Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX


Ilustrační fotografie

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX, což nás velmi těší. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.
 

Natočení reportáže probíhalo v lednu 2019 v malé obci blízko Mostu na rodinné oslavě jubilea s našim VIP kuchařem Lukášem Krepčíkem. Mistr kuchař patří mezi elitní kuchaře, je držitelem významných medailí z kuchařských soutěží. Špičkový šéfkuchař je zároveň majitelem známé renomované cateringové firmy, která poskytuje kompletní cateringové služby do 2000 osob.
 

Reportérka časopisu paní Adéla Knapová se účastnila od počátku vaření a přípravy celé oslavy, kdy mistři kuchaři vaří a servírují luxusní několikachodové menu v rodinném domě. Následně položila několik dotazů a ptala se klienta na mistry kuchaře, na vynikající menu srovnatelné s nejprestižnějšími pražskými restauracemi, na jejich názor a celkové porovnání s oslavou v luxusní restauraci.
Celý článek s názvem „Grand restaurant na kolečkách“ si můžete přečíst v tištěném týdeníku REFLEX, únor 2019.


S elitním mistrem kuchařem panem Krepčíkem a gastroporadcem Reném Tichým spolupracujeme dlouhodobě. Realizovali jsme rodinné akce a firemní rauty, TOP catering, eventy, teambuildingy, svatby, kurzy vaření a workshopy, cooking show, live cooking a prezentace na food festivalech. Mají výborné reference zákazníků. Doporučujeme speciální catering s live cooking na různé světové kuchyně – italskou, mexickou, francouzskou, molekulární, veganskou, irskou…
Mistra jsme vřele klientovi doporučili. Zákazník si již domluvil všechny podrobnosti k akci přímo s mistrem.
 

Objednejte si gastronomické služby a kulinářské zábavné programy na vaše akce, oslavy, eventy, události!
ZADEJTE POPTÁVKU: www.KuchariDoDomu.cz
 

Vaření je vášeň, zábava a umění!

Časopis REFLEX je prestižní společenský týdeník. Vychází od roku 1990.  Je to také týdeník zajímavých novinářských osobností. Věnuje se politickým, ekonomickým, sociálním i kulturním tématům z domova i zahraničí.
Web: www.reflex.cz

Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777 136 103, www.KuchariDoDomu.cz.

Fotogalerie
Článek o Kuchařích do domu a firem v časopisu REFLEX, foto archiv Kucharidodomu.cz Grand restaurant na kolečkách, časopis REFLEX, foto: archiv Kucharidodomu.cz Článek Grand restaurant na kolečkách, časopis REFLEX, foto: archiv Kucharidodomu.cz
Ostatní

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...

Úžasná reference: Firemní večírek s elitním kuchařem do domu

Catering mezinárodních kuchyní s live cooking elitního šéfkuchaře pana Šmejkala nadchnul všechny účastníky vánočního večírku. Mistr kuchař připravil několikachodové menu složené ze světových kuchyní. Vařil před zaměstnanci, vyprávěl zážitky a zajímavosti.

čtěte více...

Nádherná reference: Oslava jubilea a vaření osobního šéfkuchaře pana Krepčíka u zákazníka

Kuchaři do domu stále dostávají nádherné reference zákazníků na kulinářské služby. Vždy máme velkou radost. Zákazníci jsou nadšeni gurmánskými zážitky, ale i milým chováním a příjemným vystupováním šéfkuchařů ke klientům.

čtěte více...

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE