Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Gastro show s Kuchaři do domu: Rozzáříme vaše akce, eventy, teambuildingy, firemní večírky, školení, jubilea, párty kulinářskou show


Ilustrační fotografie

Plánujete v tomto roce firemní nebo rodinné akce, event, teambuilding, oslavu jubilea, recepci, školení, festival, zážitkovou večeři, párty? Rozzáříme vaši akci kulinářskou show! Kuchaři do domu jsou mistři ve svém oboru.
Přijedeme za vámi nebo zajistíme krásné stylové prostory na akci včetně ubytování.
Renomovaní kuchaři do domu provádí profesionální gastro show na nejvyšší úrovni.
 

Svého sympatického mistra kuchaře si můžete dokonce vybrat v seznamu www. KuchariDoDomu.cz. Naši VIP kuchaři vaří na food festivalech, předvádí kulinářské show v televizi, natáčejí videa, píší a fotí kuchařské knihy, časopisy, prezentují výrobky, produkty pro různé partnery (např. Kaufland, jogurty, vaření s pivem aj.). Mají výborné reference zákazníků.
 

Zajistíme raut s cooking show kdekoliv. V restauraci, hotelu, penzionu, na zámku, resortu v čisté přírodě, certifikovaná vinařství s ubytováním. Praha a okolí do 50 km, Vysočina, Morava.
V našich doporučených stylových krásných restauracích se neplatí za pronájem salonků. Spolupracujeme pouze s ověřenými renomovanými kuchaři.

Po domluvě lze připravit další originální show až na 25 světových kuchyní, workshopy, kurzy vaření s pivem, domácí moravský raut s cimbálovkou a krojovanými tanečníky v srdci Prahy, vinné degustace, ochutnávku rumů, sabráž šampaňského, otvírání ústřic a další.
 

Zajistíme originální nabídku rautů s kulinářskou show:
1. Mafia + live cooking Molekulární coctaily
2. Francouzský raut + live cooking Crepes Suzette
3. Mexický + live cooking Buritos
4. Japonský raut + live cooking Sushi
5. Kubánský + live cooking Molekulární coctaily
6. Vegetariánský raut +live cooking saláty
7. Irský raut + live cooking Irská  polévka
8. Moravský + live cooking Uzená šunka
9. Staročeský + live cooking Terinka a pomazánka
10. Grilování + live cooking Grilování - nejlepší steaky a další delikatesy
11. Italská kuchyně s live cooking s pravým italským kuchařem
12. Sushi kolekce – s VIP kuchařem nebo workshop sushi
13. Degustace parfémů se zážitkovou večeří o 6 chodech
14. Kolumbijský večer s rodilou Kolumbijkou
15. Čokoládové show
16. Tančící vařečka – cooking show - příprava menu při hudbě do 5 minut
Mnoho dalších  …. přesně podle požadavků
Kompletní catering do 2000 osob na akce.
Kompletně akce s produkcí, natočením videa, festival a firemní akce, promo akce, městské a venkovské slavnosti. Spolupracujeme s producentem TV NOVA, ČT a TV Prima.

Věříme, že Vás a vaše hosty originální gurmánské akce nadchne!

Zpestřete si firemní akci, event, školení, teambuilding, degustační večeři pro obchodní přátele, oslavu jubilea, párty zábavnou kuchařskou show nebo workshopem! Zapojíme vás do hry. Vaření je hra, vášeň a umění!
 

Objednávky a poptávky: ZDE
Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz , 777136103, www.KuchariDoDomu.cz

Ostatní

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...

Úžasná reference: Firemní večírek s elitním kuchařem do domu

Catering mezinárodních kuchyní s live cooking elitního šéfkuchaře pana Šmejkala nadchnul všechny účastníky vánočního večírku. Mistr kuchař připravil několikachodové menu složené ze světových kuchyní. Vařil před zaměstnanci, vyprávěl zážitky a zajímavosti.

čtěte více...

Nádherná reference: Oslava jubilea a vaření osobního šéfkuchaře pana Krepčíka u zákazníka

Kuchaři do domu stále dostávají nádherné reference zákazníků na kulinářské služby. Vždy máme velkou radost. Zákazníci jsou nadšeni gurmánskými zážitky, ale i milým chováním a příjemným vystupováním šéfkuchařů ke klientům.

čtěte více...

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské teambuildingy a tematické večery

Chcete stmelit kolektiv? Výborně pochutnat a současně skvěle pobavit? Nezapomeňte, jídlo lidi spojuje! Kulinářský teambuilding stmelí váš kolektiv. Tematický kulinářský večer pobaví účastníky akce.

čtěte více...

Degustační zážitková večeře u Vás: Vyberte si osobního elitního šéfkuchaře

Osobní elitní šéfkuchaři vaří přímo u Vás. Vysokou a zážitkovou gastronomii poskytují nejlepší šéfkuchaři v ČR. Vyberte si svého šéfkuchaře! Vyberte si degustační večeři, zážitkové menu, gurmánské pohoštění.

čtěte více...

Degustační menu s elitním šéfkuchařem: Fine Food

Degustační zážitkové menu Vám připraví elitní šéfkuchař. Má exkluzivní kulinářskou praxi na Ministerstvu zahraničních věcí. Kompletně zajišťoval většinu akcí spojených s předsednictvím ČR v EU. Přípravu pokrmů pro vládní a zahraniční představitele, diplomacii, světové celebrity, šlechtice.

čtěte více...

Pro eventy a festivaly: Vyberte si kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři!

Kuchařská show zpestří a rozsvítí každou akci. Pro eventy, firemní akce, teambuildingy, festivaly si vyberte kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři.

čtěte více...
Více z kategorie laska-prochazi-zaludkem naleznete ZDE