Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Nabídky eventů a akcí: kuchařská show, workshopy, catering, live cooking, VIP kuchaři, 25 kuchyní


Ilustrační fotografie

Pořádáte firemní akci, event, propagační akci nebo teambuilding, výročí firmy, konferenci? Rozzáříme vaše akce a eventy.
Kompletně zajistí známí špičkoví Kuchaři do domu. Vyberte si z bohaté nabídky eventů a gurmánských akcí mistrů kuchařů!

Světové kuchyně uvaří VIP kuchaři-specialisté (francouzská, italská, sushi, molekulární, mexická, vietnamská, hmyzí, čínská, arabská, izraelská, africká, asijská aj. – až 25 světových kuchyní).
VIP kuchaři do domu předvádějí kuchařskou show v televizi na různých programech a pořadech, vaří na food festivalech.
Spolupracujeme s nejlepšími mistry kuchaři a mediálně známými kuchaři v České republice.


OBJEDNEJTE SI EVENTY A ZÁŽITKOVÉ GURMÁNSKÉ AKCE S KUCHAŘI DO DOMU:
1. Catering + live cooking – zaměřené na mezinárodní kuchyně, molekulární, hmyzí, mexická, italská, francouzská, kubánská, izraelská, vietnamská aj. Široká nabídka cateringů s live cooking: ZDE
2. Degustační 6 chodová večeře s VIP kuchařem – člen Národního týmu AKC ČR a mistr světa 2018. Osobně se zúčastnil mnoha světových kuchařských olympiád. Ukáže Vám své cenné medaile a ocenění. Špička v oboru.
3. Kuchařská show Jiřího Babici - mediálně známého lidového kuchaře z TV pořadů Babicovy dobroty nebo Babica vs Sapík – probíhá též v polštině, němčině
4. Velká show a souboj kuchařů – „Králové české gastronomie a největší showman“– vaří v tandemu renomovaný šéfkuchař a gastromanažer, foodstylista Martin Bušek a oblíbený televizní kuchař Jiří Babica.
5. Teambuilding s gastro show - vaření v družstvech, nadřízení vs podřízení, česká kuchyně x italská kuchyně, vaření s mistry kuchaři, téma podle přání zákazníka
6. Kulinářský workshop – dle zadání a přání zákazníka – česká kuchyně, 25 světových kuchyní, sladké moučníky, cukroví aj.
7. ŽIVÉ FOLKLÓRNÍ PŘEDSTAVENÍ – tematický večer – tanec+ cimbálová muzika+domácí moravský raut+ručně vyšívané kroje – vše může být provázáno degustací oceněných moravských vín. Domácí moravský raut - maso, pečivo, koláče, paštiky jsou doma vyráběné.
8. Zábavná „Škola čepování piva“ a párování piva s jídlem
9. „Vinná degustace nejkvalitnějších moravských a českých vín oceněných ve světě“ ve spolupráci s Prezidentem Asociace sommeliérů ČR
10. Párování piva s jídlem – 5 chodová večeře
11. "Kurzy vaření s pivem"
12. Oblíbená „Grilovací tržnice“ – zákazník si očima vybere na ledu připravené maso, kuchař následně ugriluje
13. Jihoafrická kuchyně – tematický večer – zážitková večeře, zajímavosti, zážitky z JAR a večer s VIP kuchařem
14. Kolumbijská kuchyně - tematický večer – zážitková večeře s pravou Kolumbijkou, zajímavosti, zážitky
15. Sushi kolekce - s VIP kuchařem-sushimanem - raut sushi a live cooking, certifikovaný mistr kuchař
16. Akademie grilování - ukázkový kurz grilování s rautem a degustací - steaky, různá masa, zelenina, sýry, nakládání, grilovací směsi a omáčky
17. Mořské plody a ryby-  5 chodová zážitková večeře s VIP kuchařem - špičkou v oboru
18. Kurz zdravé výživy - ukázkový kurz s degustací nebo přímou účastí zákazníků, mistr kuchař-specialista připravuje jídelníčky pro sportovce
19. "Zážitková 6 chodová večeře s cooking show " – fine dining s VIP kuchařem, vaří členové Národního týmu a Mistři světa 2018 nebo osobní kuchař vařící pod záštitou Ministerstva zahraničních věcí na velvyslanectvích a další VIP kuchaři.
20. Česká zabíjačka
21. Rožnění selete
22. "Degustace parfémů s gurmánskou 6 chodovou večeří" – ingredience v parfému se nachází v menu – vanilka, růže, citron, levandule atd.
23. „Chlebíček: Český vynález se 100 letou tradicí“ – studený raut s gurmánskou večeří známého VIP kuchaře + workshop přípravy chlebíčků
24. Kulinářské show "Roztančená vařečka" – vaření menu při hudbě do 5 minut – certifikovaný lektor
25. Sabráž šampaňského a otvírání ústřic
26. Čokoládová show – profesionální show z gastro festivalů
27. TOP catering - recepce, bankety, gala večeře - naše spolupracující cateringová firma připravuje pokrmy pro Lesní oboru Lány, letní sídlo prezidenta ČR a VIP zahraniční hosty
Další zážitkové akce:
Poskládej si svůj hamburger
Vinná degustace s regionálními sýry
Mobilní kasino
Fire show

Gurmánské akce probíhají přímo u zákazníka nebo ve vybraných restauracích, hotelích, zámcích, penzionech našich misrů!

Eventy na míru.
Kompletně zajistíme produkci eventů na klíč, gala večerů, recepcí, konferencí, festivalů se známým producentem TV NOVA, ČT 1 a TV PRIMA.


Informace: Mgr. Ivana Bachtíková, tel. +420 777136103, scanactplus@seznam.cz, www.KuchariDoDomu.cz
Zadejte poptávku: ZDE
Objednávka dárkových poukazů: ZDE
POPTÁVKYwww.kucharidodomu.cz

Ostatní

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské teambuildingy a tematické večery

Chcete stmelit kolektiv? Výborně pochutnat a současně skvěle pobavit? Nezapomeňte, jídlo lidi spojuje! Kulinářský teambuilding stmelí váš kolektiv. Tematický kulinářský večer pobaví účastníky akce.

čtěte více...

Degustační zážitková večeře u Vás: Vyberte si osobního elitního šéfkuchaře

Osobní elitní šéfkuchaři vaří přímo u Vás. Vysokou a zážitkovou gastronomii poskytují nejlepší šéfkuchaři v ČR. Vyberte si svého šéfkuchaře! Vyberte si degustační večeři, zážitkové menu, gurmánské pohoštění.

čtěte více...

Degustační menu s elitním šéfkuchařem: Fine Food

Degustační zážitkové menu Vám připraví elitní šéfkuchař. Má exkluzivní kulinářskou praxi na Ministerstvu zahraničních věcí. Kompletně zajišťoval většinu akcí spojených s předsednictvím ČR v EU. Přípravu pokrmů pro vládní a zahraniční představitele, diplomacii, světové celebrity, šlechtice.

čtěte více...

Pro eventy a festivaly: Vyberte si kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři!

Kuchařská show zpestří a rozsvítí každou akci. Pro eventy, firemní akce, teambuildingy, festivaly si vyberte kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři.

čtěte více...

Eventy: Catering s live cooking světových kuchyní - Elitní kuchaři, certifikovaní lektoři i kuchaři-cizinci

Live cooking rozsvítí vaše eventy, firemní akce, teambuildingy, konference. Catering s live cooking různých světových kuchyní poskytují specialisté a elitní šéfkuchaři, lektoři vaření i kuchaři-cizinci.

čtěte více...

Teambuilding: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech

Tematický gurmánský večer Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech je vhodný pro teambuilding, firemní večírek a event. Prožijete kulinářský zážitek, při němž budete nejen hýčkat své chuťové pohárky, ale i svůj nos,

čtěte více...

Kurzy vaření zvěřiny: Elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu

Kurzy vaření zvěřiny nabízí elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu v Novém Strašecí ve svém moderním gastrostudiu. Objednejte si kulinářský teambuilding nebo workshop přípravy zvěřiny, paštik, steaků.

čtěte více...

Kurz thajské kuchyně: Certifikovaný mistr kuchař

Chcete se naučit speciality thajské kuchyně? Kurz thajské kuchyně poskytuje certifikovaný mistr kuchař s certifikátem přímo z Thajska. Objednejte si kurz vaření nebo kulinářský teambuilding.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE