Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu


Ilustrační fotografie

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.
Můžete si vybrat z 25 druhů světových kuchyní a šéfkuchaře, kteří vás je naučí vařit. Profesionální lektoři vaření organizují kulinářské firemní teambuildingy, poskytují soukromé hodiny u vás doma nebo pro partu přátel.

Je možné domluvit relaxační kulinářský víkend nebo jednodenní kurz. Podle domluvy šéfkuchaři připraví odpolední nebo večerní kurz na míru a přesně podle požadavků klienta.

Někteří špičkoví lektoři vaření pravidelně vedou kurzy vaření, vlastní mezinárodní certifikáty na světové kuchyně. Některé kurzy vaření probíhají v angličtině, němčině, ruštině, francouzštině. Kurzy vaření připravujeme také pro zahraniční klientelu.

Jedním z velmi oblíbených lektorů vaření je zkušený šéfkuchař a gastromanažer Petr Procházka. Je držitelem certifikátu thajské kuchyně přímo z Thajska. Nabízí osobní služby jako kuchař do domu, catering, workshopy, kurzy a lekce vaření thajské kuchyně, vietnamské nebo evropské kuchyně na firemní, rodinné a soukromé akce.
 

Reference zákazníka na šéfkuchaře pana Procházku:
S panem Procházkou byla již od prvního telefonátu ohledně kurzů vaření v naší malé obci velmi příjemná a také rychlá komunikace. Snažil se nám v největší míře přizpůsobit. Zatím proběhl kurz evropské kuchyně, naplánované máme ale další - Asii, masa, vánoční menu...Zajistil skvělé suroviny, které dovezl dokonce ze své dovolené, kterou krátce před kurzem absolvoval. Zapůjčil také indukční plotýnky, nádobí na indukci tomu, kdo neměl, přijel za námi z Prahy. Jeho přístup je velice přátelský a na jeho vaření a organizaci, jsou vidět bohaté zkušenosti. Z kurzu odcházeli všichni nadšení. Obdržela jsem samé kladné reakce. Moc děkujeme...
 
Jiřina Hanušová, obec Kluky
13.02.2020
 

TIP:
Chcete se naučit vařit? Hledáte kurz vaření české nebo mezinárodní kuchyně? Plánujete zábavný kulinářský teambuilding?
1. Zadejte poptávku: www.KuchariDoDomu.cz
2. Poptávku pošleme vhodným šéfkuchařům a lektorům vaření.
3. Lektoři vaření vám pošlou své nabídky kurzů vaření, menu, cenu.
4. Vyberete si svého lektora vaření a nejlepší nabídku.
5. Lektor vaření vše zajistí. Nemusíte se o nic starat.
Zajistí inventář, suroviny, zástěry, recepty, případně gastrostudio.

Ostatní

Hostinec a penzion V Holi

Hostinec a penzion V Holi se nachází v Průhonicích, v atraktivní lokalitě Prahy. Hostinec s ubytováním provozuje špičkový známý šéfkuchař a bývalý gastromanažer několika pražských restaurací - Ondřej Koubek.

čtěte více...

Recenze: Firemní grilování s ověřenými Kuchaři do domu

Čtete recenze? Jsme blázni do vaření a gastronomie. Spolupracujeme již 7 let s ověřenými renomovanými šéfkuchaři, kteří svou práci milují. Lásku k vaření a gastronomii zcela předávají svým zákazníkům. Přečtěte si recenzi zákazníka.

čtěte více...

Penzion Matula v Krkonoších: Relaxační teambuildingy a workshopy vaření

Užijte si v Penzionu Matula relaxační teambuilding nebo workshop vaření pod vedením renomovaného šéfkuchaře Martina Bezchleby. S ubytováním, restaurací s domácí kuchyní, barem, grilováním na terase a relaxem v krkonošské přírodě.

čtěte více...

Online kurz vaření 3 chodového menu: Vařte společně s TOP šéfkuchařem!  

Naučte se vařit jako šéfkuchař. Vařte 3 chodové menu na online kurzu vaření v přímém přenosu s TOP šéfkuchařem. Stačí se jen online připojit. Suroviny si sami běžně nakoupíte. Šéfkuchař vaří s vámi, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti.

čtěte více...

4 online kurzy vaření: Vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem!

Užijte si online kurz vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem. Vaří s vámi, radí, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti. Vyberte si ze 4 druhů oblíbených mezinárodních kuchyní. Kulinářský teambuilding pro firmy i veřejnost.

čtěte více...

3 online kurzy vaření: asijská, italská, 4 evropské kuchyně

Kulinářský temabuilding bude! Nudíte se doma? Rádi vaříte? Vyberte si a užijte online kurz vaření s certifikovaným šéfkuchařem. Vyberte si svou oblíbenou kuchyni.

čtěte více...

Online kurz s králem sushi! Vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu

Plánujete teambuilding nebo firemní večírek v době koronaviru? Na online kurzu s králem sushi si užijte vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu. Naučíte se přípravě sushi.

čtěte více...

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...
Více z kategorie gastro-akce-mesice naleznete ZDE