Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku! Bušek vs Babica


Ilustrační fotografie
Opravdová a jedinečná cooking show v Česku! Bušek vs Babica. Rozzáříme vaše akce. K objednání na firemní akce, eventy, teambuildingy, food festivaly, společenské události. Pobavíme vás, vaše zaměstnance, hosty a účastníky.
 
Přijedeme za vámi nebo zajistíme prostory na akci. Podle přání zajistíme celý event na míru. Kvalitní catering, kompletní progarm, ozvučení, videoprojekci, kapelu a další požadavky. Probíhá ve spolupráci se známým producentem ČT, TV NOVA a TV PRIMA. 
 

BUŠEK vs BABICA
Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku

Martin Bušek, elitní šéfkuchař, který se specializuje na italskou kuchyni. Bývalý gastro manager čtyř úspěšných stylových restaurací na Václavském náměstí. Má mnohaletou praxi v luxusních stylových restauracích v ČR i zahraničí. Široce spolupracuje s médii a jako food stylista na vydávání známých kuchařek. Vystupoval například v pořadech TV NOVA Večeře s Naďou Konvalinkovou, TV Prima pořad Prima vařečka, na vydání kuchařské knihy Karolína, domácí kuchařka.

Jiří Babica měl svůj pořad Babicovy dobroty šest let na nejsledovanější televizi v zemi. Dva roky vystupoval v pořadu TV Barrandov Babica vs Sapík, pět let má svůj pořad na rádiu Frekvence 1. Svůj obrovský potenciál televizní hvězdy tedy Jiří Babica jasně prokázal. Díky svému pohodovému přístupu a přirozeným schopnostem jednoduše věci vysvětlit a názorně ukázat, získal důvěru všech, kteří se zajímají o domácí vaření. Lidé prostě věřili, že to zvládnou uvařit jako on, a že jim to bude chutnat.

 • Ta pravá neotřelá cooking show pro Vás
 • Dva mistři kuchaři proti sobě na jednom pódiu
 • Je lepší italská kuchyně nebo ta česká?
 • Vyzkoušejte si to na vlastní jazyk

Jak to bude probíhat?
• Každý kuchař si vybere nebo mu budou přiděleni tři zástupci z publika nebo zaměstnanci firmy.
• Kuchaři po dohodě s teamem připraví menu pro diváky.
• Team připraví společně s kuchaři předkrm, hlavní chod a dezert.
• Na přípravu pokrmu bude vždy časový limit. Jídlo bude připraveno pro cca 10 osob, které nakonec pokrm ohodnotí palcem nahoru nebo palcem dolů.

Druhá část programu „Rychlá pánev“
• Soutěž v házení na pánvi
• Ukázka jak to dělají mistři
• Soutěž dvou párů v házení frittelle

Přejete si další služby?
Catering, hudbu, zajištění prostor na vaši akci, další program, event na klíč včetně produkce, videoprodukci? Kompletně zajistíme vaši akci s produkcí a natáčením. Spolupracujeme se známým producentem ČT, TV NOVA a TV Prima.
Máte jiné dotazy nebo přání? Kontaktujte nás.

VIDEO k akci je ZDE. 
Další informace zde.
Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme. Tel. - +420 777 136 103, info@kucharidodomu.cz .

ZADAT POPTÁVKU ZDE
 

KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY VE SVÉM OBORU!
Potřebujete jiné exkluzivní kulinářské služby?
Catering, raut, kulinářské programy a tematické večery, VIP kuchaře, členy Národního týmu AKC ČR a mistry světa 2018, certifikované lektory vaření, gastroporadce, TOP cateringové služby, kurzy vaření a workshopy, kuchaře-cizince, vaření až 25 světových kuchyní.
 

Vyberte si mistra kuchaře nebo catering v největším seznamu KuchariDoDomu.cz.
 

Jubilea *Svatby *Eventy *Teambuildingy *Firemní akce *Výročí firmy *Recepce *Bankety *Festivaly *Promo akce *Párty *Degustační večeře *Městské a lidové slavnosti *Eventy a akce na klíč  *Produkce a natáčení

Informace: Ivana Bachtíková, 777136103, info@kucharidodomu.cz, www.KuchariDoDomu.cz
ZADEJTE POPTÁVKU: ZDE

Špičkoví a elitní šéfkuchaři v ČR vaří společně s televizními oblíbenými kuchaři i diváky!
Vaření je vášeň, zábava a umění!

Vaření*Zábava*Soutěže*Show

Vaše nezapomenutelné eventy bez starostí! Milujeme dobré jídlo, máme rádi show!

Fotogalerie
Martin Bušek - elitní gastro manager, Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku, foto: kucharidodomu.cz Jiří Babica - oblíbený televizní kuchař, Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku, foto: kucharidodomu.cz Bušek vs Babica, Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku, foto: kucharidodomu.cz Natáčení, Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku, foto: kucharidodomu.cz
Ostatní

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...

Úžasná reference: Firemní večírek s elitním kuchařem do domu

Catering mezinárodních kuchyní s live cooking elitního šéfkuchaře pana Šmejkala nadchnul všechny účastníky vánočního večírku. Mistr kuchař připravil několikachodové menu složené ze světových kuchyní. Vařil před zaměstnanci, vyprávěl zážitky a zajímavosti.

čtěte více...

Nádherná reference: Oslava jubilea a vaření osobního šéfkuchaře pana Krepčíka u zákazníka

Kuchaři do domu stále dostávají nádherné reference zákazníků na kulinářské služby. Vždy máme velkou radost. Zákazníci jsou nadšeni gurmánskými zážitky, ale i milým chováním a příjemným vystupováním šéfkuchařů ke klientům.

čtěte více...

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE