Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji.
Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru. *Spolupracují s nejlepšími kuchaři v Česku – jako jsou členové Národního týmu a mistři světa 2018, mistři vařící na ambasádách a velvyslanectvích, mediálně oblíbení televizní kuchaři, certifikovaní lektoři vaření, foodstylisté, gastroporadci.
*Zajistí renomované cateringové firmy i TOP cateringovou společnost připravující pokrmy pro vládní a zahraniční představitele, letní sídlo prezidenta a Lesní oboru Lány.
*Zajišťují výjimečné kulinářské služby a programy od vaření na firemních a společenských akcích, po kompletní catering, přípravu banketů, recepcí, eventů, festivalů, svateb, fine food, gastro programy, cooking show, kurzů vaření, workshopů.
*Uspořádáme festival a event na klíč s celou produkcí ve spolupráci se známým producentem TV NOVA, ČT a TV Prima panem Janem Lacinou.
 
Přijedeme
přímo za zákazníkem a jeho prostor nebo doporučíme prostory našich mistrů. Mnozí renomovaní kuchaři do domu provozují své restaurace, hotely, gastrostudií, penzionů v čisté přírodě, cateringových firem, bister i řeznictví. Po celé ČR.
 
Provozujeme
největší databázi www.KuchariDoDomu.cz osobních mistrů kuchařů, osvědčených cateringových firem a stylových restaurací. Zákazník si může vybrat a objednat osobního kuchaře, kuchařské služby z více nabídek tu nejlepší.
Doporučíme mistra kuchaře, catering a kuchařské služby přesně podle požadavků, regionu i podle 25 světových kuchyní.
 
Rozzáříme vaše akce. Vaření je vášeň, zábava a umění!

Co originálního si můžete objednat na portálu Kucharidodomu.cz?
1. Degustační večeře s nejlepšími kuchaři ČR a mistry světa 2018 v Singapuru
Fine dining uvaří medailemi ověnčení ze světových soutěží a olympiád členové Národního týmu AKC ČR. Potřebujete se blýsknout před hosty nebo obchodními partnery? Vyberte si nejlepšího kuchaře v ČR.
2. Ostrá a jedinečná kuchařská show
Předvádí nejoblíbenější televizní lidový kuchař Jiří Babica s TOP gastromanažerem z Václaváku na jednom pódiu. Výborně si pochutnáte a zároveň pobavíte své hosty, zaměstnance, účastníky slavností. Zábavné vaření s diváky, soutěže, rozdělení do družstev aj.
3. Catering s live cooking
Certifikovaní kuchaři a specialisté připraví také jihoafrickou, izraelskou, molekulární, mexickou, vegetariánskou, kolumbijskou, sushi, thajskou, moravskou domácí kuchyni nebo českou zabíjačku. Výběr máte z 25 světových kuchyní.

 
NOVINKY
Pro veřejnost, firemní klienty nabízíme:

1.Velkou kuchařskou show – Bušek vs Babica
Souboj renomovaného šéfkuchaře, gastro manažera 5 stylových restaurací a foodstylisty Martina Buška s nejznámějším televizním kuchařem-showmanem Jiřím Babicou.
2. Živé folklorní představení s cimbálovkou, tancem a originálně krojovanými tanečníky, domácím moravským rautem.
3. Degustace nejlepších českých vín oceněných ve světě ve spolupráci s prezidentem Asociace sommeliérů ČR panem Martinem Pastyříkem.
 
Článek vyšel v tištěném Pražském zpravodaji, květen 2019.
Pražský zpravodaj je tištěný měsíčník, který aktuálně informuje o kulturním a politickém dění v Praze a okolí.
Web: www.prazsky-zpravodaj.cz
 
Všechny originální gurmánské programy a služby můžete nezávazně poptat na portálu www.KuchariDoDomu.cz.
Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777 136 103.
Ostatní

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...

Úžasná reference: Firemní večírek s elitním kuchařem do domu

Catering mezinárodních kuchyní s live cooking elitního šéfkuchaře pana Šmejkala nadchnul všechny účastníky vánočního večírku. Mistr kuchař připravil několikachodové menu složené ze světových kuchyní. Vařil před zaměstnanci, vyprávěl zážitky a zajímavosti.

čtěte více...

Nádherná reference: Oslava jubilea a vaření osobního šéfkuchaře pana Krepčíka u zákazníka

Kuchaři do domu stále dostávají nádherné reference zákazníků na kulinářské služby. Vždy máme velkou radost. Zákazníci jsou nadšeni gurmánskými zážitky, ale i milým chováním a příjemným vystupováním šéfkuchařů ke klientům.

čtěte více...

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...
Více z kategorie gastro-akce-mesice naleznete ZDE