Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Teambuilding a gurmánské akce pro muže


Ilustrační fotografie

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy, kulinářské akce, zajistíme prostory i sportovní aktivity pro muže. Vaření je zábava, vášeň a umění.
Přijedeme za vámi nebo zajistíme i doporučíme prostory.

BOHATÁ NABÍDKA AKCÍ PRO MUŽE:
1. Škola čepování piva a párování piva s jídlem + může být spojeno s prohlídkou pivovaru
2. Kurzy vaření s pivem - workshop - muži si zavaří s mistrem kuchařem -
3. Grilování a live cooking - škola a lekce grilování nebo ukázka s ochutnávkou - nejlepší steaky a jiné dobroty
4.
Ostrá a jedinečná kuchařská show - dva televizní kuchaři na jednom pódiu - vaření s diváky
Předvádí nejoblíbenější televizní lidový kuchař Jiří Babica s TOP gastromanažerem z Václaváku Martinem Buškem na jednom pódiu. Výborně si pochutnáte a zároveň pobavíte své hosty, zaměstnance, účastníky slavností. Zábavné vaření s diváky, soutěže, rozdělení do družstev, týmy zaměstnanců..
5. Catering s live cooking
Certifikovaní kuchaři a specialisté připraví také jihoafrickou, izraelskou, molekulární, mexickou, vegetariánskou, kolumbijskou, sushi, thajskou, moravskou domácí kuchyni nebo českou zabíjačku. Výběr máte z 25 světových kuchyní.
6. Teambuilding v řeznictví spojené s bistrem a výčepem - Praha  - moderní nové řeznictví, moderní nová bistra - workshop přípravy čerstvých šťavnatých steaků, paštiky, škola čepování piva a další. Vaří špičkový kuchař - gastromanažeř čtyř pražských restaurací.
7. Kuchařská show s Jiřím Babicou - s nejoblíbenějším televizním lidovým kuchařem - Znáte Babicovy dobroty nebo Babica vs Sapík - s cateringem a ochunávkou, ukázky, družstva, společné vaření, legrace....
8. Živý folklorní večer - domácí moravský raut, cimbálovka, tanec a krojovaní tanečníci - v Praze
9. Degustace nejkvalitnějších moravských vín oceněných ve světě ve spolupráci s Prezidentem Asociace sommeliérů ČR - v Praze.
10 . Fine dining - pro VIP klienty a managery - Zážitková večeře s VIP kuchařem - nejlepším kuchařem - mistrem světa 2018 v Singapuru, s cooking show
11. Workshopy, catering a kuchařská show - 25 světových kuchyní.
12. Otvírání ústřic, sabráž šampaňského...
13. Sportovní aktivity u zámku - střelby ze vzduchovky, fotbalflorbal, prohlídka pivovaru, rytířské souboje, tenis, golf, minigolf.
14. Poskládej si svůj hamburger - workshop, catering
15. Kurzy vaření v  moderním gastrostudiu - na vaše přání - Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Nové Strašecí, Opava
16. Mnoho dalšího.. ..téma podle zadání zákazníka

Výběr z 25 světových kuchyní a mistrů kuchařů, kteří je připraví.
Vždy spojeno s výborným jídlem.

* Přijedeme za vámi nebo zajistíme i doporučíme stylovou restauraci, zahradu, penzion v přírodě, zámek. Po celé ČR. Čechy i Morava.

KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY VE SVÉM OBORU!

Provozujeme největší online seznam www.KuchariDoDomu.cz špičkových osobních kuchařů ČR, členů Národního týmu AKC ČR a mistrů světa 2018, mediálně známých kuchařů z TV, lektorů vaření, gastroporadců, osvědčených cateringových firem a stylových restaurací.
K objednání na firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.

KUCHAŘI DO DOMU A FIREM – NEJVĚTŠÍ DODAVATEL KULINÁŘSKÝCH PROGRAMŮ, WORKSHOPŮ, SLUŽEB, ELITNÍCH ŠÉFKUCHAŘŮ, CATERINGŮ


Napište zprávu, email nebo zavolejte kdykoliv. Výborné reference zákazníků hovoří za nás.
Více informací: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777136103,

POPTÁVKA: www.KuchariDoDomu.cz
Vaši poptávku pošleme renomovaným mistrům kuchařům a kuchařským firmám. Vyberete si nejlepší nabídku.

Ostatní

Hostinec a penzion V Holi

Hostinec a penzion V Holi se nachází v Průhonicích, v atraktivní lokalitě Prahy. Hostinec s ubytováním provozuje špičkový známý šéfkuchař a bývalý gastromanažer několika pražských restaurací - Ondřej Koubek.

čtěte více...

Recenze: Firemní grilování s ověřenými Kuchaři do domu

Čtete recenze? Jsme blázni do vaření a gastronomie. Spolupracujeme již 7 let s ověřenými renomovanými šéfkuchaři, kteří svou práci milují. Lásku k vaření a gastronomii zcela předávají svým zákazníkům. Přečtěte si recenzi zákazníka.

čtěte více...

Penzion Matula v Krkonoších: Relaxační teambuildingy a workshopy vaření

Užijte si v Penzionu Matula relaxační teambuilding nebo workshop vaření pod vedením renomovaného šéfkuchaře Martina Bezchleby. S ubytováním, restaurací s domácí kuchyní, barem, grilováním na terase a relaxem v krkonošské přírodě.

čtěte více...

Online kurz vaření 3 chodového menu: Vařte společně s TOP šéfkuchařem!  

Naučte se vařit jako šéfkuchař. Vařte 3 chodové menu na online kurzu vaření v přímém přenosu s TOP šéfkuchařem. Stačí se jen online připojit. Suroviny si sami běžně nakoupíte. Šéfkuchař vaří s vámi, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti.

čtěte více...

4 online kurzy vaření: Vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem!

Užijte si online kurz vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem. Vaří s vámi, radí, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti. Vyberte si ze 4 druhů oblíbených mezinárodních kuchyní. Kulinářský teambuilding pro firmy i veřejnost.

čtěte více...

3 online kurzy vaření: asijská, italská, 4 evropské kuchyně

Kulinářský temabuilding bude! Nudíte se doma? Rádi vaříte? Vyberte si a užijte online kurz vaření s certifikovaným šéfkuchařem. Vyberte si svou oblíbenou kuchyni.

čtěte více...

Online kurz s králem sushi! Vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu

Plánujete teambuilding nebo firemní večírek v době koronaviru? Na online kurzu s králem sushi si užijte vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu. Naučíte se přípravě sushi.

čtěte více...

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE