Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty


Ilustrační fotografie

Degustační zážitkové menu Vám připraví člen prestižního Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Patří mezi nejlepší kuchaře v Česku, mistr světa 2018 v Singapuru. Je členem Národního týmu od roku 2009. Získal za tuto dobu mnoho významných kulinářských medailí ve světě i doma.

Sleduje moderní trendy, vzdělává se a reprezentuje Českou republiku. Cenné zkušenosti získal také na stážích v zahraničí v Itálii a Francii

Degustační zážitkové menu kompletně připraví přímo u Vás. Domluvíte si datum a čas konání. Sestaví degustační menu podle vašich chutí na míru. Je vhodné jako degustační večeře pro gurmány nebo pohoštění pro své přátele, obchodní partnery, vážené zákazníky, VIP klienty, diplomaty, vládní a zahraniční činitele, celebrity, na recepce, bankety.
Několikachodové menu připraví podle vašich požadavků a přání.
 
Nabízí: zážitkové degustační menu. Fine food pro firemní a soukromou klientelu. Jeho doménou je vysoká zážitková a moderní gastronomie. Poskytuje lekce vaření, služby osobního kuchaře, kompletní catering.
Hovoří německy – mírně pokročilý. Služby poskytuje po celé ČR i zahraničí.

Místo konání: přímo u vás nebo po domluvě šéfkuchař zajistí prostory, restauraci, salonek, konferenční prostory
Termín konání: po domluvě s klientem
Doba trvání: 1 – 3 hodiny
Mistr kuchař: Člen Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR
Osobní profil mistra kuchaře: zde
Menu: Sestaví šéfkuchař na míru podle vašich požadavků a přání. Příklady degustačního menu pošle mistr kuchař na přání zákazníka.
Cena degustačního menu: Cena se odvíjí podle počtu osob, počtu chodů, kvality surovin a náročnosti akce. Obvykle kolem 2.000 – 2.500 Kč na osobu.
Minimální počet účastníků: 2 osoby
Maximální počet účastníků: není stanoven
Nejbližší degustační večeře se koná: po domluvě s klientem
Poznámka k akci:
Součástí je návrh menu podle přání zákazníka, výběr a nákup surovin pod odsouhlasení menu se zákazníkem, vaření, servírování, konzumace veškerého jídla, úklid kuchyně.
Na přání zákazníka řekne šéfkuchař zajímavosti z gastronomie o servírovaných pokrmech, osobní zážitky ze své exkluzivní kulinářské praxe a světových kulinářských olympiád a soutěží.
Po domluvě přiveze potřebný inventář, suroviny. Zajistí místo, přípravu slavnostní tabule, vše zařídí. Všechny požadavky a podrobnosti k plánované akci si předem domluvte osobně s šéfkuchařem.

Vaření zážitkového degustačního menu může též probíhat ve formě degustační večeře nebo live cooking s ochutnávkou. Podrobnosti o akci, všechna vaše přání, změnu varianty menu, počet osob včetně finančního vyrovnání si domluvíte s mistrem kuchařem předem před akcí.

Vhodné pro: Firmy, večírky a párty, privátní degustační večeře pro přátele, poděkování obchodním partnerům, managerům firmy a váženým klientům, příprava pokrmů pro VIP klienty, diplomacii, vládní a zahraniční klientelu, celebrity, recepce, live cooking, promo akce pro vážené zákazníky, oslava výročí firmy
Další kulinářské služby mistra kuchaře:
Šéfkuchař a gastromanažer poskytuje catering do 100 osob, zážitkovou gastronomii, lekce vaření, fine dining, služby osobního kuchaře jako kuchař do domu, cooking show. Na firemních, rodinných akcích a společenských událostech.
Jeho doménou je studená kuchyně (připravoval předkrm ve světové soutěži v Singapuru - zlatá medaile), moderní gastronomie, francouzská kuchyně, italská, asijská – čínská, thajská, vietnamská, česká kuchyně.

Provede lekce vaření u Vás doma i v zázemí Vaší firmy, ukázkový kurz vaření s degustací do 50 osob. V prostorách zákazníka lekce vaření do počtu 12 osob.
Poskytne živé vaření, cooking show. Prezentuje produkty na gastro festivalech.
 
ZADEJTE POPTÁVKU: ZDE
Zadejte poptávku nebo nás kontaktujte. Vaši poptávku pošleme elitním mistrům kuchařům. Vyberete si nejlepší nabídku.
 
Degustační menu šéfkuchař sestaví podle vašeho přání, vašich preferencí nebo podle druhu vaší oblíbené světové kuchyně.

Fotogalerie
Ostatní

Hostinec a penzion V Holi

Hostinec a penzion V Holi se nachází v Průhonicích, v atraktivní lokalitě Prahy. Hostinec s ubytováním provozuje špičkový známý šéfkuchař a bývalý gastromanažer několika pražských restaurací - Ondřej Koubek.

čtěte více...

Recenze: Firemní grilování s ověřenými Kuchaři do domu

Čtete recenze? Jsme blázni do vaření a gastronomie. Spolupracujeme již 7 let s ověřenými renomovanými šéfkuchaři, kteří svou práci milují. Lásku k vaření a gastronomii zcela předávají svým zákazníkům. Přečtěte si recenzi zákazníka.

čtěte více...

Penzion Matula v Krkonoších: Relaxační teambuildingy a workshopy vaření

Užijte si v Penzionu Matula relaxační teambuilding nebo workshop vaření pod vedením renomovaného šéfkuchaře Martina Bezchleby. S ubytováním, restaurací s domácí kuchyní, barem, grilováním na terase a relaxem v krkonošské přírodě.

čtěte více...

Online kurz vaření 3 chodového menu: Vařte společně s TOP šéfkuchařem!  

Naučte se vařit jako šéfkuchař. Vařte 3 chodové menu na online kurzu vaření v přímém přenosu s TOP šéfkuchařem. Stačí se jen online připojit. Suroviny si sami běžně nakoupíte. Šéfkuchař vaří s vámi, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti.

čtěte více...

4 online kurzy vaření: Vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem!

Užijte si online kurz vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem. Vaří s vámi, radí, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti. Vyberte si ze 4 druhů oblíbených mezinárodních kuchyní. Kulinářský teambuilding pro firmy i veřejnost.

čtěte více...

3 online kurzy vaření: asijská, italská, 4 evropské kuchyně

Kulinářský temabuilding bude! Nudíte se doma? Rádi vaříte? Vyberte si a užijte online kurz vaření s certifikovaným šéfkuchařem. Vyberte si svou oblíbenou kuchyni.

čtěte více...

Online kurz s králem sushi! Vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu

Plánujete teambuilding nebo firemní večírek v době koronaviru? Na online kurzu s králem sushi si užijte vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu. Naučíte se přípravě sushi.

čtěte více...

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE