Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku! Bušek vs Babica


Ilustrační fotografie
Opravdová a jedinečná cooking show v Česku! Bušek vs Babica. Rozzáříme vaše akce. K objednání na firemní akce, eventy, teambuildingy, food festivaly, společenské události. Pobavíme vás, vaše zaměstnance, hosty a účastníky.
 
Přijedeme za vámi nebo zajistíme prostory na akci. Podle přání zajistíme celý event na míru. Kvalitní catering, kompletní progarm, ozvučení, videoprojekci, kapelu a další požadavky. Probíhá ve spolupráci se známým producentem ČT, TV NOVA a TV PRIMA. 
 

BUŠEK vs BABICA
Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku

Martin Bušek, elitní šéfkuchař, který se specializuje na italskou kuchyni. Bývalý gastro manager čtyř úspěšných stylových restaurací na Václavském náměstí. Má mnohaletou praxi v luxusních stylových restauracích v ČR i zahraničí. Široce spolupracuje s médii a jako food stylista na vydávání známých kuchařek. Vystupoval například v pořadech TV NOVA Večeře s Naďou Konvalinkovou, TV Prima pořad Prima vařečka, na vydání kuchařské knihy Karolína, domácí kuchařka.

Jiří Babica měl svůj pořad Babicovy dobroty šest let na nejsledovanější televizi v zemi. Dva roky vystupoval v pořadu TV Barrandov Babica vs Sapík, pět let má svůj pořad na rádiu Frekvence 1. Svůj obrovský potenciál televizní hvězdy tedy Jiří Babica jasně prokázal. Díky svému pohodovému přístupu a přirozeným schopnostem jednoduše věci vysvětlit a názorně ukázat, získal důvěru všech, kteří se zajímají o domácí vaření. Lidé prostě věřili, že to zvládnou uvařit jako on, a že jim to bude chutnat.

 • Ta pravá neotřelá cooking show pro Vás
 • Dva mistři kuchaři proti sobě na jednom pódiu
 • Je lepší italská kuchyně nebo ta česká?
 • Vyzkoušejte si to na vlastní jazyk

Jak to bude probíhat?
• Každý kuchař si vybere nebo mu budou přiděleni tři zástupci z publika nebo zaměstnanci firmy.
• Kuchaři po dohodě s teamem připraví menu pro diváky.
• Team připraví společně s kuchaři předkrm, hlavní chod a dezert.
• Na přípravu pokrmu bude vždy časový limit. Jídlo bude připraveno pro cca 10 osob, které nakonec pokrm ohodnotí palcem nahoru nebo palcem dolů.

Druhá část programu „Rychlá pánev“
• Soutěž v házení na pánvi
• Ukázka jak to dělají mistři
• Soutěž dvou párů v házení frittelle

Přejete si další služby?
Catering, hudbu, zajištění prostor na vaši akci, další program, event na klíč včetně produkce, videoprodukci? Kompletně zajistíme vaši akci s produkcí a natáčením. Spolupracujeme se známým producentem ČT, TV NOVA a TV Prima.
Máte jiné dotazy nebo přání? Kontaktujte nás.

VIDEO k akci je ZDE. 
Další informace zde.
Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme. Tel. - +420 777 136 103, info@kucharidodomu.cz .

ZADAT POPTÁVKU ZDE
 

KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY VE SVÉM OBORU!
Potřebujete jiné exkluzivní kulinářské služby?
Catering, raut, kulinářské programy a tematické večery, VIP kuchaře, členy Národního týmu AKC ČR a mistry světa 2018, certifikované lektory vaření, gastroporadce, TOP cateringové služby, kurzy vaření a workshopy, kuchaře-cizince, vaření až 25 světových kuchyní.
 

Vyberte si mistra kuchaře nebo catering v největším seznamu KuchariDoDomu.cz.
 

Jubilea *Svatby *Eventy *Teambuildingy *Firemní akce *Výročí firmy *Recepce *Bankety *Festivaly *Promo akce *Párty *Degustační večeře *Městské a lidové slavnosti *Eventy a akce na klíč  *Produkce a natáčení

Informace: Ivana Bachtíková, 777136103, info@kucharidodomu.cz, www.KuchariDoDomu.cz
ZADEJTE POPTÁVKU: ZDE

Špičkoví a elitní šéfkuchaři v ČR vaří společně s televizními oblíbenými kuchaři i diváky!
Vaření je vášeň, zábava a umění!

Vaření*Zábava*Soutěže*Show

Vaše nezapomenutelné eventy bez starostí! Milujeme dobré jídlo, máme rádi show!

Fotogalerie
Martin Bušek - elitní gastro manager, Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku, foto: kucharidodomu.cz Jiří Babica - oblíbený televizní kuchař, Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku, foto: kucharidodomu.cz Bušek vs Babica, Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku, foto: kucharidodomu.cz Natáčení, Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku, foto: kucharidodomu.cz
Ostatní

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...

Úžasná reference: Firemní večírek s elitním kuchařem do domu

Catering mezinárodních kuchyní s live cooking elitního šéfkuchaře pana Šmejkala nadchnul všechny účastníky vánočního večírku. Mistr kuchař připravil několikachodové menu složené ze světových kuchyní. Vařil před zaměstnanci, vyprávěl zážitky a zajímavosti.

čtěte více...

Nádherná reference: Oslava jubilea a vaření osobního šéfkuchaře pana Krepčíka u zákazníka

Kuchaři do domu stále dostávají nádherné reference zákazníků na kulinářské služby. Vždy máme velkou radost. Zákazníci jsou nadšeni gurmánskými zážitky, ale i milým chováním a příjemným vystupováním šéfkuchařů ke klientům.

čtěte více...

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE