Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru


Ilustrační fotografie
Píší o nás v oblíbeném měsíčníku Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

*Spolupracují s nejlepšími kuchaři v Česku – jako jsou členové Národního týmu a mistři světa 2018, mistři vařící na ambasádách a velvyslanectvích, oblíbení televizní kuchaři, certifikovaní lektoři vaření, foodstylisté, gastroporadci.
* Zajistí renomované cateringové firmy, TOP cateringová společnost připravující pokrmy pro vládní a zahraniční představitele, letní sídlo prezidenta a Lesní oboru Lány.
* Zajišťují výjimečné kulinářské služby a programy od vaření na firemních a společenských akcích, po kompletní catering, přípravu banketů, recepcí, eventů, festivalů, svateb, fine dining, gastro programy, cooking show, kurzů vaření, workshopů.
* Uspořádají festival a event na klíč s celou produkcí ve spolupráci se známým producentem TV NOVA, ČT a TV Prima panem Janem Lacinou.
 
Přijedeme
přímo za zákazníkem nebo doporučíme prostory našich mistrů. Špičkoví kuchaři do domu provozují své restaurace, hotely, gastrostudia, penziony v čisté přírodě, vlastní cateringové firmy, bistra i řeznictví. Po celé ČR.
 
Provozujeme
největší databázi www.KuchariDoDomu.cz osobních mistrů kuchařů, osvědčených cateringových firem a stylových restaurací. Zákazník si může vybrat a objednat osobního kuchaře, kuchařské služby z více nabídek tu nejlepší.
Doporučíme mistra kuchaře, catering a kuchařské služby přesně podle požadavků, regionu i podle 25 světových kuchyní.
 
Rozzáříme vaše akce! Vaření je vášeň, zábava a umění.

Co originálního si můžete objednat na portálu Kucharidodomu.cz?

1. Degustační večeře s nejlepšími kuchaři ČR a mistry světa 2018 v Singapuru
Fine dining uvaří medailemi ověnčení ze světových soutěží a olympiád členové Národního týmu AKC ČR. Potřebujete se blýsknout před hosty nebo obchodními partnery? Vyberte si nejlepšího kuchaře v ČR.

2. Ostrá a jedinečná kuchařská show
Předvádí nejoblíbenější televizní lidový kuchař Jiří Babica s TOP gastromanažerem z Václaváku na jednom pódiu. Výborně si pochutnáte a zároveň pobavíte své hosty, zaměstnance, účastníky slavností. Zábavné vaření s diváky, soutěže, v družstvech aj.
 
3. Catering s live cooking
Certifikovaní kuchaři a specialisté připraví také jihoafrickou, izraelskou, molekulární, mexickou, vegetariánskou, kolumbijskou, sushi, thajskou, moravskou domácí kuchyni nebo českou zabíjačku... Výběr máte z 25 světových kuchyní.

 
NOVINKY pro veřejnost, firemní klienty:
1.Velká kuchařská show – Bušek vs Babica
Souboj renomovaného šéfkuchaře, gastro manažera 5 stylových restaurací a foodstylisty Martina Buška s nejznámějším televizním kuchařem-showmanem Jiřím Babicou.
2. Živé folklorní představení s cimbálovkou, tancem a originálně krojovanými tanečníky, domácím moravským rautem.
3. Degustace nejlepších českých vín oceněných ve světě ve spolupráci s prezidentem Asociace sommeliérů ČR panem Martinem Pastyříkem.

 
Článek pod titulem "Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru" vyšel v tisku Pražský zpravodaj, květen 2019.
Pražský zpravodaj je tištěný měsíčník, který aktuálně informuje o kulturním a politickém dění v Praze a okolí.
Web: www.prazsky-zpravodaj.cz
 
Všechny originální gurmánské programy a služby můžete nezávazně poptat na portálu www.KuchariDoDomu.cz.
Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777 136 103.
Fotogalerie
Článek v Pražském zpravodaji: KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY VE SVÉM OBORU, foto: archiv KuchariDoDomu.cz
Ostatní

Hostinec a penzion V Holi

Hostinec a penzion V Holi se nachází v Průhonicích, v atraktivní lokalitě Prahy. Hostinec s ubytováním provozuje špičkový známý šéfkuchař a bývalý gastromanažer několika pražských restaurací - Ondřej Koubek.

čtěte více...

Recenze: Firemní grilování s ověřenými Kuchaři do domu

Čtete recenze? Jsme blázni do vaření a gastronomie. Spolupracujeme již 7 let s ověřenými renomovanými šéfkuchaři, kteří svou práci milují. Lásku k vaření a gastronomii zcela předávají svým zákazníkům. Přečtěte si recenzi zákazníka.

čtěte více...

Penzion Matula v Krkonoších: Relaxační teambuildingy a workshopy vaření

Užijte si v Penzionu Matula relaxační teambuilding nebo workshop vaření pod vedením renomovaného šéfkuchaře Martina Bezchleby. S ubytováním, restaurací s domácí kuchyní, barem, grilováním na terase a relaxem v krkonošské přírodě.

čtěte více...

Online kurz vaření 3 chodového menu: Vařte společně s TOP šéfkuchařem!  

Naučte se vařit jako šéfkuchař. Vařte 3 chodové menu na online kurzu vaření v přímém přenosu s TOP šéfkuchařem. Stačí se jen online připojit. Suroviny si sami běžně nakoupíte. Šéfkuchař vaří s vámi, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti.

čtěte více...

4 online kurzy vaření: Vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem!

Užijte si online kurz vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem. Vaří s vámi, radí, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti. Vyberte si ze 4 druhů oblíbených mezinárodních kuchyní. Kulinářský teambuilding pro firmy i veřejnost.

čtěte více...

3 online kurzy vaření: asijská, italská, 4 evropské kuchyně

Kulinářský temabuilding bude! Nudíte se doma? Rádi vaříte? Vyberte si a užijte online kurz vaření s certifikovaným šéfkuchařem. Vyberte si svou oblíbenou kuchyni.

čtěte více...

Online kurz s králem sushi! Vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu

Plánujete teambuilding nebo firemní večírek v době koronaviru? Na online kurzu s králem sushi si užijte vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu. Naučíte se přípravě sushi.

čtěte více...

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE