Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Kompletní nabídka služeb KUCHAŘI DO DOMU


Ilustrační fotografie

Pořádáte firemní oslavu, propagační akci nebo teambuilding?
Plánujete rodinnou nebo soukromou oslavu?
Poskytujeme kompletní nabídku služeb KUCHAŘI DO DOMU. Vyberte si a objednejte profesionálního osobního kuchaře nebo kulinářskou firmu na Vaši akci v unikátním seznamu KUCHAŘI DO DOMU - www.kucharidodomu.cz.
 

KUCHAŘI DO DOMU je největší online seznam osobních kuchařů a kulinářských firem na objednání na firemní a rodinné akce. Kuchaři do domu vaří u Vás nebo poskytují catering.
Vámi vybraný Mistr kuchař se o celou oslavu kompletně postará, bez práce a bez starostí pro Vás! Nakoupí, navaří, naservíruje, uklidí po sobě kuchyň, případně pobaví Vaše hosty vyprávěním zajímavostí o pokrmu nebo při své kuchařské show.
Váš osobní kuchař za Vámi přijede kamkoliv, může přicházet pravidelně nebo pouze na plánovanou akci.


Můžete si vybrat z 25 DRUHŮ SVĚTOVÝCH KUCHYNÍ a kuchaře, který Vám ji profesionálně připraví.
Můžete si také vybrat kuchaře podle profesionality – profesionálního vyučeného kuchaře nebo VIP kuchaře, hobby kuchaře nebo odborníka na zdravou výživu či kuchaře-cizince.
Poskytujeme také zážitkový catering, kompletní catering do 2000 osob. Přijedeme přímo za vámi nebo zajistíme vhodné prostory na Vaši akci, oslavu, svatbu, párty, teambuilding.
 

SLUŽBY osobních kuchařů pro firmy a domácnosti:
- vaření na soukromých oslavách – narozeniny, životní jubilea, svatby, garden party, party s přáteli nebo obchodními partnery, romantické večeře ve dvou
- každodenní vaření nebo doprovod na cestách
- kompletní catering - rauty a vaření pokrmů na firemních akcích, večírku, teambuilding, propagační akci, sportovním soustředění, letním táboře, pro filmové štáby
- akce s řízenou pivní degustací nebo kurzy vaření s pivem
- lekce vaření u Vás doma nebo ve firmě
- kurzy vaření ve studiu
- gastro poradenství
- gastroporadenství a zavedení restaurace, vyškolení personálu
- audit restaurace
- foodstyling
- nahrávání videoreceptů

- natáčení pro televizní vysílání
- psaní a tvorba receptů
- lektorská činnost- cooking show
- prezentace na food festivalech a propagačních akcích

- prezentace pokrmů v několika světových jazycích
- služba kuchař na cestách
- služba po telefonu: NON STOP gastropomoc pro veřejnost i pro profesionály

Dárkové poukazy:  
1. „Gurmánské zážitky s osobním kuchařem"  2. "Lekce vaření s osobním kuchařem“ 3. „Romantická večeře s osobním kuchařem“


Zážitkové gurmánské akce:
1. "Degustace parfémů s gurmánskou 6 chodovou večeří" 2. Kolumbijská kuchyně s rodilou kolumbijskou kuchařkou - tematická nevšední večeře 3. "Kurzy vaření s pivem" 4. Zábavné kulinářské show "Roztančená vařečka"  5. Zábavné a originální „Argentinské steaky s argentinskými  kuchaři“ 6. Jihoafrická kuchyně a večeře s renomovaným VIP kuchařem 7. Kurzy zdravé výživy 8. Sushi kolekce s oceněným VIP kuchařem 9. Párování piva s jídlem. 10. Akademie grilování. 11. Francouzská gastronomie - zážitková večeře s VIP kuchařem 12.  Molekulární kuchyně s oceněným VIP kuchařem - show 13. Rožnění selete 14. Česká zabíjačka

 

NABÍDKA provozovatele portálu pro firmy:
- poradenství a zprostředkování nejvhodnějšího kuchaře na akci podle specifických přání zákazníka

- výběr nejvhodnějšího kuchaře-specialisty na určitý druh světové kuchyně, i netradiční mezinárodní kuchyně

- zajištění kuchaře-cizince a autentické vaření

- zajištění akreditovaných lektorů vaření
- možnost reklamy a inzerce na portálu – bannerová reklama, PR články, aktuality a gastro akce
- možnost spolupráce na Tipařskou nebo Zprostředkovatelskou smlouvu
 

JSTE-LI KUCHAŘ NEBO GASTRO FIRMA, ZAPIŠTE SE DO SEZNAMU! ZDE.
 

OBJEDNEJTE SI ze seznamu KUCHARIDODOMU.CZ profesionálního KUCHAŘE nebo CATERING na rodinnou oslavu nebo firemní akci!
ZADEJTE POPTÁVKU! ZDE.
 

Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího kuchaře podle Vašich požadavků. Doporučíme spolehlivého mistra kuchaře s výbornými referencemi zákazníků.
Informace: Mgr. Ivana Bachtíková, tel. +420 777136103, scanactplus@seznam.cz, www.kucharidodomu.cz

Fotogalerie
Logo Kuchaři do domu, www.KuchariDoDomu.cz Kuchaři do domu vaří pro Angličany Dort Kuchaři do domu Raut na firemní akci připraví Kuchaři do domu Catering na svatbu připraví Kuchaři do domu Pohoštění na Rodinné oslavě uvaří  Kuchaři do domu, Kuchaři do domu na garden párty, foto: Samphotostock/ Delikatesy mezinárodní kuchyně vaří Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Ryby a mořské plody vaří Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Vegetariánskou kuchyni vaří Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Degustační menu, Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Gurmánské zážitky: Kuchaři do domu připraví zážitkové gurmánské akce, foto: Samphotostock/
Ostatní

Catering: Kuchaři do domu na firemní akce poskytují kompletní catering

Kuchaři do domu jsou vysoce profesionální kuchaři, kteří poskytují kompletní catering na firemní akce. Mnozí VIP kuchaři do domu vlastní velké cateringové firmy.

čtěte více...

Svatba s Kuchaři do domu: Výborné reference zákazníků na služby Kuchařů do domu

Svatba s Kuchaři do domu má výborné reference zákazníků. Velmi nás těší. Ověření osobní kuchaři a osvědčené cateringové firmy z celé ČR jsou k objednání v seznamu www.KuchariDoDomu.cz.

čtěte více...

Firemní akce: Výborné reference a ukázky rautů s Kuchaři do domu

Výborné reference zákazníků a ukázky rautů na firemní akce pro mlsné jazýčky s Kuchaři do domu si můžete pro představu prohlédnout. Kuchaři do domu jsou špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Gurmánská akce s Kuchaři do domu: Kolumbijská večeře a vyprávění s rodilou Kolumbijkou

Gurmánská akce Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech se konala 22. červana 2018 v exkluzivní historické restauarci Klub architektů. Kuchaři do domu pořádají originální kulinářské akce.

čtěte více...

Podnikatelský networkingový oběd v Liberci s Kuchaři do domu

Kuchaři do domu organizují podnikatelské networkingové akce s výjimečnými rauty. Pořádají setkání podnikatelů z Prahy, Liberce a Mladé Boleslavi. Výborná gastronomie k těmto networkingovým akcím patří.

čtěte více...

Výborné recenze na zážitkovou akci s Kuchaři do domu: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech

Zážitkovou akci Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech jsme si krásně všichni užili a hlavně výborně pochutnali. Výborné recenze účastníků na zážitkovou akci s Kuchaři do domu najdete na Facebooku.

čtěte více...

Akce: Zážitková kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech

Toužíte ochutnat exotické delikatesy a potraviny typické kolumbijské kuchyně? Chcete se dozvědět zajímavosti? Rezervujte si místo na gurmánskou akci Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech.

čtěte více...

Luxusní rauty: Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné rauty

Kuchaři do domu zajistili luxusní raut na podnikatelskou akci 1. Profibabinec v Liberci, networkingové setkání žen-podnikatelek, klubu Empiria 21 v krásné stylové restauraci PARK.

čtěte více...

Gurmánský raut: Kuchaři do domu zajistili raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze

Kuchaři do domu zajistili gurmánský raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze. Akce Jarní networkingové setkání podnikatelů v Praze se konala ve 4* hotelu Schwaiger.

čtěte více...

Zážitkový raut s Kuchaři do domu: Pro podnikatelský klub Negotium jsme zajistili luxusní raut v Bistru Jan Paukert

V krásném moderním Bistru Jan Paukert s VIP kuchařem Radkem Příhonským se konala skvělá networkingová akce podnikatelského klubu Negotium. Kuchaři do domu spojují zážitkové menu, zábavu a networking.

čtěte více...

Kuchaři do domu a výborné reference: Zážitkový catering pro Podnikatelský klub Empiria 21

Gurmánské menu a zábavu si užijete s Kuchaři do domu! Kuchaři do domu mají ty nejlepší reference zákazníků. Zajišťují catering na firemní akce, podnikatelské večírky, akce klubu a společenské události.

čtěte více...

Gurmánské zážitky: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří

S KUCHAŘI DO DOMU MÁTE ZÁBAVU! Unikátní zážitková akce v České republice se konala dne 16.11.2017 ve 4* hotelu Schwaiger v Praze. Gurmánské menu, TOP gastronomie, zábavné, kreativní, voňavé, vyladěné menu. 

čtěte více...

Originální Gurmánské akce v roce 2018: Kuchaři do domu připraví zážitkové gurmánské akce

Představujeme NOVINKY na gurmánské akce a zážitky. KUCHAŘI DO DOMU na Vaši akci zajistí kuchaře nebo kompletní catering. Připravili jsme skutečně originální zážitkové gurmánské akce.

čtěte více...

Energetické dobro aneb jak dosáhnout trvalé úspory

Naše společnost Optimal-Energy.cz, a. s., spolupracuje s mnoha restauracemi, firmami, obecními úřady, se školami apod., kde dlouhodobě snižujeme pravidelné vysoké náklady na elektrickou energii, zemní plyn, vodu a teplo. 

čtěte více...

Kuchař na narozeniny: Užijte si oslavu se svými hosty bez práce! Výborná reference na služby kuchaři do domu.

Víte, že si můžete užít narozeniny se svými hosty? Bez práce a bez starostí! Objednejte si kuchaře do domu. Kuchař na narozeniny připraví oslavu podle Vašich přání. Máme výborné reference na služby kuchaři do domu.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE