Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru


Ilustrační fotografie
Píší o nás v oblíbeném měsíčníku Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

*Spolupracují s nejlepšími kuchaři v Česku – jako jsou členové Národního týmu a mistři světa 2018, mistři vařící na ambasádách a velvyslanectvích, oblíbení televizní kuchaři, certifikovaní lektoři vaření, foodstylisté, gastroporadci.
* Zajistí renomované cateringové firmy, TOP cateringová společnost připravující pokrmy pro vládní a zahraniční představitele, letní sídlo prezidenta a Lesní oboru Lány.
* Zajišťují výjimečné kulinářské služby a programy od vaření na firemních a společenských akcích, po kompletní catering, přípravu banketů, recepcí, eventů, festivalů, svateb, fine dining, gastro programy, cooking show, kurzů vaření, workshopů.
* Uspořádají festival a event na klíč s celou produkcí ve spolupráci se známým producentem TV NOVA, ČT a TV Prima panem Janem Lacinou.
 
Přijedeme
přímo za zákazníkem nebo doporučíme prostory našich mistrů. Špičkoví kuchaři do domu provozují své restaurace, hotely, gastrostudia, penziony v čisté přírodě, vlastní cateringové firmy, bistra i řeznictví. Po celé ČR.
 
Provozujeme
největší databázi www.KuchariDoDomu.cz osobních mistrů kuchařů, osvědčených cateringových firem a stylových restaurací. Zákazník si může vybrat a objednat osobního kuchaře, kuchařské služby z více nabídek tu nejlepší.
Doporučíme mistra kuchaře, catering a kuchařské služby přesně podle požadavků, regionu i podle 25 světových kuchyní.
 
Rozzáříme vaše akce! Vaření je vášeň, zábava a umění.

Co originálního si můžete objednat na portálu Kucharidodomu.cz?

1. Degustační večeře s nejlepšími kuchaři ČR a mistry světa 2018 v Singapuru
Fine dining uvaří medailemi ověnčení ze světových soutěží a olympiád členové Národního týmu AKC ČR. Potřebujete se blýsknout před hosty nebo obchodními partnery? Vyberte si nejlepšího kuchaře v ČR.

2. Ostrá a jedinečná kuchařská show
Předvádí nejoblíbenější televizní lidový kuchař Jiří Babica s TOP gastromanažerem z Václaváku na jednom pódiu. Výborně si pochutnáte a zároveň pobavíte své hosty, zaměstnance, účastníky slavností. Zábavné vaření s diváky, soutěže, v družstvech aj.
 
3. Catering s live cooking
Certifikovaní kuchaři a specialisté připraví také jihoafrickou, izraelskou, molekulární, mexickou, vegetariánskou, kolumbijskou, sushi, thajskou, moravskou domácí kuchyni nebo českou zabíjačku... Výběr máte z 25 světových kuchyní.

 
NOVINKY pro veřejnost, firemní klienty:
1.Velká kuchařská show – Bušek vs Babica
Souboj renomovaného šéfkuchaře, gastro manažera 5 stylových restaurací a foodstylisty Martina Buška s nejznámějším televizním kuchařem-showmanem Jiřím Babicou.
2. Živé folklorní představení s cimbálovkou, tancem a originálně krojovanými tanečníky, domácím moravským rautem.
3. Degustace nejlepších českých vín oceněných ve světě ve spolupráci s prezidentem Asociace sommeliérů ČR panem Martinem Pastyříkem.

 
Článek pod titulem "Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru" vyšel v tisku Pražský zpravodaj, květen 2019.
Pražský zpravodaj je tištěný měsíčník, který aktuálně informuje o kulturním a politickém dění v Praze a okolí.
Web: www.prazsky-zpravodaj.cz
 
Všechny originální gurmánské programy a služby můžete nezávazně poptat na portálu www.KuchariDoDomu.cz.
Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777 136 103.
Fotogalerie
Článek v Pražském zpravodaji: KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY VE SVÉM OBORU, foto: archiv KuchariDoDomu.cz
Ostatní

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...

Úžasná reference: Firemní večírek s elitním kuchařem do domu

Catering mezinárodních kuchyní s live cooking elitního šéfkuchaře pana Šmejkala nadchnul všechny účastníky vánočního večírku. Mistr kuchař připravil několikachodové menu složené ze světových kuchyní. Vařil před zaměstnanci, vyprávěl zážitky a zajímavosti.

čtěte více...

Nádherná reference: Oslava jubilea a vaření osobního šéfkuchaře pana Krepčíka u zákazníka

Kuchaři do domu stále dostávají nádherné reference zákazníků na kulinářské služby. Vždy máme velkou radost. Zákazníci jsou nadšeni gurmánskými zážitky, ale i milým chováním a příjemným vystupováním šéfkuchařů ke klientům.

čtěte více...

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE