Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Firemní akce s gurmánským pohoštěním


Ilustrační fotografie
Kuchaři do domu připraví na vaši firemní akci gurmánské pohoštění. Užijete si zážitkovou gastronomii. VIP profesionální kuchaři vaří čerstvé speciality světových kuchyní z kvalitních surovin nebo poskytují catering na vysoké úrovni. Firemní akci připraví renomovaný mistr kuchař na klíč.
 
Vybraní osobní kuchaři dokonce hovoří několika světovými jazyky a své pokrmy prezentují ve firmách s mezinárodní účastí. VIP kuchaři získali medaile a ocenění z kulinářských soutěží ve světě a v České republice. Mají vynikající reference - vaří na Pražském hradě, velvyslanectvích, působí jako šéfkuchaři v nejluxusnějších hotelích.
 
Kuchaři do domu nejsou pouze na rodinné oslavy do domu, ale také kuchaři na akci do vaší firmy. Připraví gurmánské pohoštění přímo ve vaší firmě, v sídle klubu nebo společnosti. Renomovaný profesionální kuchař, kterého si můžete objednat v seznamu osobních kuchařů na www.Kucharidodomu.cz, je připraven uvařit menu podle vašeho přání. Zajistí veškerý inventář, grily, obsluhu. Následný úklid je samozřejmostí.
Mistr kuchař zajistí rozmanitost chutí v klidném prostředí vaší zasedací místnosti, jídelny, venkovních prostorách firmy za přijatelnou cenu. Uvědomte si, kolik stojí pronájem sálu a salónku, drahé nealkoholické nápoje, víno a pivo.
 
Chcete zapůsobit na své obchodní partnery a klienty?
Objednejte si osobního kuchaře a pozvěte je na obchodní jednání nebo pracovní oběd do domácího prostředí vaší firmy. V soukromé příjemné neuspěchané atmosféře vaší firmy se budou cítit uvolněněji, lépe navážete osobní kontakt a poskytnete originální kulinářský zážitek. Úspěšným bude výsledek jednání i příjemný dojem, který zanecháte ve svém partnerovi.
 
Hledáte způsob propagace? Jak zpropagovat vaše výrobky,  produkty nebo potraviny?
Na propagační akci vaší firmy VIP kuchař připraví exkluzivní raut pro vaše obchodní partnery a potencionální zákazníky. Pobaví hosty při živém kulinářském show.
 
Doporučíme vám šéfkuchaře s nejlepšími referencemi zákazníků a podle vašich specifických potřeb na firemní akci. Každý mistr kuchař se specializuje na určitý druh světové kuchyně nebo má své zvláštní schopnosti a kuchařské dovednosti. Své zkušenosti získali mistři kuchaři na zahraničních stážích.
 
Vyberte si a objednejte si ověřeného osobního kuchaře nebo catering na firemní akci na portálu www.KuchariDoDomu.cz.
 

TIP 1:
Víte, že... Gurmánská společnost Kuchaři do domu s.r.o. zajišťuje originální akce s oceněnými VIP kuchaři, zážitkový catering s kulinářskou show, fine food, 25 světových kuchyní, eventy, kompletní catering až do 2000 osob, gastronomické služby a poradenství?
Vaříme přímo u zákazníka nebo zajistíme krásné stylové prostory restaurací i hotelů, zámek, zahradu a vinný sklep nebo pivnici u našich mistrů kuchařů. Z celé ČR.
 

Provozujeme největší databázi KuchariDoDomu.cz ověřených osobních kuchařů z celé ČR, členů Národního týmu AKC ČR a mistrů světa 2018, lektorů vaření, osvědčených cateringových firem a luxusních restaurací.
K objednání na firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.
                                                                               
Poskytujeme DÁRKOVÉ POUKAZY - GURMÁNSKÉ ZÁŽITKY
Zadejte poptávku - www.KuchariDoDomu.cz. Pošleme ji ověřeným kulinářským firmám a VIP kuchařům. Sami si vyberete nejlepší nabídku.  

Fotogalerie
Gurmánské pohoštění, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Firemní raut, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Kuchař na akci, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/LElik83 Catering ve firmě, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Raut, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Rautový stůl, kuchaři do domu, foto Samphotostock/Shebeko Garden párty ve firmě, kuchaři do domu,  foto:Samphotostock/supertropen Firemní akce na klíč, kuchaři do domu, Samphotostock/Candy Broximanex
Ostatní

12 druhů rautů světových kuchyní s kulinářským show: Objednejte si firemní večírek, teambuilding nebo velkou firemní akci

Plánujete firemní večírek, teambuilding, event nebo velkou firemní akci? Kuchaři do domu připraví zážitkový raut s cooking show! Vyberete si oblíbenou světovou kuchyni, catering s kulinářským show.

čtěte více...

Catering: Kuchaři do domu na firemní akce poskytují kompletní catering

Kuchaři do domu jsou vysoce profesionální kuchaři, kteří poskytují kompletní catering na firemní akce. Mnozí VIP kuchaři do domu vlastní velké cateringové firmy.

čtěte více...

Svatba s Kuchaři do domu: Výborné reference zákazníků na služby Kuchařů do domu

Svatba s Kuchaři do domu má výborné reference zákazníků. Velmi nás těší. Ověření osobní kuchaři a osvědčené cateringové firmy z celé ČR jsou k objednání v seznamu www.KuchariDoDomu.cz.

čtěte více...

Firemní akce: Výborné reference a ukázky rautů s Kuchaři do domu

Výborné reference zákazníků a ukázky rautů na firemní akce pro mlsné jazýčky s Kuchaři do domu si můžete pro představu prohlédnout. Kuchaři do domu jsou špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Gurmánská akce s Kuchaři do domu: Kolumbijská večeře a vyprávění s rodilou Kolumbijkou

Gurmánská akce Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech se konala 22. červana 2018 v exkluzivní historické restauarci Klub architektů. Kuchaři do domu pořádají originální kulinářské akce.

čtěte více...

Podnikatelský networkingový oběd v Liberci s Kuchaři do domu

Kuchaři do domu organizují podnikatelské networkingové akce s výjimečnými rauty. Pořádají setkání podnikatelů z Prahy, Liberce a Mladé Boleslavi. Výborná gastronomie k těmto networkingovým akcím patří.

čtěte více...

Výborné recenze na zážitkovou akci s Kuchaři do domu: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech

Zážitkovou akci Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech jsme si krásně všichni užili a hlavně výborně pochutnali. Výborné recenze účastníků na zážitkovou akci s Kuchaři do domu najdete na Facebooku.

čtěte více...

Akce: Zážitková kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech

Toužíte ochutnat exotické delikatesy a potraviny typické kolumbijské kuchyně? Chcete se dozvědět zajímavosti? Rezervujte si místo na gurmánskou akci Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech.

čtěte více...

Luxusní rauty: Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné rauty

Kuchaři do domu zajistili luxusní raut na podnikatelskou akci 1. Profibabinec v Liberci, networkingové setkání žen-podnikatelek, klubu Empiria 21 v krásné stylové restauraci PARK.

čtěte více...

Gurmánský raut: Kuchaři do domu zajistili raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze

Kuchaři do domu zajistili gurmánský raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze. Akce Jarní networkingové setkání podnikatelů v Praze se konala ve 4* hotelu Schwaiger.

čtěte více...

Zážitkový raut s Kuchaři do domu: Pro podnikatelský klub Negotium jsme zajistili luxusní raut v Bistru Jan Paukert

V krásném moderním Bistru Jan Paukert s VIP kuchařem Radkem Příhonským se konala skvělá networkingová akce podnikatelského klubu Negotium. Kuchaři do domu spojují zážitkové menu, zábavu a networking.

čtěte více...

Kuchaři do domu a výborné reference: Zážitkový catering pro Podnikatelský klub Empiria 21

Gurmánské menu a zábavu si užijete s Kuchaři do domu! Kuchaři do domu mají ty nejlepší reference zákazníků. Zajišťují catering na firemní akce, podnikatelské večírky, akce klubu a společenské události.

čtěte více...

Gurmánské zážitky: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří

S KUCHAŘI DO DOMU MÁTE ZÁBAVU! Unikátní zážitková akce v České republice se konala dne 16.11.2017 ve 4* hotelu Schwaiger v Praze. Gurmánské menu, TOP gastronomie, zábavné, kreativní, voňavé, vyladěné menu. 

čtěte více...

Kompletní nabídka služeb KUCHAŘI DO DOMU

Pořádáte firemní oslavu, teambuilding nebo společenskou akci? Plánujete rodinnou, soukromou oslavu? Poskytujeme kompletní nabídku služeb KUCHAŘI DO DOMU.

čtěte více...

Originální Gurmánské akce v roce 2018: Kuchaři do domu připraví zážitkové gurmánské akce

Představujeme NOVINKY na gurmánské akce a zážitky. KUCHAŘI DO DOMU na Vaši akci zajistí kuchaře nebo kompletní catering. Připravili jsme skutečně originální zážitkové gurmánské akce.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE