Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Luxusní rauty: Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné rauty


Ilustrační fotografie

Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné a luxusní rauty. Na podnikatelskou akci 1. Profibabinec v Liberci, networkingové setkání žen-podnikatelek, klubu Empiria 21 zajistili Kuchaři do domu výborný raut v krásné stylové restauraci PARK.
 

Co znamená Empiria 21?
Empiria 21 je podnikatelský klub, jehož hlavním cílem je propojovat aktivní podnikatele. Členové se pravidelně setkávají na podnikatelských snídaních a večerních společenských networkingových akcích, tzv. Profinetworking (smíšené setkání podnikatelů mužů a žen) nebo Profibabinec (večer pouze pro dámy-podnikatelky). Networkingová setkání jsou příležitostí, jak najít cenné podnikatelské kontakty, vhodnou cílovou skupinu zákazníků a sdílet zkušenosti, inspirovat se. Těchto akcí se mohou zúčastnit všichni podnikatelé, přestože nejsou přímo členy klubu.
Podnikatelské večerní networkingové akce Empiria 21 mají vysokou úroveň. Akce probíhají v pečlivě vybraném exkluzivním prostředí, kde organizátoři spojují profesionální networking s báječnou zábavu, výjimečnými rauty, tombolou a především v příjemné neformální atmosféře propojují podnikatele různých oborů.

Gurmánská společnost Kuchaři do domu s.r.o. zajišťuje originální gurmánské akce s oceněnými VIP kuchaři, zážitkový catering, 25 světových kuchyní, poskytuje kompletní catering až do 2000 osob, gastronomické služby.
Základní filosofií Kuchařů do domu je kvalitní a gurmánská gastronomie za dobrou cenu.
Přijedeme za Vámi nebo zajistíme vhodné prostory restaurací a hotelů – pro firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.
Provozuje portál Kucharidodomu.cz s databází 100 osobních kuchařů z celé ČR, renomovaných VIP kuchařů, certifikovaných lektorů vaření a gastroporadců.
 
Kuchaři do domu spolupracují s podnikatelskými kluby po celé ČR. K podnikatelským akcím kvalitní gastronomie patří a skvěle doplňuje celou atmosféru. Organizujeme gurmánské rauty s oceněnými VIP kuchaři na akcích. Aktivně propojujeme a podporujeme podnikatele mezi různými kluby.
 
Kuchaři do domu spolupracují zároveň s jednotlivými franšízami Empiria 21. Podnikatelský klub aktivně propagujeme a doporučujeme účast na krásných networkingových akcích i snídaních.
Podnikatelský klub Empiria 21má svou franšízu také v Liberci. Majitelé franšízy ing. Ondřej Choc a Ondřej Dušánek propojují podnikatele na Liberecku na snídaních a celovečerních akcích.
 
12. dubna 2018 se konal první podnikatelský networkingový večer Profibabinec v Liberci - setkání podnikavých žen.
Kuchaři do domu ve spolupráci s exkluzivní stylovou restauraci PARK pomohli zajistit luxusní raut na 1. libereckém Profibabinci. O raut se postaral tým kuchařů pod vedením oceněného VIP kuchaře a gastromanažera pana Norberta Hojdy. Mistr kuchař je dlouholetým členem prestižního Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Je držitelem mnoha významných kuchařských medailí ze světa i domova. Účastní se s Národním týmem již popáté světové kulinářské olympiády, letos opět v Singapuru. Pan Hojda spolupracuje podle svých možností s Kuchaři do domu.
 
Krásná stylová restaurace PARK je provozována již čtvrtým rokem. Na vzhledu této restaurace se podílel Miroslav Masák, významný liberecký architekt, poradce prezidenta Václava Havla, podílel se též na nové koncepci Pražského hradu. Interiér provozovatel restaurace vyzdobil nevšední dekorací – 6.500 knihami. Jedná se o antikvariát knih, zejména lexikonů českých, francouzských, rakouských.
Delikatesy na rautu byly dokonce umělecky servírovány právě na těchto knihách. Na vynikajícím rautu si všichni moc pochutnali. Restaurace PARK dokázala, že umí připravit rauty na vysoké úrovni. Denní nabídka jídel restaurace obsahuje podobnou skladbu pokrmů jako na rautu. Budeme se sem rádi vracet na dobré jídlo.
Společnost Kuchaři do domu propaguje a pracuje pouze s vysoce kvalitními restauracemi, jejich provozovateli a mistry kuchaři. Je nám ctí pracovat s těmito vysokými profesionály také v Liberci.
 
 
Ženy-podnikatelky si celkově užily večer plný zábavy – golfový turnaj, zajímavých informací, nových kontaktů pro podnikání, dárků a výborného jídla ve společnosti stejně pozitivně naladěných žen. Krásný večer si užily díky sympatickým organizátorům a majitelům franšízy Empiria 21 Ondřeje Choce a Ondřeje Dušánka. Oba akci vtipně a neformálně moderovali, takže dokázali vytvořit milou a přátelskou atmosféru.

Dámy z Liberecka i Prahy byly tak nadšené, že se již nyní hlásí na další podnikatelské akce Empiria 21 v Liberci.
Těšíme se na Vás a další báječné setkání aktivních podnikatelů a podnikatelek v Liberci!

REFERENCE NA RAUT S KUCHAŘI DO DOMU NA FACEBOOKU:
ZDE
Empiria 21 -  https://www.facebook.com/empiria21liberecturnov/posts/1821521971476315

Kuchaři do domu jako partner podnikatelské akce:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=762803877247983&id=100005551334689
 
Fotogalerie
Luxusní rauty s Kuchaři do domu. foto: www.KuchariDoDomu.cz Luxusní rauty: Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné rauty Restaurace Park Liberec, foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Restaurace Park Liberec, foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Gurmánský raut s Kuchaři do domu na podnikatelské akci, foto: archiv Kucharidodomu.cz Zážitkový raut s Kuchaři do domu na podnikatelské akci, foto: Kucharidodomu.cz Kuchaři do domu spolupracují s podnikatelskými kluby a oraganizují zážitkové rauty, foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Gurmánský raut s Kuchaři do domu na podnikatelské akci 1.Profibabinec, foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Gurmánský raut s Kuchaři do domu na podnikatelské akci 1.Profibabinec klubu Empiria 21, foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Partneři 1. Profibabnce v Liberci, foto: archiv KuchariDoDomu.cz Sladké občerstvení s Kuchaři do domu foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Tombola na 1.Profibabinci
Ostatní

Píší o nás! Kuchaři do domu a firem v médiích

Stálý zájem médií o gastronomické originální služby firmy KUCHAŘI DO DOMU A FIREM nás velmi těší. Píší o nás! Tisk, internetové weby, televize.

čtěte více...

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku! Časopis Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Máme také zahraniční klientelu!

Nabízíme vynikající gastronomické zážitky také pro návštěvníky ze zahraničí. Gastronomické služby, úspěšné restaurace, ubytování a originální kulinářské programy poskytujeme po celé ČR.

čtěte více...

Nabídky eventů a akcí: kuchařská show, workshopy, catering, live cooking, VIP kuchaři, 25 kuchyní

Pořádáte firemní akci, event, propagační akci, teambuilding, výročí firmy, konferenci? Rozzáříme vaše akce. Kompletně zajistí známí špičkoví Kuchaři do domu. Vyberte si z bohaté nabídky eventů a gurmánských akcí mistrů kuchařů!

čtěte více...

Teambuilding a gurmánské akce pro muže

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy pro muže, kulinářské akce, zajistí prostory i sportovní aktivity.
 

čtěte více...

Krásná reference: Kurz vaření s Kuchaři do domu

Krásná reference zákaznice na kurz vaření s Kuchaři do domu nás opět velmi potěšila. Zákazníci jsou nadšeni. Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují kurzy vaření doma u zákazníků, zábavné workshopy ve firmě nebo moderním gastrostudiu.

čtěte více...

Jarní piknik ve velikonočním kabátku

Velikonoce jsou svátky jara a jako takové nás lákají do přírody. To platí dvojnásob, když připadnou na tak pozdní termín jako letos. Dá se předpokládat, že už bude opravdu pěkně teplo a tak jsou ideální příležitostí pro pořádání prvních jarních pikniků.
 

čtěte více...

Kompletní nabídka kulinářských služeb a gurmánských akcí Kuchařů do domu v roce 2019

Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují rozsáhlé kulinářské služby po celé ČR. Kompletně zajistí firemní akce, eventy, rodinné oslavy, svatby, recepce, bankety, společenské události, festivaly. Přijedou kamkoliv nebo zajistí prostory na akci.

čtěte více...

Další krásná reference na oslavu narozenin, jubilea a párty s Kuchaři do domu

Krásná reference zákazníka nás opět potěšila. Jak to funguje? Zadáte poptávku, pošleme ji více renomovaným mistrům kuchařům nebo osvědčeným cateringovým firmám. Doporučíme Vám kuchaře a kuchařské firmy podle vašich požadavků a podle regionu. Zašlou vám nabídku menu a cenu. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 
 

 

čtěte více...

Výborná reference: Teambuilding s Kuchaři do domu

Výborná reference na teambuilding s Kuchaři do domu nás velmi potěšila. Reference zákazníků jsou důležité. Potřebujete stmelit kolektiv? Mistři kuchaři připravují zábavné kulinářské teambuildingy.

čtěte více...

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalitní restaurace připravuje své pokrmy vždy z čerstvé zeleniny a ovoce. Na jídelním lístku pak najdete bohatou nabídku z množství čerstvých a dobře uskladněných produktů, což se odrazí na výjimečné chuti pokrmů.

čtěte více...

Slavíte MDŽ ve vaší firmě? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy s Kuchaři do domu!

Chcete poděkovat ženám ve vaší firmě za práci? Potřebujete stmelit kolektiv a motivovat zaměstnace? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy. Pobavte se při zážitkové večeři s cooking show, workshopem, rautem s gastro show. Dnes vaří muži!

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE