Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX


Ilustrační fotografie

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX, což nás velmi těší. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.
 

Natočení reportáže probíhalo v lednu 2019 v malé obci blízko Mostu na rodinné oslavě jubilea s našim VIP kuchařem Lukášem Krepčíkem. Mistr kuchař patří mezi elitní kuchaře, je držitelem významných medailí z kuchařských soutěží. Špičkový šéfkuchař je zároveň majitelem známé renomované cateringové firmy, která poskytuje kompletní cateringové služby do 2000 osob.
 

Reportérka časopisu paní Adéla Knapová se účastnila od počátku vaření a přípravy celé oslavy, kdy mistři kuchaři vaří a servírují luxusní několikachodové menu v rodinném domě. Následně položila několik dotazů a ptala se klienta na mistry kuchaře, na vynikající menu srovnatelné s nejprestižnějšími pražskými restauracemi, na jejich názor a celkové porovnání s oslavou v luxusní restauraci.
Celý článek s názvem „Grand restaurant na kolečkách“ si můžete přečíst v tištěném týdeníku REFLEX, únor 2019.


S elitním mistrem kuchařem panem Krepčíkem a gastroporadcem Reném Tichým spolupracujeme dlouhodobě. Realizovali jsme rodinné akce a firemní rauty, TOP catering, eventy, teambuildingy, svatby, kurzy vaření a workshopy, cooking show, live cooking a prezentace na food festivalech. Mají výborné reference zákazníků. Doporučujeme speciální catering s live cooking na různé světové kuchyně – italskou, mexickou, francouzskou, molekulární, veganskou, irskou…
Mistra jsme vřele klientovi doporučili. Zákazník si již domluvil všechny podrobnosti k akci přímo s mistrem.
 

Objednejte si gastronomické služby a kulinářské zábavné programy na vaše akce, oslavy, eventy, události!
ZADEJTE POPTÁVKU: www.KuchariDoDomu.cz
 

Vaření je vášeň, zábava a umění!

Časopis REFLEX je prestižní společenský týdeník. Vychází od roku 1990.  Je to také týdeník zajímavých novinářských osobností. Věnuje se politickým, ekonomickým, sociálním i kulturním tématům z domova i zahraničí.
Web: www.reflex.cz

Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777 136 103, www.KuchariDoDomu.cz.

Fotogalerie
Článek o Kuchařích do domu a firem v časopisu REFLEX, foto archiv Kucharidodomu.cz Grand restaurant na kolečkách, časopis REFLEX, foto: archiv Kucharidodomu.cz Článek Grand restaurant na kolečkách, časopis REFLEX, foto: archiv Kucharidodomu.cz
Ostatní

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské teambuildingy a tematické večery

Chcete stmelit kolektiv? Výborně pochutnat a současně skvěle pobavit? Nezapomeňte, jídlo lidi spojuje! Kulinářský teambuilding stmelí váš kolektiv. Tematický kulinářský večer pobaví účastníky akce.

čtěte více...

Degustační zážitková večeře u Vás: Vyberte si osobního elitního šéfkuchaře

Osobní elitní šéfkuchaři vaří přímo u Vás. Vysokou a zážitkovou gastronomii poskytují nejlepší šéfkuchaři v ČR. Vyberte si svého šéfkuchaře! Vyberte si degustační večeři, zážitkové menu, gurmánské pohoštění.

čtěte více...

Degustační menu s elitním šéfkuchařem: Fine Food

Degustační zážitkové menu Vám připraví elitní šéfkuchař. Má exkluzivní kulinářskou praxi na Ministerstvu zahraničních věcí. Kompletně zajišťoval většinu akcí spojených s předsednictvím ČR v EU. Přípravu pokrmů pro vládní a zahraniční představitele, diplomacii, světové celebrity, šlechtice.

čtěte více...

Pro eventy a festivaly: Vyberte si kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři!

Kuchařská show zpestří a rozsvítí každou akci. Pro eventy, firemní akce, teambuildingy, festivaly si vyberte kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři.

čtěte více...

Eventy: Catering s live cooking světových kuchyní - Elitní kuchaři, certifikovaní lektoři i kuchaři-cizinci

Live cooking rozsvítí vaše eventy, firemní akce, teambuildingy, konference. Catering s live cooking různých světových kuchyní poskytují specialisté a elitní šéfkuchaři, lektoři vaření i kuchaři-cizinci.

čtěte více...

Teambuilding: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech

Tematický gurmánský večer Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech je vhodný pro teambuilding, firemní večírek a event. Prožijete kulinářský zážitek, při němž budete nejen hýčkat své chuťové pohárky, ale i svůj nos,

čtěte více...

Kurzy vaření zvěřiny: Elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu

Kurzy vaření zvěřiny nabízí elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu v Novém Strašecí ve svém moderním gastrostudiu. Objednejte si kulinářský teambuilding nebo workshop přípravy zvěřiny, paštik, steaků.

čtěte více...

Kurz thajské kuchyně: Certifikovaný mistr kuchař

Chcete se naučit speciality thajské kuchyně? Kurz thajské kuchyně poskytuje certifikovaný mistr kuchař s certifikátem přímo z Thajska. Objednejte si kurz vaření nebo kulinářský teambuilding.

čtěte více...
Více z kategorie clanky naleznete ZDE