Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Kompletní nabídka služeb KUCHAŘI DO DOMU


Ilustrační fotografie

Pořádáte firemní oslavu, propagační akci nebo teambuilding?
Plánujete rodinnou nebo soukromou oslavu?
Poskytujeme kompletní nabídku služeb KUCHAŘI DO DOMU. Vyberte si a objednejte profesionálního osobního kuchaře nebo kulinářskou firmu na Vaši akci v unikátním seznamu KUCHAŘI DO DOMU - www.kucharidodomu.cz.
 

KUCHAŘI DO DOMU je největší online seznam osobních kuchařů a kulinářských firem na objednání na firemní a rodinné akce. Kuchaři do domu vaří u Vás nebo poskytují catering.
Vámi vybraný Mistr kuchař se o celou oslavu kompletně postará, bez práce a bez starostí pro Vás! Nakoupí, navaří, naservíruje, uklidí po sobě kuchyň, případně pobaví Vaše hosty vyprávěním zajímavostí o pokrmu nebo při své kuchařské show.
Váš osobní kuchař za Vámi přijede kamkoliv, může přicházet pravidelně nebo pouze na plánovanou akci.


Můžete si vybrat z 25 DRUHŮ SVĚTOVÝCH KUCHYNÍ a kuchaře, který Vám ji profesionálně připraví.
Můžete si také vybrat kuchaře podle profesionality – profesionálního vyučeného kuchaře nebo VIP kuchaře, hobby kuchaře nebo odborníka na zdravou výživu či kuchaře-cizince.
Poskytujeme také zážitkový catering, kompletní catering do 2000 osob. Přijedeme přímo za vámi nebo zajistíme vhodné prostory na Vaši akci, oslavu, svatbu, párty, teambuilding.
 

SLUŽBY osobních kuchařů pro firmy a domácnosti:
- vaření na soukromých oslavách – narozeniny, životní jubilea, svatby, garden party, party s přáteli nebo obchodními partnery, romantické večeře ve dvou
- každodenní vaření nebo doprovod na cestách
- kompletní catering - rauty a vaření pokrmů na firemních akcích, večírku, teambuilding, propagační akci, sportovním soustředění, letním táboře, pro filmové štáby
- akce s řízenou pivní degustací nebo kurzy vaření s pivem
- lekce vaření u Vás doma nebo ve firmě
- kurzy vaření ve studiu
- gastro poradenství
- gastroporadenství a zavedení restaurace, vyškolení personálu
- audit restaurace
- foodstyling
- nahrávání videoreceptů

- natáčení pro televizní vysílání
- psaní a tvorba receptů
- lektorská činnost- cooking show
- prezentace na food festivalech a propagačních akcích

- prezentace pokrmů v několika světových jazycích
- služba kuchař na cestách
- služba po telefonu: NON STOP gastropomoc pro veřejnost i pro profesionály

Dárkové poukazy:  
1. „Gurmánské zážitky s osobním kuchařem"  2. "Lekce vaření s osobním kuchařem“ 3. „Romantická večeře s osobním kuchařem“


Zážitkové gurmánské akce:
1. "Degustace parfémů s gurmánskou 6 chodovou večeří" 2. Kolumbijská kuchyně s rodilou kolumbijskou kuchařkou - tematická nevšední večeře 3. "Kurzy vaření s pivem" 4. Zábavné kulinářské show "Roztančená vařečka"  5. Zábavné a originální „Argentinské steaky s argentinskými  kuchaři“ 6. Jihoafrická kuchyně a večeře s renomovaným VIP kuchařem 7. Kurzy zdravé výživy 8. Sushi kolekce s oceněným VIP kuchařem 9. Párování piva s jídlem. 10. Akademie grilování. 11. Francouzská gastronomie - zážitková večeře s VIP kuchařem 12.  Molekulární kuchyně s oceněným VIP kuchařem - show 13. Rožnění selete 14. Česká zabíjačka

 

NABÍDKA provozovatele portálu pro firmy:
- poradenství a zprostředkování nejvhodnějšího kuchaře na akci podle specifických přání zákazníka

- výběr nejvhodnějšího kuchaře-specialisty na určitý druh světové kuchyně, i netradiční mezinárodní kuchyně

- zajištění kuchaře-cizince a autentické vaření

- zajištění akreditovaných lektorů vaření
- možnost reklamy a inzerce na portálu – bannerová reklama, PR články, aktuality a gastro akce
- možnost spolupráce na Tipařskou nebo Zprostředkovatelskou smlouvu
 

JSTE-LI KUCHAŘ NEBO GASTRO FIRMA, ZAPIŠTE SE DO SEZNAMU! ZDE.
 

OBJEDNEJTE SI ze seznamu KUCHARIDODOMU.CZ profesionálního KUCHAŘE nebo CATERING na rodinnou oslavu nebo firemní akci!
ZADEJTE POPTÁVKU! ZDE.
 

Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího kuchaře podle Vašich požadavků. Doporučíme spolehlivého mistra kuchaře s výbornými referencemi zákazníků.
Informace: Mgr. Ivana Bachtíková, tel. +420 777136103, scanactplus@seznam.cz, www.kucharidodomu.cz

Fotogalerie
Logo Kuchaři do domu, www.KuchariDoDomu.cz Kuchaři do domu vaří pro Angličany Dort Kuchaři do domu Raut na firemní akci připraví Kuchaři do domu Catering na svatbu připraví Kuchaři do domu Pohoštění na Rodinné oslavě uvaří  Kuchaři do domu, Kuchaři do domu na garden párty, foto: Samphotostock/ Delikatesy mezinárodní kuchyně vaří Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Ryby a mořské plody vaří Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Vegetariánskou kuchyni vaří Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Degustační menu, Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Gurmánské zážitky: Kuchaři do domu připraví zážitkové gurmánské akce, foto: Samphotostock/
Ostatní

Krásná reference: Kurz vaření s Kuchaři do domu

Krásná reference zákaznice na kurz vaření s Kuchaři do domu nás opět velmi potěšila. Zákazníci jsou nadšeni. Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují kurzy vaření doma u zákazníků, zábavné workshopy ve firmě nebo moderním gastrostudiu.

čtěte více...

Jarní piknik ve velikonočním kabátku

Velikonoce jsou svátky jara a jako takové nás lákají do přírody. To platí dvojnásob, když připadnou na tak pozdní termín jako letos. Dá se předpokládat, že už bude opravdu pěkně teplo a tak jsou ideální příležitostí pro pořádání prvních jarních pikniků.
 

čtěte více...

Kompletní nabídka služeb Kuchařů do domu v roce 2019

Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují rozsáhlé kulinářské služby po celé ČR. Kompletně zajistí firemní akce, eventy, rodinné oslavy, svatby, recepce, bankety, společenské události, festivaly. Přijedou kamkoliv nebo zajistí prostory na akci.

čtěte více...

Další krásná reference na oslavu narozenin, jubilea a párty s Kuchaři do domu

Krásná reference zákazníka nás opět potěšila. Jak to funguje? Zadáte poptávku, pošleme ji více renomovaným mistrům kuchařům nebo osvědčeným cateringovým firmám. Doporučíme Vám kuchaře a kuchařské firmy podle vašich požadavků a podle regionu. Zašlou vám nabídku menu a cenu. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 
 

 

čtěte více...

Výborná reference: Teambuilding s Kuchaři do domu

Výborná reference na teambuilding s Kuchaři do domu nás velmi potěšila. Reference zákazníků jsou důležité. Potřebujete stmelit kolektiv? Mistři kuchaři připravují zábavné kulinářské teambuildingy.

čtěte více...

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalitní restaurace připravuje své pokrmy vždy z čerstvé zeleniny a ovoce. Na jídelním lístku pak najdete bohatou nabídku z množství čerstvých a dobře uskladněných produktů, což se odrazí na výjimečné chuti pokrmů.

čtěte více...

Slavíte MDŽ ve vaší firmě? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy s Kuchaři do domu!

Chcete poděkovat ženám ve vaší firmě za práci? Potřebujete stmelit kolektiv a motivovat zaměstnace? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy. Pobavte se při zážitkové večeři s cooking show, workshopem, rautem s gastro show. Dnes vaří muži!

čtěte více...

TOP catering s VIP kuchaři do domu: Plánujete večírek nebo zážitkovou večeři pro VIP obchodní partnery, přátele, TOP managery?

Chcete se blýsknout před svými hosty? Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují TOP catering s VIP kuchaři a renomovanými cateringovými společnostmi. Vaří nejlepší kuchaři ČR - členové Národního týmu a mistři světa 2018! 

čtěte více...

Gastro show s Kuchaři do domu: Rozzáříme vaše akce, eventy, teambuildingy, firemní večírky, školení, jubilea, párty kulinářskou show

Plánujete v tomto roce firemní nebo rodinné akce, event, teambuilding, oslavu jubilea? Rozzáříme vaši akci kulinářskou show! Přijedeme za vámi nebo zajistíme krásné stylové prostory na akci. Kuchaři do domu jsou mistři ve svém oboru.

čtěte více...

KUCHAŘI DO DOMU V MÉDIÍCH: ČASOPIS TÝDEN

Těší nás zájem médií o kvalitní a užitečné služby Kuchařů do domu. Článek vyšel 21. 1. 2019 v časopisu Týden. Služba šetří váš čas a peníze. VIP kuchaři, luxusní menu, TOP catering za dobrou cenu. Přijedeme k zákazníkovi nebo zajistíme stylové prostory.

čtěte více...

12 druhů rautů světových kuchyní s kulinářským show: Objednejte si firemní večírek, teambuilding nebo velkou firemní akci

Plánujete firemní večírek, teambuilding, event nebo velkou firemní akci? Kuchaři do domu připraví zážitkový raut s cooking show! Vyberete si oblíbenou světovou kuchyni, catering s kulinářským show.

čtěte více...

Catering: Kuchaři do domu na firemní akce poskytují kompletní catering

Kuchaři do domu jsou vysoce profesionální kuchaři, kteří poskytují kompletní catering na firemní akce. Mnozí VIP kuchaři do domu vlastní velké cateringové firmy.

čtěte více...

Svatba s Kuchaři do domu: Výborné reference zákazníků na služby Kuchařů do domu

Svatba s Kuchaři do domu má výborné reference zákazníků. Velmi nás těší. Ověření osobní kuchaři a osvědčené cateringové firmy z celé ČR jsou k objednání v seznamu www.KuchariDoDomu.cz.

čtěte více...

Firemní akce: Výborné reference a ukázky rautů s Kuchaři do domu

Výborné reference zákazníků a ukázky rautů na firemní akce pro mlsné jazýčky s Kuchaři do domu si můžete pro představu prohlédnout. Kuchaři do domu jsou špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Gurmánská akce s Kuchaři do domu: Kolumbijská večeře a vyprávění s rodilou Kolumbijkou

Gurmánská akce Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech se konala 22. červana 2018 v exkluzivní historické restauarci Klub architektů. Kuchaři do domu pořádají originální kulinářské akce.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE