Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty


Ilustrační fotografie

Degustační zážitkové menu Vám připraví člen prestižního Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Patří mezi nejlepší kuchaře v Česku, mistr světa 2018 v Singapuru. Je členem Národního týmu od roku 2009. Získal za tuto dobu mnoho významných kulinářských medailí ve světě i doma.

Sleduje moderní trendy, vzdělává se a reprezentuje Českou republiku. Cenné zkušenosti získal také na stážích v zahraničí v Itálii a Francii

Degustační zážitkové menu kompletně připraví přímo u Vás. Domluvíte si datum a čas konání. Sestaví degustační menu podle vašich chutí na míru. Je vhodné jako degustační večeře pro gurmány nebo pohoštění pro své přátele, obchodní partnery, vážené zákazníky, VIP klienty, diplomaty, vládní a zahraniční činitele, celebrity, na recepce, bankety.
Několikachodové menu připraví podle vašich požadavků a přání.
 
Nabízí: zážitkové degustační menu. Fine food pro firemní a soukromou klientelu. Jeho doménou je vysoká zážitková a moderní gastronomie. Poskytuje lekce vaření, služby osobního kuchaře, kompletní catering.
Hovoří německy – mírně pokročilý. Služby poskytuje po celé ČR i zahraničí.

Místo konání: přímo u vás nebo po domluvě šéfkuchař zajistí prostory, restauraci, salonek, konferenční prostory
Termín konání: po domluvě s klientem
Doba trvání: 1 – 3 hodiny
Mistr kuchař: Člen Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR
Osobní profil mistra kuchaře: zde
Menu: Sestaví šéfkuchař na míru podle vašich požadavků a přání. Příklady degustačního menu pošle mistr kuchař na přání zákazníka.
Cena degustačního menu: Cena se odvíjí podle počtu osob, počtu chodů, kvality surovin a náročnosti akce. Obvykle kolem 2.000 – 2.500 Kč na osobu.
Minimální počet účastníků: 2 osoby
Maximální počet účastníků: není stanoven
Nejbližší degustační večeře se koná: po domluvě s klientem
Poznámka k akci:
Součástí je návrh menu podle přání zákazníka, výběr a nákup surovin pod odsouhlasení menu se zákazníkem, vaření, servírování, konzumace veškerého jídla, úklid kuchyně.
Na přání zákazníka řekne šéfkuchař zajímavosti z gastronomie o servírovaných pokrmech, osobní zážitky ze své exkluzivní kulinářské praxe a světových kulinářských olympiád a soutěží.
Po domluvě přiveze potřebný inventář, suroviny. Zajistí místo, přípravu slavnostní tabule, vše zařídí. Všechny požadavky a podrobnosti k plánované akci si předem domluvte osobně s šéfkuchařem.

Vaření zážitkového degustačního menu může též probíhat ve formě degustační večeře nebo live cooking s ochutnávkou. Podrobnosti o akci, všechna vaše přání, změnu varianty menu, počet osob včetně finančního vyrovnání si domluvíte s mistrem kuchařem předem před akcí.

Vhodné pro: Firmy, večírky a párty, privátní degustační večeře pro přátele, poděkování obchodním partnerům, managerům firmy a váženým klientům, příprava pokrmů pro VIP klienty, diplomacii, vládní a zahraniční klientelu, celebrity, recepce, live cooking, promo akce pro vážené zákazníky, oslava výročí firmy
Další kulinářské služby mistra kuchaře:
Šéfkuchař a gastromanažer poskytuje catering do 100 osob, zážitkovou gastronomii, lekce vaření, fine dining, služby osobního kuchaře jako kuchař do domu, cooking show. Na firemních, rodinných akcích a společenských událostech.
Jeho doménou je studená kuchyně (připravoval předkrm ve světové soutěži v Singapuru - zlatá medaile), moderní gastronomie, francouzská kuchyně, italská, asijská – čínská, thajská, vietnamská, česká kuchyně.

Provede lekce vaření u Vás doma i v zázemí Vaší firmy, ukázkový kurz vaření s degustací do 50 osob. V prostorách zákazníka lekce vaření do počtu 12 osob.
Poskytne živé vaření, cooking show. Prezentuje produkty na gastro festivalech.
 
ZADEJTE POPTÁVKU: ZDE
Zadejte poptávku nebo nás kontaktujte. Vaši poptávku pošleme elitním mistrům kuchařům. Vyberete si nejlepší nabídku.
 
Degustační menu šéfkuchař sestaví podle vašeho přání, vašich preferencí nebo podle druhu vaší oblíbené světové kuchyně.

Fotogalerie
Ostatní

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...

Úžasná reference: Firemní večírek s elitním kuchařem do domu

Catering mezinárodních kuchyní s live cooking elitního šéfkuchaře pana Šmejkala nadchnul všechny účastníky vánočního večírku. Mistr kuchař připravil několikachodové menu složené ze světových kuchyní. Vařil před zaměstnanci, vyprávěl zážitky a zajímavosti.

čtěte více...

Nádherná reference: Oslava jubilea a vaření osobního šéfkuchaře pana Krepčíka u zákazníka

Kuchaři do domu stále dostávají nádherné reference zákazníků na kulinářské služby. Vždy máme velkou radost. Zákazníci jsou nadšeni gurmánskými zážitky, ale i milým chováním a příjemným vystupováním šéfkuchařů ke klientům.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské teambuildingy a tematické večery

Chcete stmelit kolektiv? Výborně pochutnat a současně skvěle pobavit? Nezapomeňte, jídlo lidi spojuje! Kulinářský teambuilding stmelí váš kolektiv. Tematický kulinářský večer pobaví účastníky akce.

čtěte více...

Degustační zážitková večeře u Vás: Vyberte si osobního elitního šéfkuchaře

Osobní elitní šéfkuchaři vaří přímo u Vás. Vysokou a zážitkovou gastronomii poskytují nejlepší šéfkuchaři v ČR. Vyberte si svého šéfkuchaře! Vyberte si degustační večeři, zážitkové menu, gurmánské pohoštění.

čtěte více...

Degustační menu s elitním šéfkuchařem: Fine Food

Degustační zážitkové menu Vám připraví elitní šéfkuchař. Má exkluzivní kulinářskou praxi na Ministerstvu zahraničních věcí. Kompletně zajišťoval většinu akcí spojených s předsednictvím ČR v EU. Přípravu pokrmů pro vládní a zahraniční představitele, diplomacii, světové celebrity, šlechtice.

čtěte více...

Pro eventy a festivaly: Vyberte si kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři!

Kuchařská show zpestří a rozsvítí každou akci. Pro eventy, firemní akce, teambuildingy, festivaly si vyberte kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři.

čtěte více...

Eventy: Catering s live cooking světových kuchyní - Elitní kuchaři, certifikovaní lektoři i kuchaři-cizinci

Live cooking rozsvítí vaše eventy, firemní akce, teambuildingy, konference. Catering s live cooking různých světových kuchyní poskytují specialisté a elitní šéfkuchaři, lektoři vaření i kuchaři-cizinci.

čtěte více...
Více z kategorie laska-prochazi-zaludkem naleznete ZDE