článku.
 

Kolumbijci milují jídlo, rádi jedí často a velké porce. Kolumbijská kuchyně se vyznačuje spoustou ovoce, zeleniny, exotickými surovinami, kořením. V Kolumbii se pěstuje kukuřice, rýže, brambory, maniok (připomíná sladké brambory), káva, banány, citrusy, sojová  a cukrová třtina. Chová se skot, prasata, drůbež, ovce, lamy, alpaky. Kolumbie je známá mimořádně kvalitní kávou. Z koření se používá typické ajím, což je silně kořeněná omáčka nebo směs koření rozpuštěné ve vodě. Do omáček jsou oblíbená jako přísada papričky Ají amarillo.

Víte, jaký je typický oběd pro Kolumbijce? První chod je polévka, bývá masový vývar s trochou zeleniny, jukou, kukuřicí. Druhým chodem bývá maso s přílohou. Nejčastěji konzumují hovězí, rýži, dále vepřové, kuřecí, ryby, brambory, juku, fazole, hrách. Jako nápoj se podává obvykle čerstvý džus.
Zajímavostí je používání zelených divokých banánů. Kuriozitou jsou pokrmy z morčat a specialitou určitý druh mravenců.
Tradičními pokrmy jsou například arepas, Bandecha Paisa, polévka Sancho de res galina, pescado, juka, patacones, empanadas, sobre barriga.


Už se těšíte, jaké speciality kolumbijské kuchyně pro Vás připravila naše rodilá kuchařka z Kolumbie?

CO OBSAHUJE KOLUMBIJSKÁ VEČEŘE O 6 CHODECH S RODILOU KOLUMBIJSKOU KUCHAŘKOU?
* Zážitková večeře o 6 chodech
* Představení rodilé Kolumbijky a vyprávění o zajímavostech této kuchyně
* Dotazy účastníků akce autentické kolumbijské kuchařce

KOLUMBIJSKÉ ZÁŽITKOVÉ MENU O 6 CHODECH:
EMPANADAS
Smažené kapsy z kukuřičné mouky, plněné masem. Podávané s naším tajným "Ají criollo", pikantní kolumbijskou omáčkou
PATACONES
Smažené zelené banány se salsou "Hogao" z jarní cibulky, rajčat a koriandru
COCTEL DE CAMARON SAMARIO
Krevetový koktejl s jedinečnou chutí z oblasti Santa Marty
SALÁT S MARINOVANOU ČERVENOU ŘEPOU, MRKVÍ A KORIANDREM
SOBRE BARIGA
Dušený hovězí pupek s bramborami choreadas "papas choreadas", bílou rýží a avokádem
CREME DE LIMON
Limetkový krém s piškoty
 

Na akci je možnost individuální degustace vín a džusů. Džusy jsou dovážené přímo z Kolumbie. Jsou to jedinečné odrůdy na trhu (lulo, mora, gunabana, tomate de árbol, marakuja, guaba a mango).
 

Cena: 1700 Kč na osobu
Datum a čas konání: úterý 26. června 2018 od 19.00
Místo: Restaurace Dutá Hlava - Klub architektů, Betlémské náměstí 5a/169, 110 00 Praha 1
Rezervace stolu ZDE.

Přijďte si užít jedinečný gurmánský zážitek!

V případě jakýchkoliv dotazů nebo objednávky mě kdykoliv kontaktujte - Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, tel. 777136103.
Ráda Vám odpovím.

Těšíme se na Vás!

Tato akce je pořádána ve spolupráci s gurmánskou firmou Kuchaři do domu a podnikatelským klubem NEGOTIUM.

Víte, že společnost Kuchaři do domu s.r.o. zajišťuje originální gurmánské akce s oceněnými VIP kuchaři, zážitkový catering, 25 světových kuchyní, poskytuje kompletní catering až do 2000 osob, gastronomické služby?
Přijedeme za Vámi nebo zajistíme prostory restaurací a hotelů – pro firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.

Provozujeme portál www.KuchariDoDomu.cz s databází 100 osobních kuchařů z celé ČR, renomovaných VIP kuchařů, certifikovaných lektorů vaření a gastroporadců. Na portálu si vyberete a objednáte svého kuchaře, catering nebo jiné kulinářské služby. Doporučíme Vám ověřené renomované mistry kuchaře. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
S KUCHAŘI DO DOMU si užijete GURMÁNSKÉ MENU, ZÁBAVU A POHODU!

Fotogalerie
Večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou, foto: Samphotostck/, archiv: www.Kucharidodomu.cz Gurmánská akce s Kuchaři do domu: Zážitková kolumbijská večeře, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře v restauraci,  archiv: www.KuchariDoDomu.cz Kolumbijská večeře, archiv: www.KuchariDoDomu.cz Reastaurace Dutá hlava, foto: archiv Kucharidodomu.cz Zážitková kolumbijská večeře a káva, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková gurmánská kolumbijská večeře, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře a creme, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře a maso, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz
Ostatní

Píší o nás! Kuchaři do domu a firem v médiích

Stálý zájem médií o gastronomické originální služby firmy KUCHAŘI DO DOMU A FIREM nás velmi těší. Píší o nás! Tisk, internetové weby, televize.

čtěte více...

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku! Časopis Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Máme také zahraniční klientelu!

Nabízíme vynikající gastronomické zážitky také pro návštěvníky ze zahraničí. Gastronomické služby, úspěšné restaurace, ubytování a originální kulinářské programy poskytujeme po celé ČR.

čtěte více...

Nabídky eventů a akcí: kuchařská show, workshopy, catering, live cooking, VIP kuchaři, 25 kuchyní

Pořádáte firemní akci, event, propagační akci, teambuilding, výročí firmy, konferenci? Rozzáříme vaše akce. Kompletně zajistí známí špičkoví Kuchaři do domu. Vyberte si z bohaté nabídky eventů a gurmánských akcí mistrů kuchařů!

čtěte více...

Teambuilding a gurmánské akce pro muže

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy pro muže, kulinářské akce, zajistí prostory i sportovní aktivity.
 

čtěte více...

Krásná reference: Kurz vaření s Kuchaři do domu

Krásná reference zákaznice na kurz vaření s Kuchaři do domu nás opět velmi potěšila. Zákazníci jsou nadšeni. Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují kurzy vaření doma u zákazníků, zábavné workshopy ve firmě nebo moderním gastrostudiu.

čtěte více...

Jarní piknik ve velikonočním kabátku

Velikonoce jsou svátky jara a jako takové nás lákají do přírody. To platí dvojnásob, když připadnou na tak pozdní termín jako letos. Dá se předpokládat, že už bude opravdu pěkně teplo a tak jsou ideální příležitostí pro pořádání prvních jarních pikniků.
 

čtěte více...

Kompletní nabídka kulinářských služeb a gurmánských akcí Kuchařů do domu v roce 2019

Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují rozsáhlé kulinářské služby po celé ČR. Kompletně zajistí firemní akce, eventy, rodinné oslavy, svatby, recepce, bankety, společenské události, festivaly. Přijedou kamkoliv nebo zajistí prostory na akci.

čtěte více...

Další krásná reference na oslavu narozenin, jubilea a párty s Kuchaři do domu

Krásná reference zákazníka nás opět potěšila. Jak to funguje? Zadáte poptávku, pošleme ji více renomovaným mistrům kuchařům nebo osvědčeným cateringovým firmám. Doporučíme Vám kuchaře a kuchařské firmy podle vašich požadavků a podle regionu. Zašlou vám nabídku menu a cenu. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 
 

 

čtěte více...

Výborná reference: Teambuilding s Kuchaři do domu

Výborná reference na teambuilding s Kuchaři do domu nás velmi potěšila. Reference zákazníků jsou důležité. Potřebujete stmelit kolektiv? Mistři kuchaři připravují zábavné kulinářské teambuildingy.

čtěte více...

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalitní restaurace připravuje své pokrmy vždy z čerstvé zeleniny a ovoce. Na jídelním lístku pak najdete bohatou nabídku z množství čerstvých a dobře uskladněných produktů, což se odrazí na výjimečné chuti pokrmů.

čtěte více...

Slavíte MDŽ ve vaší firmě? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy s Kuchaři do domu!

Chcete poděkovat ženám ve vaší firmě za práci? Potřebujete stmelit kolektiv a motivovat zaměstnace? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy. Pobavte se při zážitkové večeři s cooking show, workshopem, rautem s gastro show. Dnes vaří muži!

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE