Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Teambuilding a gurmánské akce pro muže


Ilustrační fotografie

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy, kulinářské akce, zajistíme prostory i sportovní aktivity pro muže. Vaření je zábava, vášeň a umění.
Přijedeme za vámi nebo zajistíme i doporučíme prostory.

BOHATÁ NABÍDKA AKCÍ PRO MUŽE:
1. Škola čepování piva a párování piva s jídlem + může být spojeno s prohlídkou pivovaru
2. Kurzy vaření s pivem - workshop - muži si zavaří s mistrem kuchařem -
3. Grilování a live cooking - škola a lekce grilování nebo ukázka s ochutnávkou - nejlepší steaky a jiné dobroty
4.
Ostrá a jedinečná kuchařská show - dva televizní kuchaři na jednom pódiu - vaření s diváky
Předvádí nejoblíbenější televizní lidový kuchař Jiří Babica s TOP gastromanažerem z Václaváku Martinem Buškem na jednom pódiu. Výborně si pochutnáte a zároveň pobavíte své hosty, zaměstnance, účastníky slavností. Zábavné vaření s diváky, soutěže, rozdělení do družstev, týmy zaměstnanců..
5. Catering s live cooking
Certifikovaní kuchaři a specialisté připraví také jihoafrickou, izraelskou, molekulární, mexickou, vegetariánskou, kolumbijskou, sushi, thajskou, moravskou domácí kuchyni nebo českou zabíjačku. Výběr máte z 25 světových kuchyní.
6. Teambuilding v řeznictví spojené s bistrem a výčepem - Praha i Opava - moderní nové řeznictví, moderní nová bistra - workshop přípravy čerstvých šťavnatých steaků, paštiky, škola čepování piva a další. Vaří špičkoví kuchaři - gastromanažeř čtyř pražských restaurací a Moravský kuchař roku.
7. Kuchařská show s Jiřím Babicou - s nejoblíbenějším televizním lidovým kuchařem - Znáte Babicovy dobroty nebo Babica vs Sapík - s cateringem a ochunávkou, ukázky, družstva, společné vaření, legrace....
8. Živý folklorní večer - domácí moravský raut, cimbálovka, tanec a krojovaní tanečníci - v Praze
9. Degustace nejkvalitnějších moravských vín oceněných ve světě ve spolupráci s Prezidentem Asociace sommeliérů ČR - v Praze.
10 . Fine dining - pro VIP klienty a managery - Zážitková večeře s VIP kuchařem - nejlepším kuchařem - mistrem světa 2018 v Singapuru, s cooking show
11. Workshopy, catering a kuchařská show - 25 světových kuchyní.
12. Otvírání ústřic, sabráž šampaňského...
13. Sportovní aktivity u zámku - střelby ze vzduchovky, fotbalflorbal, prohlídka pivovaru, rytířské souboje, tenis, golf, minigolf.
14. Poskládej si svůj hamburger - workshop, catering
15. Kurzy vaření v  moderním gastrostudiu - na vaše přání - Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Nové Strašecí, Opava
16. Mnoho dalšího.. ..téma podle zadání zákazníka

Výběr z 25 světových kuchyní a mistrů kuchařů, kteří je připraví.
Vždy spojeno s výborným jídlem.

* Přijedeme za vámi nebo zajistíme i doporučíme stylovou restauraci, zahradu, penzion v přírodě, zámek. Po celé ČR. Čechy i Morava.

Napište zprávu, email nebo zavolejte kdykoliv. Výborné reference zákazníků hovoří za nás.
Více informací: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777136103,

POPTÁVKA: www.KuchariDoDomu.cz
Vaši poptávku pošleme renomovaným mistrům kuchařům a kuchařským firmám. Vyberete si nejlepší nabídku.

Ostatní

Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku!

Opravdová a jedinečná cooking show. Rozzáříme vaše akce! K objednání na firemní akce, eventy, teambuildingy, food festivaly, společenské události. Pobavíme vás, vaše zaměstnance, hosty a účastníky.

čtěte více...

Píší o nás! Kuchaři do domu a firem v médiích

Stálý zájem médií o gastronomické originální služby firmy KUCHAŘI DO DOMU A FIREM nás velmi těší. Píší o nás! Tisk, internetové weby, televize.

čtěte více...

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku! Časopis Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Máme také zahraniční klientelu!

Nabízíme vynikající gastronomické zážitky také pro návštěvníky ze zahraničí. Gastronomické služby, úspěšné restaurace, ubytování a originální kulinářské programy poskytujeme po celé ČR.

čtěte více...

Nabídky eventů a akcí: kuchařská show, workshopy, catering, live cooking, VIP kuchaři, 25 kuchyní

Pořádáte firemní akci, event, propagační akci, teambuilding, výročí firmy, konferenci? Rozzáříme vaše akce. Kompletně zajistí známí špičkoví Kuchaři do domu. Vyberte si z bohaté nabídky eventů a gurmánských akcí mistrů kuchařů!

čtěte více...

Krásná reference: Kurz vaření s Kuchaři do domu

Krásná reference zákaznice na kurz vaření s Kuchaři do domu nás opět velmi potěšila. Zákazníci jsou nadšeni. Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují kurzy vaření doma u zákazníků, zábavné workshopy ve firmě nebo moderním gastrostudiu.

čtěte více...

Jarní piknik ve velikonočním kabátku

Velikonoce jsou svátky jara a jako takové nás lákají do přírody. To platí dvojnásob, když připadnou na tak pozdní termín jako letos. Dá se předpokládat, že už bude opravdu pěkně teplo a tak jsou ideální příležitostí pro pořádání prvních jarních pikniků.
 

čtěte více...

Kompletní nabídka kulinářských služeb a gurmánských akcí Kuchařů do domu v roce 2019

Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují rozsáhlé kulinářské služby po celé ČR. Kompletně zajistí firemní akce, eventy, rodinné oslavy, svatby, recepce, bankety, společenské události, festivaly. Přijedou kamkoliv nebo zajistí prostory na akci.

čtěte více...

Další krásná reference na oslavu narozenin, jubilea a párty s Kuchaři do domu

Krásná reference zákazníka nás opět potěšila. Jak to funguje? Zadáte poptávku, pošleme ji více renomovaným mistrům kuchařům nebo osvědčeným cateringovým firmám. Doporučíme Vám kuchaře a kuchařské firmy podle vašich požadavků a podle regionu. Zašlou vám nabídku menu a cenu. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 
 

 

čtěte více...

Výborná reference: Teambuilding s Kuchaři do domu

Výborná reference na teambuilding s Kuchaři do domu nás velmi potěšila. Reference zákazníků jsou důležité. Potřebujete stmelit kolektiv? Mistři kuchaři připravují zábavné kulinářské teambuildingy.

čtěte více...

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalitní restaurace připravuje své pokrmy vždy z čerstvé zeleniny a ovoce. Na jídelním lístku pak najdete bohatou nabídku z množství čerstvých a dobře uskladněných produktů, což se odrazí na výjimečné chuti pokrmů.

čtěte více...

Slavíte MDŽ ve vaší firmě? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy s Kuchaři do domu!

Chcete poděkovat ženám ve vaší firmě za práci? Potřebujete stmelit kolektiv a motivovat zaměstnace? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy. Pobavte se při zážitkové večeři s cooking show, workshopem, rautem s gastro show. Dnes vaří muži!

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE