Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Luxusní rauty: Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné rauty


Ilustrační fotografie

Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné a luxusní rauty. Na podnikatelskou akci 1. Profibabinec v Liberci, networkingové setkání žen-podnikatelek, klubu Empiria 21 zajistili Kuchaři do domu výborný raut v krásné stylové restauraci PARK.
 

Co znamená Empiria 21?
Empiria 21 je podnikatelský klub, jehož hlavním cílem je propojovat aktivní podnikatele. Členové se pravidelně setkávají na podnikatelských snídaních a večerních společenských networkingových akcích, tzv. Profinetworking (smíšené setkání podnikatelů mužů a žen) nebo Profibabinec (večer pouze pro dámy-podnikatelky). Networkingová setkání jsou příležitostí, jak najít cenné podnikatelské kontakty, vhodnou cílovou skupinu zákazníků a sdílet zkušenosti, inspirovat se. Těchto akcí se mohou zúčastnit všichni podnikatelé, přestože nejsou přímo členy klubu.
Podnikatelské večerní networkingové akce Empiria 21 mají vysokou úroveň. Akce probíhají v pečlivě vybraném exkluzivním prostředí, kde organizátoři spojují profesionální networking s báječnou zábavu, výjimečnými rauty, tombolou a především v příjemné neformální atmosféře propojují podnikatele různých oborů.

Gurmánská společnost Kuchaři do domu s.r.o. zajišťuje originální gurmánské akce s oceněnými VIP kuchaři, zážitkový catering, 25 světových kuchyní, poskytuje kompletní catering až do 2000 osob, gastronomické služby.
Základní filosofií Kuchařů do domu je kvalitní a gurmánská gastronomie za dobrou cenu.
Přijedeme za Vámi nebo zajistíme vhodné prostory restaurací a hotelů – pro firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.
Provozuje portál Kucharidodomu.cz s databází 100 osobních kuchařů z celé ČR, renomovaných VIP kuchařů, certifikovaných lektorů vaření a gastroporadců.
 
Kuchaři do domu spolupracují s podnikatelskými kluby po celé ČR. K podnikatelským akcím kvalitní gastronomie patří a skvěle doplňuje celou atmosféru. Organizujeme gurmánské rauty s oceněnými VIP kuchaři na akcích. Aktivně propojujeme a podporujeme podnikatele mezi různými kluby.
 
Kuchaři do domu spolupracují zároveň s jednotlivými franšízami Empiria 21. Podnikatelský klub aktivně propagujeme a doporučujeme účast na krásných networkingových akcích i snídaních.
Podnikatelský klub Empiria 21má svou franšízu také v Liberci. Majitelé franšízy ing. Ondřej Choc a Ondřej Dušánek propojují podnikatele na Liberecku na snídaních a celovečerních akcích.
 
12. dubna 2018 se konal první podnikatelský networkingový večer Profibabinec v Liberci - setkání podnikavých žen.
Kuchaři do domu ve spolupráci s exkluzivní stylovou restauraci PARK pomohli zajistit luxusní raut na 1. libereckém Profibabinci. O raut se postaral tým kuchařů pod vedením oceněného VIP kuchaře a gastromanažera pana Norberta Hojdy. Mistr kuchař je dlouholetým členem prestižního Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Je držitelem mnoha významných kuchařských medailí ze světa i domova. Účastní se s Národním týmem již popáté světové kulinářské olympiády, letos opět v Singapuru. Pan Hojda spolupracuje podle svých možností s Kuchaři do domu.
 
Krásná stylová restaurace PARK je provozována již čtvrtým rokem. Na vzhledu této restaurace se podílel Miroslav Masák, významný liberecký architekt, poradce prezidenta Václava Havla, podílel se též na nové koncepci Pražského hradu. Interiér provozovatel restaurace vyzdobil nevšední dekorací – 6.500 knihami. Jedná se o antikvariát knih, zejména lexikonů českých, francouzských, rakouských.
Delikatesy na rautu byly dokonce umělecky servírovány právě na těchto knihách. Na vynikajícím rautu si všichni moc pochutnali. Restaurace PARK dokázala, že umí připravit rauty na vysoké úrovni. Denní nabídka jídel restaurace obsahuje podobnou skladbu pokrmů jako na rautu. Budeme se sem rádi vracet na dobré jídlo.
Společnost Kuchaři do domu propaguje a pracuje pouze s vysoce kvalitními restauracemi, jejich provozovateli a mistry kuchaři. Je nám ctí pracovat s těmito vysokými profesionály také v Liberci.
 
 
Ženy-podnikatelky si celkově užily večer plný zábavy – golfový turnaj, zajímavých informací, nových kontaktů pro podnikání, dárků a výborného jídla ve společnosti stejně pozitivně naladěných žen. Krásný večer si užily díky sympatickým organizátorům a majitelům franšízy Empiria 21 Ondřeje Choce a Ondřeje Dušánka. Oba akci vtipně a neformálně moderovali, takže dokázali vytvořit milou a přátelskou atmosféru.

Dámy z Liberecka i Prahy byly tak nadšené, že se již nyní hlásí na další podnikatelské akce Empiria 21 v Liberci.
Těšíme se na Vás a další báječné setkání aktivních podnikatelů a podnikatelek v Liberci!

REFERENCE NA RAUT S KUCHAŘI DO DOMU NA FACEBOOKU:
ZDE
Empiria 21 -  https://www.facebook.com/empiria21liberecturnov/posts/1821521971476315

Kuchaři do domu jako partner podnikatelské akce:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=762803877247983&id=100005551334689
 
Fotogalerie
Luxusní rauty s Kuchaři do domu. foto: www.KuchariDoDomu.cz Luxusní rauty: Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné rauty Restaurace Park Liberec, foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Restaurace Park Liberec, foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Gurmánský raut s Kuchaři do domu na podnikatelské akci, foto: archiv Kucharidodomu.cz Zážitkový raut s Kuchaři do domu na podnikatelské akci, foto: Kucharidodomu.cz Kuchaři do domu spolupracují s podnikatelskými kluby a oraganizují zážitkové rauty, foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Gurmánský raut s Kuchaři do domu na podnikatelské akci 1.Profibabinec, foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Gurmánský raut s Kuchaři do domu na podnikatelské akci 1.Profibabinec klubu Empiria 21, foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Partneři 1. Profibabnce v Liberci, foto: archiv KuchariDoDomu.cz Sladké občerstvení s Kuchaři do domu foto: archiv www.KuchariDoDomu.cz Tombola na 1.Profibabinci
Ostatní

12 druhů rautů světových kuchyní s kulinářským show: Objednejte si firemní večírek, teambuilding nebo velkou firemní akci

Plánujete firemní večírek, teambuilding, event nebo velkou firemní akci? Kuchaři do domu připraví zážitkový raut s cooking show! Vyberete si oblíbenou světovou kuchyni, catering s kulinářským show.

čtěte více...

Catering: Kuchaři do domu na firemní akce poskytují kompletní catering

Kuchaři do domu jsou vysoce profesionální kuchaři, kteří poskytují kompletní catering na firemní akce. Mnozí VIP kuchaři do domu vlastní velké cateringové firmy.

čtěte více...

Svatba s Kuchaři do domu: Výborné reference zákazníků na služby Kuchařů do domu

Svatba s Kuchaři do domu má výborné reference zákazníků. Velmi nás těší. Ověření osobní kuchaři a osvědčené cateringové firmy z celé ČR jsou k objednání v seznamu www.KuchariDoDomu.cz.

čtěte více...

Firemní akce: Výborné reference a ukázky rautů s Kuchaři do domu

Výborné reference zákazníků a ukázky rautů na firemní akce pro mlsné jazýčky s Kuchaři do domu si můžete pro představu prohlédnout. Kuchaři do domu jsou špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Gurmánská akce s Kuchaři do domu: Kolumbijská večeře a vyprávění s rodilou Kolumbijkou

Gurmánská akce Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech se konala 22. červana 2018 v exkluzivní historické restauarci Klub architektů. Kuchaři do domu pořádají originální kulinářské akce.

čtěte více...

Podnikatelský networkingový oběd v Liberci s Kuchaři do domu

Kuchaři do domu organizují podnikatelské networkingové akce s výjimečnými rauty. Pořádají setkání podnikatelů z Prahy, Liberce a Mladé Boleslavi. Výborná gastronomie k těmto networkingovým akcím patří.

čtěte více...

Výborné recenze na zážitkovou akci s Kuchaři do domu: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech

Zážitkovou akci Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech jsme si krásně všichni užili a hlavně výborně pochutnali. Výborné recenze účastníků na zážitkovou akci s Kuchaři do domu najdete na Facebooku.

čtěte více...

Akce: Zážitková kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech

Toužíte ochutnat exotické delikatesy a potraviny typické kolumbijské kuchyně? Chcete se dozvědět zajímavosti? Rezervujte si místo na gurmánskou akci Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech.

čtěte více...

Gurmánský raut: Kuchaři do domu zajistili raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze

Kuchaři do domu zajistili gurmánský raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze. Akce Jarní networkingové setkání podnikatelů v Praze se konala ve 4* hotelu Schwaiger.

čtěte více...

Zážitkový raut s Kuchaři do domu: Pro podnikatelský klub Negotium jsme zajistili luxusní raut v Bistru Jan Paukert

V krásném moderním Bistru Jan Paukert s VIP kuchařem Radkem Příhonským se konala skvělá networkingová akce podnikatelského klubu Negotium. Kuchaři do domu spojují zážitkové menu, zábavu a networking.

čtěte více...

Kuchaři do domu a výborné reference: Zážitkový catering pro Podnikatelský klub Empiria 21

Gurmánské menu a zábavu si užijete s Kuchaři do domu! Kuchaři do domu mají ty nejlepší reference zákazníků. Zajišťují catering na firemní akce, podnikatelské večírky, akce klubu a společenské události.

čtěte více...

Gurmánské zážitky: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří

S KUCHAŘI DO DOMU MÁTE ZÁBAVU! Unikátní zážitková akce v České republice se konala dne 16.11.2017 ve 4* hotelu Schwaiger v Praze. Gurmánské menu, TOP gastronomie, zábavné, kreativní, voňavé, vyladěné menu. 

čtěte více...

Kompletní nabídka služeb KUCHAŘI DO DOMU

Pořádáte firemní oslavu, teambuilding nebo společenskou akci? Plánujete rodinnou, soukromou oslavu? Poskytujeme kompletní nabídku služeb KUCHAŘI DO DOMU.

čtěte více...

Originální Gurmánské akce v roce 2018: Kuchaři do domu připraví zážitkové gurmánské akce

Představujeme NOVINKY na gurmánské akce a zážitky. KUCHAŘI DO DOMU na Vaši akci zajistí kuchaře nebo kompletní catering. Připravili jsme skutečně originální zážitkové gurmánské akce.

čtěte více...

Energetické dobro aneb jak dosáhnout trvalé úspory

Naše společnost Optimal-Energy.cz, a. s., spolupracuje s mnoha restauracemi, firmami, obecními úřady, se školami apod., kde dlouhodobě snižujeme pravidelné vysoké náklady na elektrickou energii, zemní plyn, vodu a teplo. 

čtěte více...
Více z kategorie laska-prochazi-zaludkem naleznete ZDE