Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Penzion Matula v Krkonoších: Relaxační teambuildingy a workshopy vaření


Ilustrační fotografie

Užijte si v Penzionu Matula relaxační teambuilding nebo workshop vaření pod vedením renomovaného šéfkuchaře Martina Bezchleby.
S ubytováním, restaurací s domácí kuchyní a barem k večernímu posezení, grilováním na terase a relaxem v okolní krkonošské přírodě.
 

Plánujete firemní akci, teambuilding nebo kurzy vaření?
Zavítejte do Penzionu Matula v Krkonoších. Nově zrekonstruovaný penzion v Rokytnici nad Jizerou nabízí možnost teambuildingu s vybavenou technikou, firemní akce, grilování na zastřešené terase, kurzy vaření ve vybavené kuchyni s přímým zapojením účastníků, uspořádání svatby a rodinnou relaxaci .
Na akci je možno rezervovat celý penzion!
 

Krásná příroda Krkonoš v okolí penzionu zve v létě na kolo a pěší výlety,  v zimě jsou v blízkosti velké sjezdovky na lyže a zimní sporty. Výborná je poloha penzionu u hlavní silnice. Zastávka ski busu je vzdálena 200 m. Zaveze vás do lyžařských středisek Studenov, Modrá Hvězda a Horní Domky, kde naleznete nejdelší lanovou dráhu v České republice. Najdete zde mnoho zajímavých turistických cílů, např. Pašerácká stezka, rozcestí Ručičky, horská chata Dvoračky aj.

Podívejte se na videozáznam penzionu a okolí - https://www.zonerama.com/Pekanec/Album/7447502 .

Ochutnejte krkonošské speciality, českou nebo mezinárodní kuchyni podle vašeho přání. Špičkový šéfkuchař a supervizor Martin Bezchleba vařil v luxusních hotelích ČR a zahraničí, působil mnoho let jako šéfkuchař v 5* hotelu Ambassador na Václavském náměstí.

Uspořádá v penzionu firemní akci, kulinářský workshop podle vašich požadavků.
Exkluzivně nabízí catering Bezchleba do 500 osob na rodinné, firemní akce, svatby i službu kuchař do domu.

Ubytovat se můžete v nově vybavených 10 pokojích s TV, vlastním sociálním zařízením pro 33 – 40 osob.
Kapacita restaurace je až 150 osob.
V areálu je parkoviště a WIFI zdarma.
 

Kontakt:
Penzion Matula
Horní Rokytnice 625
512 45 Rokytnice nad Jizerou
www.penzion-matula.cz
Email: info@penzion-matula.cz
Tel.: +420 608 303 819

Fotogalerie
Penzion Matula - Rokytnice nad Jizerou - šéfkuchař M. Bezchleba, foto archiv Kuchaři do domu Penzion Matula a okolí, foto: archiv www.Kucharidodomu.cz Penzion Matula v Krkonoších: Ubytování na akce a svatby, foto: archiv Kuchaři do domu.cz
Ostatní

Hostinec a penzion V Holi

Hostinec a penzion V Holi se nachází v Průhonicích, v atraktivní lokalitě Prahy. Hostinec s ubytováním provozuje špičkový známý šéfkuchař a bývalý gastromanažer několika pražských restaurací - Ondřej Koubek.

čtěte více...

Recenze: Firemní grilování s ověřenými Kuchaři do domu

Čtete recenze? Jsme blázni do vaření a gastronomie. Spolupracujeme již 7 let s ověřenými renomovanými šéfkuchaři, kteří svou práci milují. Lásku k vaření a gastronomii zcela předávají svým zákazníkům. Přečtěte si recenzi zákazníka.

čtěte více...

Online kurz vaření 3 chodového menu: Vařte společně s TOP šéfkuchařem!  

Naučte se vařit jako šéfkuchař. Vařte 3 chodové menu na online kurzu vaření v přímém přenosu s TOP šéfkuchařem. Stačí se jen online připojit. Suroviny si sami běžně nakoupíte. Šéfkuchař vaří s vámi, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti.

čtěte více...

4 online kurzy vaření: Vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem!

Užijte si online kurz vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem. Vaří s vámi, radí, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti. Vyberte si ze 4 druhů oblíbených mezinárodních kuchyní. Kulinářský teambuilding pro firmy i veřejnost.

čtěte více...

3 online kurzy vaření: asijská, italská, 4 evropské kuchyně

Kulinářský temabuilding bude! Nudíte se doma? Rádi vaříte? Vyberte si a užijte online kurz vaření s certifikovaným šéfkuchařem. Vyberte si svou oblíbenou kuchyni.

čtěte více...

Online kurz s králem sushi! Vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu

Plánujete teambuilding nebo firemní večírek v době koronaviru? Na online kurzu s králem sushi si užijte vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu. Naučíte se přípravě sushi.

čtěte více...

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...
Více z kategorie gastro-akce-mesice naleznete ZDE