Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Originální Gurmánské akce v roce 2018: Kuchaři do domu připraví zážitkové gurmánské akce


Ilustrační fotografie

Představujeme slíbené NOVINKY na gurmánské akce a zážitky. KUCHAŘI DO DOMU na Vaši firemní akci zajistí kuchaře nebo kompletní catering až do 2000 osob.

Co je nového? Rozšiřujeme tým VIP kuchařů a zážitkového cateringu. Zajistíme exkluzivní prostory restaurací v Praze, okolí Prahy, v Čechách a na Moravě. Možno objednat oslavy přímo u Vás, narozenin, rautu, párty, catering na firemní akce, zábavný kulinářský teambuilding, svatbu, grilování, lekce vaření aj. 
Sami si můžete vybrat ověřeného kuchaře nebo catering. 100 kuchařů z celé ČR. Vyberete si nejlepší nabídku menu a cenu.
 

Jaké novinky jsme pro Vás připravili?
Kuchaři do domu připraví ZÁŽITKOVÉ GURMÁNSKÉ AKCE v roce 2018:
1. Originální DEGUSTACE PARFÉMŮ S GURMÁNSKOU 6 CHODOVOU VEČEŘÍ! – zajímavosti o vůních, parfémech a degustační menu složené z květin, bylin, koření, které je obsaženo v parfému (například levandulové, jasmínové, z růží, vanilkové…). Spojení krásných vůní s gurmánskými zážitky. Profesionální a skutečně unikátní show v ČR.
2. Tematický večer „ARGENTINSKÉ STEAKY s argentinskými kuchaři“ - výborné argentinské steaky skloubené s kvalitním argentinským vínem, 4 chodová večeře a večer se španělským zpěvem, hudbou a tancem.
3. Zábavná ŠKOLA ČEPOVÁNÍ PIVA - ve vybrané restauraci nebo přímo u zákazníka s mobilním výčepem. Možno spojit se zážitkem Degustace pivních speciálů a Párování piva s jídlem.
4. Oblíbená GRILOVACÍ TRŽNICE - Zajímavá obměna tradičního grilování. Jedná se o tabuli, kde si může host vybrat z širokého sortimentu čerstvých mas, ryb, mořských plodů, zeleniny a příloh připravených na ledu. Host si nejdříve očima vybere, na co má chuť, a kuchař vše následně griluje.
5. Luxusní - DEGUSTAČNÍ 5 CHODOVÁ VEČEŘE  SE ZNÁMÝM VIP KUCHAŘEM   
6. Exkluzivní - DEGUSTAČNÍ 3 CHODOVÉ MENU SLOŽENÉ Z VÍTĚZNÝCH OLYMPIJSKÝCH POKRMŮ na Světových kuchařských olympiádách, kde soutěžili naši mistři AKC ČR a přivezli medaile. Menu uvaří renomovaný člen Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů, který se osobně zúčastnil již 4 světových kuchařských olympiád. Ukáže Vám dokonce své cenné medaile a ocenění. Například bronzová medaile z Erfurtu 2016. Patří mezi opravdovou špičku v oboru.
7. Speciální - KURZY VAŘENÍ S PIVEM přímo u Vás nebo ve studiu. Vybraní mistři kuchaři jsou vyškoleni přímo v pivovaru na pivní degustaci.
8. Kulinářské show – TANČÍCÍ VAŘEČKA! Nemáte čas? Že nelze uvařit do 5 minut? Mistr kuchař uvaří při hudbě do 5 minut dvouchodové menu! Renomovaný šéfkuchař, který vaří na Pražském hradě a vařil pro naše prezidenty patří mezi kuchařskou elitu v ČR.
9. V angličtině - CHLEBÍČEK: Český vynález se 100 letou tradicí - ochutnávka různých variant chlebíčků, zajímavé vyprávění o tradici chlebíčku spojené gurmánskou večeří od VIP kuchaře. VIP kuchař pracuje na velvyslanectvích, působil na Pražském hradě, vařil jako osobní kuchař pro bývalého ministra.
10. PÁROVÁNÍ piva s jídlem
11. DEGUSTACE pivních speciálů                                                                            
12. Další zážitkové akce:                              
Poskládej si svůj hamburger
Vinná degustace s regionálními sýry
Mobilní kasino
Fire show
Barmanská show


OBJEDNAT AKCI: ZDE nebo info@kucharidodomu.cz, tel. 777 136 103

Samozřejmě pro gurmány DÁRKOVÉ POUKAZY Kuchaři do domu – v tištěné nebo elektronické podobě. Zcela originální kulinářský dárek na Vánoce bez front v obchodě. Pro rodinu, zaměstnance, kolegy, přátele. Hodnotu poukazu a svého kuchaře si vyberete.
1. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem
2. Lekce vaření s osobním kuchařem
3. Romantická večeře přímo u Vás
 

VÝJIMEČNÉ SLUŽBY Kuchařů do domu a catering:
1. Výběr z 25 světových kuchyní a profesionálního kuchaře, který Vám mezinárodní delikatesy připraví.
2. VIP kuchař přijede dokonce přímo za Vámi – domů, na chatu, do zázemí firmy nebo klubu, pronajatých prostor.
3. Zážitkové čerstvé vaření nebo catering od známého profesionála.
4. Sami si vyberete svého kuchaře v seznamu a víte, kdo Vám vaří. Výběr ze 100 kuchařů, cateringu, nabídky menu a ceny podle zadání zákazníka.
 

VÝHODY:
1. Ušetříte cenný čas – nákupy, vaření, servírování, úklid kuchyně. Kuchař se o všechno postará. Přiveze inventář.
2. Pobavíte se a hlavně si užijete oslavu se svými hosty. Můžete se jim plně věnovat.
3. Ušetříte práci a starosti. Oslava bez práce, bez starostí!
4. Oslava v příjemném soukromí – domova, zahrady, zázemí klubu, firmy, chaty, i pronajaté prostory. Žádné neosobní salonky.
5. Ušetříte peníze. Na čem? Například na ceně alkoholických a nealkoholických nápojů.
6. Doporučíme Vám ověřeného profesionála s výbornými referencemi zákazníků.
7. Zajistíme Vám prostory na akci po domluvě.

 

KOLIK TO STOJÍ?
Cena se stanovuje individuálně podle typu akce a podle domluvy se zákazníkem. Stanoví se cena menu na osobu podle požadavků zákazníka. Mistr kuchař pošle nabídku menu a cenu. Obvykle se cena za hodinu práce kuchaře pohybuje mezi 300 - 500 K/hodinu práce.

Kompletní širokou nabídku Kuchařů do domu pro zajímavost najdete na webové straně wwww.KuchariDoDomu.cz.
 

V případě dotazů a potřeby nás neváhejte kontaktovat osobně nebo ZADEJTE POPTÁVKU: ZDE.
Informace: Mgr. Ivana Bachtíková, email: scanactplus@seznam.cz , tel.: 777 136 103, www.KuchariDoDomu.cz

Fotogalerie
Degustace parfémů s gurmánskou večeří, akce Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Gurmánské zážitky s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Originální degustační menu, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Gurmánské zážitky s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Catering s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Zážitkový catering na firemní akci, s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Firemní večírek s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Firemní raut s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/
Ostatní

Zážitkový raut s Kuchaři do domu: Pro podnikatelský klub Negotium jsme zajistili luxusní raut v Bistru Jan Paukert

V krásném moderním Bistru Jan Paukert s VIP kuchařem Radkem Příhonským se konala skvělá networkingová akce podnikatelského klubu Negotium. Kuchaři do domu spojují zážitkové menu, zábavu a networking.

čtěte více...

Gurmánské zážitky: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří

S KUCHAŘI DO DOMU MÁTE ZÁBAVU! Unikátní zážitková akce v České republice se konala dne 16.11.2017 ve 4* hotelu Schwaiger v Praze. Gurmánské menu, TOP gastronomie, zábavné, kreativní, voňavé, vyladěné menu. 

čtěte více...

Zážitkové menu: Degustace parfémů s 5 chodovou gurmánskou večeří

Milujete skvělé jídlo? Máte rádi krásné vůně a parfémy? Chcete vyzkoušet mimořádný gurmánský zážitek? Užijte si skutečně zážitkové menu k v podobě Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech.

čtěte více...

Kompletní nabídka služeb KUCHAŘI DO DOMU

Pořádáte firemní oslavu, propagační akci nebo teambuilding? Plánujete rodinnou nebo soukromou oslavu? Poskytujeme kompletní nabídku služeb KUCHAŘI DO DOMU.

čtěte více...

Energetické dobro aneb jak dosáhnout trvalé úspory

Naše společnost Optimal-Energy.cz, a. s., spolupracuje s mnoha restauracemi, firmami, obecními úřady, se školami apod., kde dlouhodobě snižujeme pravidelné vysoké náklady na elektrickou energii, zemní plyn, vodu a teplo. 

čtěte více...

Kuchař na narozeniny: Užijte si oslavu se svými hosty bez práce! Výborná reference na služby kuchaři do domu.

Víte, že si můžete užít narozeniny se svými hosty? Bez práce a bez starostí! Objednejte si kuchaře do domu. Kuchař na narozeniny připraví oslavu podle Vašich přání. Máme výborné reference na služby kuchaři do domu.

čtěte více...

PUKOMET: Švédský nástroj pro trénink brankářů celého klubu

Ve Švédsku využívají pro trénování brankářů všech věkových kategorií tzv. PUKOMET. Je to stroj na vystřelování puků. Stačí zakoupit jeden takový stroj a může jej využívat celý hokejový klub. Tak to dělá v současnosti více jak 100 hokejových klubů ve Švédsku.

čtěte více...

Organo Gold – gurmánská káva, která nezakyseluje!

Organo Gold je gurmánská káva, která nezakyseluje. Tato káva nezakyseluje a nepálí po ní žáha! Navíc si pochutnáte na gurmánské kávě, 100% arabice v top kvalitě.

čtěte více...

Pěkná reference: Dárkový poukaz s Kuchaři do domu

Pěkná reference na Dárkový poukaz s Kuchaři do domu. Dárkový poukaz udělal radost.

čtěte více...

Výborná reference: Grilování s Kuchaři do domu

Výborná reference na grilování s Kuchaři do domu nás opět potěšila. Vaříme pro vás s vášní a láskou. Děkujeme Podnikatelskému klubu Empiria 21 v Jihlavě za zpětnou vazbu na nás.
                                     

čtěte více...

Výborná reference na službu Kuchaři do domu

Doporučení a reference jsou důležitým momentem při rozhodování zákazníka. Výborná reference na služby Kuchaři do domu nás potěšila, ale je také známkou, že služby našich mistrů kuchařů jsou velmi kvalitní i cenově dostupné.
čtěte více...

Zdravé svačiny do škol

Ministerstvo zemědělství podpoří zdravé stravování žáků! Vláda dne 8. 3. 2017 schválila změnu programů „Mléko do škol“ a „Ovoce a zelenina do škol“. Upravené podmínky umožní dodávat produkty do škol i malým regionálním výrobcům.

čtěte více...

Srovnání potravin se zahraničními

Podle průzkumu Státní zemědělské a potravinářské inspekce vadí téměř 90 % českých spotřebitelů odlišné složení některých jinak totožných výrobků, které dodávají nadnárodní firmy.

čtěte více...

Potřebujete doučování, vaření, brýle nebo oblečení? Zavolejte SLUŽBY DO DOMU!

Zajistíme Vám profesionálního učitele, kuchaře, optika nebo stylistu do domu. Nemusíte z domu, přijedeme za Vámi! Objednejte si SLUŽBY DOMU. Ušetříte čas, práci, starosti a peníze.

čtěte více...

Maminky a tatínkové: Nestíháte? Pomůže vám kuchař do domu

Nestíháte při péči o děti to, co dříve? Nemáte nejednou čas na sebe ani na partnera, natož abyste připravili něco výjimečného? Vyberte si kuchaře do domu a objednejte si ho.
 

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE