Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Nabídky eventů a akcí: kuchařská show, workshopy, catering, live cooking, VIP kuchaři, 25 kuchyní


Ilustrační fotografie

Pořádáte firemní akci, event, propagační akci nebo teambuilding, výročí firmy, konferenci? Rozzáříme vaše akce a eventy.
Kompletně zajistí známí špičkoví Kuchaři do domu. Vyberte si z bohaté nabídky eventů a gurmánských akcí mistrů kuchařů!

Světové kuchyně uvaří VIP kuchaři-specialisté (francouzská, italská, sushi, molekulární, mexická, vietnamská, hmyzí, čínská, arabská, izraelská, africká, asijská aj. – až 25 světových kuchyní).
VIP kuchaři do domu předvádějí kuchařskou show v televizi na různých programech a pořadech, vaří na food festivalech.
Spolupracujeme s nejlepšími mistry kuchaři a mediálně známými kuchaři v České republice.


OBJEDNEJTE SI EVENTY A ZÁŽITKOVÉ GURMÁNSKÉ AKCE S KUCHAŘI DO DOMU:
1. Catering + live cooking – zaměřené na mezinárodní kuchyně, molekulární, hmyzí, mexická, italská, francouzská, kubánská, izraelská, vietnamská aj. Široká nabídka cateringů s live cooking: ZDE
2. Degustační 6 chodová večeře s VIP kuchařem – člen Národního týmu AKC ČR a mistr světa 2018. Osobně se zúčastnil mnoha světových kuchařských olympiád. Ukáže Vám své cenné medaile a ocenění. Špička v oboru.
3. Kuchařská show Jiřího Babici - mediálně známého lidového kuchaře z TV pořadů Babicovy dobroty nebo Babica vs Sapík – probíhá též v polštině, němčině
4. Velká show a souboj kuchařů – „Králové české gastronomie a největší showman“– vaří v tandemu renomovaný šéfkuchař a gastromanažer, foodstylista Martin Bušek a oblíbený televizní kuchař Jiří Babica.
5. Teambuilding s gastro show - vaření v družstvech, nadřízení vs podřízení, česká kuchyně x italská kuchyně, vaření s mistry kuchaři, téma podle přání zákazníka
6. Kulinářský workshop – dle zadání a přání zákazníka – česká kuchyně, 25 světových kuchyní, sladké moučníky, cukroví aj.
7. ŽIVÉ FOLKLÓRNÍ PŘEDSTAVENÍ – tematický večer – tanec+ cimbálová muzika+domácí moravský raut+ručně vyšívané kroje – vše může být provázáno degustací oceněných moravských vín. Domácí moravský raut - maso, pečivo, koláče, paštiky jsou doma vyráběné.
8. Zábavná „Škola čepování piva“ a párování piva s jídlem
9. „Vinná degustace nejkvalitnějších moravských a českých vín oceněných ve světě“ ve spolupráci s Prezidentem Asociace sommeliérů ČR
10. Párování piva s jídlem – 5 chodová večeře
11. "Kurzy vaření s pivem"
12. Oblíbená „Grilovací tržnice“ – zákazník si očima vybere na ledu připravené maso, kuchař následně ugriluje
13. Jihoafrická kuchyně – tematický večer – zážitková večeře, zajímavosti, zážitky z JAR a večer s VIP kuchařem
14. Kolumbijská kuchyně - tematický večer – zážitková večeře s pravou Kolumbijkou, zajímavosti, zážitky
15. Sushi kolekce - s VIP kuchařem-sushimanem - raut sushi a live cooking, certifikovaný mistr kuchař
16. Akademie grilování - ukázkový kurz grilování s rautem a degustací - steaky, různá masa, zelenina, sýry, nakládání, grilovací směsi a omáčky
17. Mořské plody a ryby-  5 chodová zážitková večeře s VIP kuchařem - špičkou v oboru
18. Kurz zdravé výživy - ukázkový kurz s degustací nebo přímou účastí zákazníků, mistr kuchař-specialista připravuje jídelníčky pro sportovce
19. "Zážitková 6 chodová večeře s cooking show " – fine dining s VIP kuchařem, vaří členové Národního týmu a Mistři světa 2018 nebo osobní kuchař vařící pod záštitou Ministerstva zahraničních věcí na velvyslanectvích a další VIP kuchaři.
20. Česká zabíjačka
21. Rožnění selete
22. "Degustace parfémů s gurmánskou 6 chodovou večeří" – ingredience v parfému se nachází v menu – vanilka, růže, citron, levandule atd.
23. „Chlebíček: Český vynález se 100 letou tradicí“ – studený raut s gurmánskou večeří známého VIP kuchaře + workshop přípravy chlebíčků
24. Kulinářské show "Roztančená vařečka" – vaření menu při hudbě do 5 minut – certifikovaný lektor
25. Sabráž šampaňského a otvírání ústřic
26. Čokoládová show – profesionální show z gastro festivalů
27. TOP catering - recepce, bankety, gala večeře - naše spolupracující cateringová firma připravuje pokrmy pro Lesní oboru Lány, letní sídlo prezidenta ČR a VIP zahraniční hosty
Další zážitkové akce:
Poskládej si svůj hamburger
Vinná degustace s regionálními sýry
Mobilní kasino
Fire show

Gurmánské akce probíhají přímo u zákazníka nebo ve vybraných restauracích, hotelích, zámcích, penzionech našich misrů!

Eventy na míru.
Kompletně zajistíme produkci eventů na klíč, gala večerů, recepcí, konferencí, festivalů se známým producentem TV NOVA, ČT 1 a TV PRIMA.


Informace: Mgr. Ivana Bachtíková, tel. +420 777136103, scanactplus@seznam.cz, www.KuchariDoDomu.cz
Zadejte poptávku: ZDE
Objednávka dárkových poukazů: ZDE
POPTÁVKYwww.kucharidodomu.cz

Ostatní

Píší o nás! Kuchaři do domu a firem v médiích

Stálý zájem médií o gastronomické originální služby firmy KUCHAŘI DO DOMU A FIREM nás velmi těší. Píší o nás! Tisk, internetové weby, televize.

čtěte více...

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku! Časopis Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Máme také zahraniční klientelu!

Nabízíme vynikající gastronomické zážitky také pro návštěvníky ze zahraničí. Gastronomické služby, úspěšné restaurace, ubytování a originální kulinářské programy poskytujeme po celé ČR.

čtěte více...

Teambuilding a gurmánské akce pro muže

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy pro muže, kulinářské akce, zajistí prostory i sportovní aktivity.
 

čtěte více...

Krásná reference: Kurz vaření s Kuchaři do domu

Krásná reference zákaznice na kurz vaření s Kuchaři do domu nás opět velmi potěšila. Zákazníci jsou nadšeni. Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují kurzy vaření doma u zákazníků, zábavné workshopy ve firmě nebo moderním gastrostudiu.

čtěte více...

Jarní piknik ve velikonočním kabátku

Velikonoce jsou svátky jara a jako takové nás lákají do přírody. To platí dvojnásob, když připadnou na tak pozdní termín jako letos. Dá se předpokládat, že už bude opravdu pěkně teplo a tak jsou ideální příležitostí pro pořádání prvních jarních pikniků.
 

čtěte více...

Kompletní nabídka kulinářských služeb a gurmánských akcí Kuchařů do domu v roce 2019

Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují rozsáhlé kulinářské služby po celé ČR. Kompletně zajistí firemní akce, eventy, rodinné oslavy, svatby, recepce, bankety, společenské události, festivaly. Přijedou kamkoliv nebo zajistí prostory na akci.

čtěte více...

Další krásná reference na oslavu narozenin, jubilea a párty s Kuchaři do domu

Krásná reference zákazníka nás opět potěšila. Jak to funguje? Zadáte poptávku, pošleme ji více renomovaným mistrům kuchařům nebo osvědčeným cateringovým firmám. Doporučíme Vám kuchaře a kuchařské firmy podle vašich požadavků a podle regionu. Zašlou vám nabídku menu a cenu. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 
 

 

čtěte více...

Výborná reference: Teambuilding s Kuchaři do domu

Výborná reference na teambuilding s Kuchaři do domu nás velmi potěšila. Reference zákazníků jsou důležité. Potřebujete stmelit kolektiv? Mistři kuchaři připravují zábavné kulinářské teambuildingy.

čtěte více...

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalitní restaurace připravuje své pokrmy vždy z čerstvé zeleniny a ovoce. Na jídelním lístku pak najdete bohatou nabídku z množství čerstvých a dobře uskladněných produktů, což se odrazí na výjimečné chuti pokrmů.

čtěte více...

Slavíte MDŽ ve vaší firmě? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy s Kuchaři do domu!

Chcete poděkovat ženám ve vaší firmě za práci? Potřebujete stmelit kolektiv a motivovat zaměstnace? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy. Pobavte se při zážitkové večeři s cooking show, workshopem, rautem s gastro show. Dnes vaří muži!

čtěte více...

TOP catering s VIP kuchaři do domu: Plánujete večírek nebo zážitkovou večeři pro VIP obchodní partnery, přátele, TOP managery?

Chcete se blýsknout před svými hosty? Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují TOP catering s VIP kuchaři a renomovanými cateringovými společnostmi. Vaří nejlepší kuchaři ČR - členové Národního týmu a mistři světa 2018! 

čtěte více...
Více z kategorie gastro-akce-mesice naleznete ZDE