Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pro firmy: Kulinářské teambuildingy a tematické večery


Ilustrační fotografie

Chcete si výborně pochutnat a současně skvěle pobavit své zaměstnance nebo vážené zákazníky? Potřebujete stmelit kolektiv? Hledáte něco originálního?
Objednejte kulinářský teambuilding nebo tematický večer. Nezapomeňte, jídlo lidi spojuje!

Pro firmy poskytují kulinářské teambuildingy a tematické večery Kuchaři do domu a firem.

KUCHAŘI DO DOMU A FIREM – NEJVĚTŠÍ DODAVATEL KULINÁŘSKÝCH PROGRAMŮ, WORKSHOPŮ, SLUŽEB, ELITNÍCH ŠÉFKUCHAŘŮ, CATERINGŮ

Kulinářský teambuilding stmelí váš kolektiv. Tematický kulinářský večer pobaví účastníky akce.

Vhodný kulinářský program na vaše eventy, konference, firemní akce, teambuildigy, promo akce, poděkování váženým zákazníkům a obchodním partnerům.
 

KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY VE SVÉM OBORU!
Provozujeme největší databázi www.KuchariDoDomu.cz elitních osobních kuchařů ČR, členů Národního týmu AKC ČR a mistrů světa 2018, mediálně známých kuchařů z TV, lektorů vaření, gastroporadců, renomovaných cateringových firem a stylových restaurací.
K objednání na firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.
 

Tematické večery a teambuildingy poskytují špičkoví mistři kuchaři. Vyberte si z pestré nabídky:
● Novinka! Online kurz s králem sushi! Vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu
Online kurzy vaření: asijská, italská, 4 evropské kuchyně - s certifikovaným šéfkuchařem na thajskou kuchyni
Folklórní večer - živé folklórní představení – tanec + cimbálová muzika + domácí moravský raut + ručně vyšívané kroje. Vše může být provázáno degustací
   oceněných moravských vín. Domácí moravský raut - maso, pečivo, koláče, paštiky jsou doma vyráběné.
● Vinná degustace nejkvalitnějších vín ve spolupráci s Prezidentem Asociace sommeliérů ČR - moravská a česká vína oceněná ve světě
Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech. Ingredience v parfému je zároveň obsažena v menu – vanilka, růže, citron, levandule…aj.  
   Historie luxusních parfémů, praktické rady používání parfémů.
● Teambuilding pro muže – ZDE
● Teambuilding pro ženy - ZDE
● Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření - ZDE
● Teambuilding podle vašeho zadání
Teambuilding v řeznictví spojené s bistrem a výčepem – Praha. Moderní nové řeznictví s bistrem a výčepem - workshop přípravy čerstvých steaků, paštiky, škola čepování piva a další. Vaří špičkový gastromanažeř pražských restaurací.
● Škola čepování piva a párování piva s jídlem + může být spojeno s prohlídkou pivovaru
● Kurzy vaření s pivem – workshop. Muži si zavaří s mistrem kuchařem, hlavní ingrediencí je piv.  Vybraní mistři kuchaři jsou vyškoleni v pivovaru na degustaci piva. Vhodné pro pivovary a akce pro muže.
● Grilování a live cooking - škola a lekce grilování nebo ukázka grilování s ochutnávkou - nejlepší steaky a jiné dobroty
Ostrá a jedinečná kuchařská show v Čechách! Bušek vs Babica. Dva televizní kuchaři na jednom pódiu - vaření s diváky – soutěže, vaření, zábava
Cooking Show předvádí nejoblíbenější televizní lidový kuchař Jiří Babica s TOP gastro managerem a elitním šéfkuchařem z Václavského náměstí Martinem Buškem. Na jednom pódiu. Výborně si pochutnáte a zároveň pobavíte své hosty, zaměstnance, účastníky slavností. Zábavné vaření s diváky, soutěže, rozdělení do družstev, týmy zaměstnanců..
Catering s live cooking, kurzy vaření a workshopy, cooking show. Výběr z 25 světových kuchyní a mistrů kuchařů, kteří je uvaří. Certifikovaní kuchaři a specialisté připraví též netradiční světové kuchyně. Molekulární, hmyzí, rakouskou, prvorepublikovou, mexickou, vegetariánskou, sushi, thajskou aj.
Kuchařská show s Jiřím Babicou. S nejoblíbenějším televizním lidovým kuchařem - Znáte TV pořady Babicovy dobroty nebo Babica vs Sapík. S cateringem a ochunávkou, ukázky, družstva, společné vaření, legrace....
Fine dining - pro VIP klienty a managery - Zážitková večeře s VIP kuchařem - nejlepším kuchařem - mistrem světa 2018 v Singapuru
● Otvírání ústřic, sabráž šampaňského...
● Sportovní aktivity u zámku - střelby ze vzduchovky, fotbalflorbal, prohlídka pivovaru, rytířské souboje, tenis, golf, minigolf. Zámecký raut pro VIP pod taktovkou elitních šéfkuchařů České republiky.
● Poskládej si svůj hamburger - workshop, catering
● Kurzy vaření v  moderním gastrostudiu - na vaše přání - Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Nové Strašecí
A  mnoho dalšího.. ..téma podle zadání zákazníka.
Vždy spojeno s výborným jídlem.

Přejete si další kulinářské služby a originální programy, kurzy vaření, workshopy, gastro show, unikátní tematické večery a cateringy, live cooking?

KUCHAŘI DO DOMU JSOU MISTŘI VE SVÉM OBORU!

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, elitních kuchařů na vaše akce, eventy, festivaly!
 

Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů:
Catering s live cooking světových kuchyní - certifikovaní lektoři, elitní kuchaři i cizinci
Kuchařská show
Kurzy vaření a workshopy české a mezinárodní kuchyně
Degustační zážitková večeře u Vás: Vyberte si osobního elitního šéfkuchaře
 

TOP programy a novinky:
Ostrá a jedinečná kuchařská show v Čechách! Bušek vs Babica
Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech
Kurzy barevného sushi
● Teambuilding v řeznictví spojené s bistrem a výčepem – Praha. Moderní nové řeznictví s bistrem - workshop přípravy čerstvých šťavnatých steaků, paštiky, škola čepování piva a další. Vaří špičkový gastromanažeř čtyř pražských restaurací.
● Vinná degustace nejlepších vín ve spolupráci s Prezidentem Asociace sommeliérů ČR
● Profesionální kuchařská show televizního oblíbeného lidového kuchaře Jirky Babici - osm let v TV pořadech Babica vs Sapík, Babicovy dobroty
 

TOP cateringové služby – renomovaná cateringová společnost vaří exkluzivně pro Lesní oboru Lány a letní sídlo prezidenta, diplomaty, vládní a zahraniční VIP hosty,
na recepce, bankety, pro vládní a zahraniční klientelu, diplomacii, pro VIP klienty, celebrity, zahraniční zákazníky
 

● Potřebujete kompletní akce? Produkci a natáčení? Spolupracujeme se známými producenty ČT, TV NOVA a TV Prima. Eventy, teambuildingy, firemní akce, výročí firmy, recepce, bankety, festivaly, road show,jubilea, svatby, promo akce, párty. TOP catering a pohoštění pro diplomaty, vládní a zhraniční klientelu. Degustační večeře, zážitkové menu, fine food pro VIP, managery, obchodní přátele. Městské a lidové slavnosti, eventy a festivaly na klíč, produkce a natáčení.
 

● Zajistíme vhodné prostory restaurací v Praze, okolí Prahy, Ústí n. Labem, Liberce, Jihlavy, v Čechách a na Moravě na Vaši firemní akci, soukromou oslavu, svatbu, párty, teambuilding.
Ubytování v hotelích, na zámku, penzionech na firemní školení se stravou a vybavenými školícími místnostmi. Se zahradou, u lesa, s wellness, golfem, tenisem, vnitřními a sportovními aktivitami.

Výhoda pro Vás! Obvykle se ve spolupráci s Kuchaři do domu neplatí za pronájem prostor nebo je poskytována sleva našimi dodavateli.
 
Vyberte si mistra kuchaře, catering  nebo kulinářský program v největším seznamu elitních šéfkuchařů -  KuchariDoDomu.cz. Kontaktujte nás!
Informace: Ivana Bachtíková, Email: scanactplus@seznam.cz, Tel.:+420 777 136 103, www.kucharidodomu.cz
ZADAT POPTÁVKU: ZDE

Ostatní

Hostinec a penzion V Holi

Hostinec a penzion V Holi se nachází v Průhonicích, v atraktivní lokalitě Prahy. Hostinec s ubytováním provozuje špičkový známý šéfkuchař a bývalý gastromanažer několika pražských restaurací - Ondřej Koubek.

čtěte více...

Recenze: Firemní grilování s ověřenými Kuchaři do domu

Čtete recenze? Jsme blázni do vaření a gastronomie. Spolupracujeme již 7 let s ověřenými renomovanými šéfkuchaři, kteří svou práci milují. Lásku k vaření a gastronomii zcela předávají svým zákazníkům. Přečtěte si recenzi zákazníka.

čtěte více...

Penzion Matula v Krkonoších: Relaxační teambuildingy a workshopy vaření

Užijte si v Penzionu Matula relaxační teambuilding nebo workshop vaření pod vedením renomovaného šéfkuchaře Martina Bezchleby. S ubytováním, restaurací s domácí kuchyní, barem, grilováním na terase a relaxem v krkonošské přírodě.

čtěte více...

Online kurz vaření 3 chodového menu: Vařte společně s TOP šéfkuchařem!  

Naučte se vařit jako šéfkuchař. Vařte 3 chodové menu na online kurzu vaření v přímém přenosu s TOP šéfkuchařem. Stačí se jen online připojit. Suroviny si sami běžně nakoupíte. Šéfkuchař vaří s vámi, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti.

čtěte více...

4 online kurzy vaření: Vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem!

Užijte si online kurz vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem. Vaří s vámi, radí, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti. Vyberte si ze 4 druhů oblíbených mezinárodních kuchyní. Kulinářský teambuilding pro firmy i veřejnost.

čtěte více...

3 online kurzy vaření: asijská, italská, 4 evropské kuchyně

Kulinářský temabuilding bude! Nudíte se doma? Rádi vaříte? Vyberte si a užijte online kurz vaření s certifikovaným šéfkuchařem. Vyberte si svou oblíbenou kuchyni.

čtěte více...

Online kurz s králem sushi! Vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu

Plánujete teambuilding nebo firemní večírek v době koronaviru? Na online kurzu s králem sushi si užijte vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu. Naučíte se přípravě sushi.

čtěte více...

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...
Více z kategorie clanky naleznete ZDE