Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Originální Gurmánské akce v roce 2018: Kuchaři do domu připraví zážitkové gurmánské akce


Ilustrační fotografie

Představujeme slíbené NOVINKY na gurmánské akce a zážitky. Gurmánská společnost KUCHAŘI DO DOMU na Vaši firemní akci zajistí kuchaře, zážitkový catering nebo kompletní catering až do 2000 osob.

Co je nového? Rozšiřujeme tým VIP kuchařů a zážitkového cateringu. Zajistíme exkluzivní prostory restaurací v Praze, okolí Prahy, v Čechách a na Moravě. Možno objednat oslavy přímo u Vás, narozenin, rautu, párty, catering na firemní akce, zábavný kulinářský teambuilding, svatbu, grilování, lekce vaření aj. 
Sami si můžete vybrat ověřeného kuchaře nebo catering. 100 kuchařů z celé ČR. Vyberete si nejlepší nabídku menu a cenu.
 

Jaké novinky jsme pro Vás připravili?
Kuchaři do domu připraví ZÁŽITKOVÉ GURMÁNSKÉ AKCE v roce 2018:
1. Originální DEGUSTACE PARFÉMŮ S GURMÁNSKOU 6 CHODOVOU VEČEŘÍ! – zajímavosti o vůních, parfémech a degustační menu složené z květin, bylin, koření, které je obsaženo v parfému (například levandulové, jasmínové, z růží, vanilkové…). Spojení krásných vůní s gurmánskými zážitky. Profesionální a skutečně unikátní show v ČR.
2. Tematický večer „ARGENTINSKÉ STEAKY s argentinskými kuchaři“ - výborné argentinské steaky skloubené s kvalitním argentinským vínem, 4 chodová večeře a večer se španělským zpěvem, hudbou a tancem.
3. Zábavná ŠKOLA ČEPOVÁNÍ PIVA - ve vybrané restauraci nebo přímo u zákazníka s mobilním výčepem. Možno spojit se zážitkem Degustace pivních speciálů a Párování piva s jídlem.
4. Oblíbená GRILOVACÍ TRŽNICE - Zajímavá obměna tradičního grilování. Jedná se o tabuli, kde si může host vybrat z širokého sortimentu čerstvých mas, ryb, mořských plodů, zeleniny a příloh připravených na ledu. Host si nejdříve očima vybere, na co má chuť, a kuchař vše následně griluje.
5. Luxusní - DEGUSTAČNÍ 5 CHODOVÁ VEČEŘE  SE ZNÁMÝM VIP KUCHAŘEM   
6. FRANCOUZSKÁ GASTRONOMIE - 5 chodová zážitková večeře s VIP kuchařem, soutěžil na kulinářské světové olympiádě za Francii
7. Speciální - KURZY VAŘENÍ S PIVEM přímo u Vás nebo ve studiu. Vybraní mistři kuchaři jsou vyškoleni přímo v pivovaru na pivní degustaci.
8. Kulinářské show – TANČÍCÍ VAŘEČKA! Nemáte čas? Že nelze uvařit do 5 minut? Mistr kuchař uvaří při hudbě do 5 minut dvouchodové menu! Renomovaný šéfkuchař, který vaří na Pražském hradě a vařil pro naše prezidenty patří mezi kuchařskou elitu v ČR.
9. V angličtině - CHLEBÍČEK: Český vynález se 100 letou tradicí - ochutnávka různých variant chlebíčků, zajímavé vyprávění o tradici chlebíčku spojené gurmánskou večeří od VIP kuchaře. VIP kuchař pracuje na velvyslanectvích, působil na Pražském hradě, vařil jako osobní kuchař pro bývalého ministra.
10. PÁROVÁNÍ piva s jídlem - 5 chodová večeře - 5 druhů piva a k nim 5 různých vhodných pokrmů
11. DEGUSTACE pivních speciálů
12. KOLUMBIJSKÁ KUCHYNĚ - tematický večer s rodilou kolumbijskou kuchařkou - 6 chodová večeře, zajímavosti a vyprávění o jihoamerické kuchyni
13. JIHOAFRICKÁ KUCHYNĚ - tematický večer s VIP kuchařem, který působil v JAR pod záštitou Velvyslanectví ČR. 6 chodová večeře, zajímavosti a vyprávění 
14. SUSHI kolekce - s VIP kuchařem-sushimanem - raut sushi a live cooking   
15. AKADEMIE GRILOVÁNÍ - ukázkový kurz grilování s rautem a degustací - steaky, různá masa, zelenina, sýry, nakládání, grilovací směsi a omáčky
16. MOŘSKÉ PLODY A RYBY -  5 chodová zážitková večeře s VIP kuchařem-špičkou v oboru
17. KURZ ZDRAVÉ VÝŽIVY - ukázkový kurz s degustací nebo přímou účastí zákazníků, mistr kuchař-specialista připravuje jídelníčky pro sportovce
18. DEGUSTAČNÍ 3 CHODOVÉ MENU SLOŽENÉ Z VÍTĚZNÝCH OLYMPIJSKÝCH POKRMŮ na Světových kuchařských olympiádách, kde soutěžili naši mistři AKC ČR a přivezli medaile. Menu uvaří renomovaný člen Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů, který se osobně zúčastnil již 4 světových kuchařských olympiád. Ukáže Vám dokonce své cenné medaile a ocenění. Například bronzová medaile z Erfurtu 2016. Patří mezi opravdovou špičku v oboru.
19. ČESKÁ ZABÍJAČKA 
20. ROŽNĚNÍ SELETE                                                                
21. Další zážitkové akce:                              
Poskládej si svůj hamburger
Vinná degustace s regionálními sýry
Mobilní kasino
Fire show
Barmanská show


OBJEDNAT AKCI: ZDE nebo info@kucharidodomu.cz, tel. 777 136 103

Samozřejmě pro gurmány DÁRKOVÉ POUKAZY Kuchaři do domu – v tištěné nebo elektronické podobě. Zcela originální kulinářský dárek na Vánoce bez front v obchodě. Pro rodinu, zaměstnance, kolegy, přátele. Hodnotu poukazu a svého kuchaře si vyberete.
1. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem
2. Lekce vaření s osobním kuchařem
3. Romantická večeře přímo u Vás
 

VÝJIMEČNÉ SLUŽBY Kuchařů do domu a catering:
1. Výběr z 25 světových kuchyní a profesionálního kuchaře, který Vám mezinárodní delikatesy připraví.
2. VIP kuchař přijede dokonce přímo za Vámi – domů, na chatu, do zázemí firmy nebo klubu, pronajatých prostor.
3. Zážitkové čerstvé vaření nebo catering od známého profesionála.
4. Sami si vyberete svého kuchaře v seznamu a víte, kdo Vám vaří. Výběr ze 100 kuchařů, cateringu, nabídky menu a ceny podle zadání zákazníka.
 

VÝHODY:
1. Ušetříte cenný čas – nákupy, vaření, servírování, úklid kuchyně. Kuchař se o všechno postará. Přiveze inventář.
2. Pobavíte se a hlavně si užijete oslavu se svými hosty. Můžete se jim plně věnovat.
3. Ušetříte práci a starosti. Oslava bez práce, bez starostí!
4. Oslava v příjemném soukromí – domova, zahrady, zázemí klubu, firmy, chaty, i pronajaté prostory. Žádné neosobní salonky.
5. Ušetříte peníze. Na čem? Například na ceně alkoholických a nealkoholických nápojů.
6. Doporučíme Vám ověřeného profesionála s výbornými referencemi zákazníků.
7. Zajistíme Vám prostory na akci po domluvě.

 

KOLIK TO STOJÍ?
Cena se stanovuje individuálně podle typu akce a podle domluvy se zákazníkem. Stanoví se cena menu na osobu podle požadavků zákazníka. Mistr kuchař pošle nabídku menu a cenu. Obvykle se cena za hodinu práce kuchaře pohybuje mezi 300 - 500 K/hodinu práce.

Kompletní širokou nabídku Kuchařů do domu pro zajímavost najdete na webové straně wwww.KuchariDoDomu.cz.
 

V případě dotazů a potřeby nás neváhejte kontaktovat osobně nebo ZADEJTE POPTÁVKU: ZDE.
Informace: Mgr. Ivana Bachtíková, email: scanactplus@seznam.cz , tel.: 777 136 103, www.KuchariDoDomu.cz

Fotogalerie
Degustace parfémů s gurmánskou večeří, akce Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Gurmánské zážitky s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Originální degustační menu, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Gurmánské zážitky s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Catering s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Zážitkový catering na firemní akci, s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Firemní večírek s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Firemní raut s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/
Ostatní

Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku!

Opravdová a jedinečná cooking show. Rozzáříme vaše akce! K objednání na firemní akce, eventy, teambuildingy, food festivaly, společenské události. Pobavíme vás, vaše zaměstnance, hosty a účastníky.

čtěte více...

Píší o nás! Kuchaři do domu a firem v médiích

Stálý zájem médií o gastronomické originální služby firmy KUCHAŘI DO DOMU A FIREM nás velmi těší. Píší o nás! Tisk, internetové weby, televize.

čtěte více...

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku! Časopis Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Máme také zahraniční klientelu!

Nabízíme vynikající gastronomické zážitky také pro návštěvníky ze zahraničí. Gastronomické služby, úspěšné restaurace, ubytování a originální kulinářské programy poskytujeme po celé ČR.

čtěte více...

Nabídky eventů a akcí: kuchařská show, workshopy, catering, live cooking, VIP kuchaři, 25 kuchyní

Pořádáte firemní akci, event, propagační akci, teambuilding, výročí firmy, konferenci? Rozzáříme vaše akce. Kompletně zajistí známí špičkoví Kuchaři do domu. Vyberte si z bohaté nabídky eventů a gurmánských akcí mistrů kuchařů!

čtěte více...

Teambuilding a gurmánské akce pro muže

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy pro muže, kulinářské akce, zajistí prostory i sportovní aktivity.
 

čtěte více...

Krásná reference: Kurz vaření s Kuchaři do domu

Krásná reference zákaznice na kurz vaření s Kuchaři do domu nás opět velmi potěšila. Zákazníci jsou nadšeni. Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují kurzy vaření doma u zákazníků, zábavné workshopy ve firmě nebo moderním gastrostudiu.

čtěte více...

Jarní piknik ve velikonočním kabátku

Velikonoce jsou svátky jara a jako takové nás lákají do přírody. To platí dvojnásob, když připadnou na tak pozdní termín jako letos. Dá se předpokládat, že už bude opravdu pěkně teplo a tak jsou ideální příležitostí pro pořádání prvních jarních pikniků.
 

čtěte více...

Kompletní nabídka kulinářských služeb a gurmánských akcí Kuchařů do domu v roce 2019

Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují rozsáhlé kulinářské služby po celé ČR. Kompletně zajistí firemní akce, eventy, rodinné oslavy, svatby, recepce, bankety, společenské události, festivaly. Přijedou kamkoliv nebo zajistí prostory na akci.

čtěte více...

Další krásná reference na oslavu narozenin, jubilea a párty s Kuchaři do domu

Krásná reference zákazníka nás opět potěšila. Jak to funguje? Zadáte poptávku, pošleme ji více renomovaným mistrům kuchařům nebo osvědčeným cateringovým firmám. Doporučíme Vám kuchaře a kuchařské firmy podle vašich požadavků a podle regionu. Zašlou vám nabídku menu a cenu. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 
 

 

čtěte více...

Výborná reference: Teambuilding s Kuchaři do domu

Výborná reference na teambuilding s Kuchaři do domu nás velmi potěšila. Reference zákazníků jsou důležité. Potřebujete stmelit kolektiv? Mistři kuchaři připravují zábavné kulinářské teambuildingy.

čtěte více...

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalitní restaurace připravuje své pokrmy vždy z čerstvé zeleniny a ovoce. Na jídelním lístku pak najdete bohatou nabídku z množství čerstvých a dobře uskladněných produktů, což se odrazí na výjimečné chuti pokrmů.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE