Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Firemní akce s gurmánským pohoštěním


Ilustrační fotografie
Kuchaři do domu připraví na vaši firemní akci gurmánské pohoštění. Užijete si zážitkovou gastronomii. VIP profesionální kuchaři vaří čerstvé speciality světových kuchyní z kvalitních surovin nebo poskytují catering na vysoké úrovni. Firemní akci připraví renomovaný mistr kuchař na klíč.
 
Vybraní osobní kuchaři dokonce hovoří několika světovými jazyky a své pokrmy prezentují ve firmách s mezinárodní účastí. VIP kuchaři získali medaile a ocenění z kulinářských soutěží ve světě a v České republice. Mají vynikající reference - vaří na Pražském hradě, velvyslanectvích, působí jako šéfkuchaři v nejluxusnějších hotelích.
 
Kuchaři do domu nejsou pouze na rodinné oslavy do domu, ale také kuchaři na akci do vaší firmy. Připraví gurmánské pohoštění přímo ve vaší firmě, v sídle klubu nebo společnosti. Renomovaný profesionální kuchař, kterého si můžete objednat v seznamu osobních kuchařů na www.Kucharidodomu.cz, je připraven uvařit menu podle vašeho přání. Zajistí veškerý inventář, grily, obsluhu. Následný úklid je samozřejmostí.
Mistr kuchař zajistí rozmanitost chutí v klidném prostředí vaší zasedací místnosti, jídelny, venkovních prostorách firmy za přijatelnou cenu. Uvědomte si, kolik stojí pronájem sálu a salónku, drahé nealkoholické nápoje, víno a pivo.
 
Chcete zapůsobit na své obchodní partnery a klienty?
Objednejte si osobního kuchaře a pozvěte je na obchodní jednání nebo pracovní oběd do domácího prostředí vaší firmy. V soukromé příjemné neuspěchané atmosféře vaší firmy se budou cítit uvolněněji, lépe navážete osobní kontakt a poskytnete originální kulinářský zážitek. Úspěšným bude výsledek jednání i příjemný dojem, který zanecháte ve svém partnerovi.
 
Hledáte způsob propagace? Jak zpropagovat vaše výrobky,  produkty nebo potraviny?
Na propagační akci vaší firmy VIP kuchař připraví exkluzivní raut pro vaše obchodní partnery a potencionální zákazníky. Pobaví hosty při živém kulinářském show.
 
Doporučíme vám šéfkuchaře s nejlepšími referencemi zákazníků a podle vašich specifických potřeb na firemní akci. Každý mistr kuchař se specializuje na určitý druh světové kuchyně nebo má své zvláštní schopnosti a kuchařské dovednosti. Své zkušenosti získali mistři kuchaři na zahraničních stážích.
 
Vyberte si a objednejte si ověřeného osobního kuchaře nebo catering na firemní akci na portálu www.KuchariDoDomu.cz.
 

TIP 1:
Víte, že... Gurmánská společnost Kuchaři do domu s.r.o. zajišťuje originální akce s oceněnými VIP kuchaři, zážitkový catering s kulinářskou show, fine food, 25 světových kuchyní, eventy, kompletní catering až do 2000 osob, gastronomické služby a poradenství?
Vaříme přímo u zákazníka nebo zajistíme krásné stylové prostory restaurací i hotelů, zámek, zahradu a vinný sklep nebo pivnici u našich mistrů kuchařů. Z celé ČR.
 

Provozujeme největší databázi KuchariDoDomu.cz ověřených osobních kuchařů z celé ČR, členů Národního týmu AKC ČR a mistrů světa 2018, lektorů vaření, osvědčených cateringových firem a luxusních restaurací.
K objednání na firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.
                                                                               
Poskytujeme DÁRKOVÉ POUKAZY - GURMÁNSKÉ ZÁŽITKY
Zadejte poptávku - www.KuchariDoDomu.cz. Pošleme ji ověřeným kulinářským firmám a VIP kuchařům. Sami si vyberete nejlepší nabídku.  

Fotogalerie
Gurmánské pohoštění, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Firemní raut, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Kuchař na akci, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/LElik83 Catering ve firmě, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Raut, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Rautový stůl, kuchaři do domu, foto Samphotostock/Shebeko Garden párty ve firmě, kuchaři do domu,  foto:Samphotostock/supertropen Firemní akce na klíč, kuchaři do domu, Samphotostock/Candy Broximanex
Ostatní

Píší o nás! Kuchaři do domu a firem v médiích

Stálý zájem médií o gastronomické originální služby firmy KUCHAŘI DO DOMU A FIREM nás velmi těší. Píší o nás! Tisk, internetové weby, televize.

čtěte více...

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku! Časopis Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Máme také zahraniční klientelu!

Nabízíme vynikající gastronomické zážitky také pro návštěvníky ze zahraničí. Gastronomické služby, úspěšné restaurace, ubytování a originální kulinářské programy poskytujeme po celé ČR.

čtěte více...

Nabídky eventů a akcí: kuchařská show, workshopy, catering, live cooking, VIP kuchaři, 25 kuchyní

Pořádáte firemní akci, event, propagační akci, teambuilding, výročí firmy, konferenci? Rozzáříme vaše akce. Kompletně zajistí známí špičkoví Kuchaři do domu. Vyberte si z bohaté nabídky eventů a gurmánských akcí mistrů kuchařů!

čtěte více...

Teambuilding a gurmánské akce pro muže

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy pro muže, kulinářské akce, zajistí prostory i sportovní aktivity.
 

čtěte více...

Krásná reference: Kurz vaření s Kuchaři do domu

Krásná reference zákaznice na kurz vaření s Kuchaři do domu nás opět velmi potěšila. Zákazníci jsou nadšeni. Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují kurzy vaření doma u zákazníků, zábavné workshopy ve firmě nebo moderním gastrostudiu.

čtěte více...

Jarní piknik ve velikonočním kabátku

Velikonoce jsou svátky jara a jako takové nás lákají do přírody. To platí dvojnásob, když připadnou na tak pozdní termín jako letos. Dá se předpokládat, že už bude opravdu pěkně teplo a tak jsou ideální příležitostí pro pořádání prvních jarních pikniků.
 

čtěte více...

Kompletní nabídka kulinářských služeb a gurmánských akcí Kuchařů do domu v roce 2019

Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují rozsáhlé kulinářské služby po celé ČR. Kompletně zajistí firemní akce, eventy, rodinné oslavy, svatby, recepce, bankety, společenské události, festivaly. Přijedou kamkoliv nebo zajistí prostory na akci.

čtěte více...

Další krásná reference na oslavu narozenin, jubilea a párty s Kuchaři do domu

Krásná reference zákazníka nás opět potěšila. Jak to funguje? Zadáte poptávku, pošleme ji více renomovaným mistrům kuchařům nebo osvědčeným cateringovým firmám. Doporučíme Vám kuchaře a kuchařské firmy podle vašich požadavků a podle regionu. Zašlou vám nabídku menu a cenu. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 
 

 

čtěte více...

Výborná reference: Teambuilding s Kuchaři do domu

Výborná reference na teambuilding s Kuchaři do domu nás velmi potěšila. Reference zákazníků jsou důležité. Potřebujete stmelit kolektiv? Mistři kuchaři připravují zábavné kulinářské teambuildingy.

čtěte více...

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalitní restaurace připravuje své pokrmy vždy z čerstvé zeleniny a ovoce. Na jídelním lístku pak najdete bohatou nabídku z množství čerstvých a dobře uskladněných produktů, což se odrazí na výjimečné chuti pokrmů.

čtěte více...

Slavíte MDŽ ve vaší firmě? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy s Kuchaři do domu!

Chcete poděkovat ženám ve vaší firmě za práci? Potřebujete stmelit kolektiv a motivovat zaměstnace? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy. Pobavte se při zážitkové večeři s cooking show, workshopem, rautem s gastro show. Dnes vaří muži!

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE