Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX


Ilustrační fotografie

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX, což nás velmi těší. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.
 

Natočení reportáže probíhalo v lednu 2019 v malé obci blízko Mostu na rodinné oslavě jubilea s našim VIP kuchařem Lukášem Krepčíkem. Mistr kuchař patří mezi elitní kuchaře, je držitelem významných medailí z kuchařských soutěží. Špičkový šéfkuchař je zároveň majitelem známé renomované cateringové firmy, která poskytuje kompletní cateringové služby do 2000 osob.
 

Reportérka časopisu paní Adéla Knapová se účastnila od počátku vaření a přípravy celé oslavy, kdy mistři kuchaři vaří a servírují luxusní několikachodové menu v rodinném domě. Následně položila několik dotazů a ptala se klienta na mistry kuchaře, na vynikající menu srovnatelné s nejprestižnějšími pražskými restauracemi, na jejich názor a celkové porovnání s oslavou v luxusní restauraci.
Celý článek s názvem „Grand restaurant na kolečkách“ si můžete přečíst v tištěném týdeníku REFLEX, únor 2019.


S elitním mistrem kuchařem panem Krepčíkem a gastroporadcem Reném Tichým spolupracujeme dlouhodobě. Realizovali jsme rodinné akce a firemní rauty, TOP catering, eventy, teambuildingy, svatby, kurzy vaření a workshopy, cooking show, live cooking a prezentace na food festivalech. Mají výborné reference zákazníků. Doporučujeme speciální catering s live cooking na různé světové kuchyně – italskou, mexickou, francouzskou, molekulární, veganskou, irskou…
Mistra jsme vřele klientovi doporučili. Zákazník si již domluvil všechny podrobnosti k akci přímo s mistrem.
 

Objednejte si gastronomické služby a kulinářské zábavné programy na vaše akce, oslavy, eventy, události!
ZADEJTE POPTÁVKU: www.KuchariDoDomu.cz
 

Vaření je vášeň, zábava a umění!

Časopis REFLEX je prestižní společenský týdeník. Vychází od roku 1990.  Je to také týdeník zajímavých novinářských osobností. Věnuje se politickým, ekonomickým, sociálním i kulturním tématům z domova i zahraničí.
Web: www.reflex.cz

Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777 136 103, www.KuchariDoDomu.cz.

Fotogalerie
Článek o Kuchařích do domu a firem v časopisu REFLEX, foto archiv Kucharidodomu.cz Grand restaurant na kolečkách, časopis REFLEX, foto: archiv Kucharidodomu.cz Článek Grand restaurant na kolečkách, časopis REFLEX, foto: archiv Kucharidodomu.cz
Ostatní

Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku!

Opravdová a jedinečná cooking show. Rozzáříme vaše akce! K objednání na firemní akce, eventy, teambuildingy, food festivaly, společenské události. Pobavíme vás, vaše zaměstnance, hosty a účastníky.

čtěte více...

Píší o nás! Kuchaři do domu a firem v médiích

Stálý zájem médií o gastronomické originální služby firmy KUCHAŘI DO DOMU A FIREM nás velmi těší. Píší o nás! Tisk, internetové weby, televize.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku! Časopis Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Máme také zahraniční klientelu!

Nabízíme vynikající gastronomické zážitky také pro návštěvníky ze zahraničí. Gastronomické služby, úspěšné restaurace, ubytování a originální kulinářské programy poskytujeme po celé ČR.

čtěte více...

Nabídky eventů a akcí: kuchařská show, workshopy, catering, live cooking, VIP kuchaři, 25 kuchyní

Pořádáte firemní akci, event, propagační akci, teambuilding, výročí firmy, konferenci? Rozzáříme vaše akce. Kompletně zajistí známí špičkoví Kuchaři do domu. Vyberte si z bohaté nabídky eventů a gurmánských akcí mistrů kuchařů!

čtěte více...

Teambuilding a gurmánské akce pro muže

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy pro muže, kulinářské akce, zajistí prostory i sportovní aktivity.
 

čtěte více...

Krásná reference: Kurz vaření s Kuchaři do domu

Krásná reference zákaznice na kurz vaření s Kuchaři do domu nás opět velmi potěšila. Zákazníci jsou nadšeni. Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují kurzy vaření doma u zákazníků, zábavné workshopy ve firmě nebo moderním gastrostudiu.

čtěte více...

Jarní piknik ve velikonočním kabátku

Velikonoce jsou svátky jara a jako takové nás lákají do přírody. To platí dvojnásob, když připadnou na tak pozdní termín jako letos. Dá se předpokládat, že už bude opravdu pěkně teplo a tak jsou ideální příležitostí pro pořádání prvních jarních pikniků.
 

čtěte více...

Kompletní nabídka kulinářských služeb a gurmánských akcí Kuchařů do domu v roce 2019

Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují rozsáhlé kulinářské služby po celé ČR. Kompletně zajistí firemní akce, eventy, rodinné oslavy, svatby, recepce, bankety, společenské události, festivaly. Přijedou kamkoliv nebo zajistí prostory na akci.

čtěte více...

Další krásná reference na oslavu narozenin, jubilea a párty s Kuchaři do domu

Krásná reference zákazníka nás opět potěšila. Jak to funguje? Zadáte poptávku, pošleme ji více renomovaným mistrům kuchařům nebo osvědčeným cateringovým firmám. Doporučíme Vám kuchaře a kuchařské firmy podle vašich požadavků a podle regionu. Zašlou vám nabídku menu a cenu. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 
 

 

čtěte více...

Výborná reference: Teambuilding s Kuchaři do domu

Výborná reference na teambuilding s Kuchaři do domu nás velmi potěšila. Reference zákazníků jsou důležité. Potřebujete stmelit kolektiv? Mistři kuchaři připravují zábavné kulinářské teambuildingy.

čtěte více...

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalitní restaurace připravuje své pokrmy vždy z čerstvé zeleniny a ovoce. Na jídelním lístku pak najdete bohatou nabídku z množství čerstvých a dobře uskladněných produktů, což se odrazí na výjimečné chuti pokrmů.

čtěte více...

Slavíte MDŽ ve vaší firmě? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy s Kuchaři do domu!

Chcete poděkovat ženám ve vaší firmě za práci? Potřebujete stmelit kolektiv a motivovat zaměstnace? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy. Pobavte se při zážitkové večeři s cooking show, workshopem, rautem s gastro show. Dnes vaří muži!

čtěte více...
Více z kategorie clanky naleznete ZDE