Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku!


Ilustrační fotografie
Opravdová a jedinečná cooking show v Česku! Bušek vs Babica. Rozzáříme vaše akce. K objednání na firemní akce, eventy, teambuildingy, food festivaly, společenské události. Pobavíme vás, vaše zaměstnance, hosty a účastníky.
 
Přijedeme za vámi nebo zajistíme prostory na akci. Podle přání zajistíme celý event na míru. Kvalitní catering, ozvučení, videoprojekci, kapelu a další požadavky. Probíhá ve spolupráci se známým producentem ČT a TV NOVA.  

Více informací a objednávka: Ivana Bachtíková, scanactplus@seznam.cz, 777 136 103, www.KuchariDoDomu.cz
 

BUŠEK vs BABICA
Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku

Martin Bušek, profesionální šéfkuchař, který se specializuje na italskou kuchyň. Gastro manager úspěšných stylových restaurací na Václavském náměstí. Má mnohaletou praxi v luxusních stylových restauracích v ČR i v zahraničí. Široce spolupracuje s médii a jako food stylista na vydávání známých kuchařek. Vystupoval například v pořadech TV NOVA Večeře s Naďou Konvalinkovou, TV Prima pořad Prima vařečka, na vydání kuchařské knihy Karolína, domácí kuchařka.

Jiří Babica měl svůj pořad Babicovy dobroty šest let na nejsledovanější televizi v zemi. Dva roky vystupoval v pořadu TV Barrandov Babica vs Sapík, pět let má svůj pořad na rádiu Frekvence 1. Svůj obrovský potenciál televizní hvězdy tedy Jiří Babica jasně prokázal. Díky svému pohodovému přístupu a přirozeným schopnostem jednoduše věci vysvětlit a názorně ukázat, získal důvěru všech, kteří se zajímají o domácí vaření. Lidé prostě věřili, že to zvládnou uvařit jako on, a že jim to bude chutnat.

 • Ta pravá neotřelá cooking show pro Vás
 • Dva mistři kuchaři proti sobě na jednom pódiu
 • Je lepší italská kuchyně nebo ta česká?
 • Vyzkoušejte si to na vlastní jazyk

Jak to bude probíhat?
• Každý kuchař si vybere nebo mu budou přiděleni tři zástupci z publika nebo zaměstnanci firmy.
• Kuchaři po dohodě s teamem připraví menu pro diváky.
• Team připraví společně s kuchaři předkrm, hlavní chod a dezert.
• Na přípravu pokrmu bude vždy časový limit. Jídlo bude připraveno pro cca 10 osob, které nakonec pokrm ohodnotí palcem nahoru nebo palcem dolů.

Druhá část programu „Rychlá pánev“
• Soutěž v házení na pánvi
• Ukázka jak to dělají mistři
• Soutěž dvou párů v házení frittelle

Přejete si další služby? Catering, hudbu, zajištění prostor na vaši akci, další program, event na klíč? Máte dotazy nebo přání?
Informace: Ivana Bachtíková, 777136103, info@kucharidodomu.cz, www.KuchariDoDomu.cz
ZADEJTE POPTÁVKU: ZDE

Ostatní

Píší o nás! Kuchaři do domu a firem v médiích

Stálý zájem médií o gastronomické originální služby firmy KUCHAŘI DO DOMU A FIREM nás velmi těší. Píší o nás! Tisk, internetové weby, televize.

čtěte více...

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku! Časopis Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Máme také zahraniční klientelu!

Nabízíme vynikající gastronomické zážitky také pro návštěvníky ze zahraničí. Gastronomické služby, úspěšné restaurace, ubytování a originální kulinářské programy poskytujeme po celé ČR.

čtěte více...

Nabídky eventů a akcí: kuchařská show, workshopy, catering, live cooking, VIP kuchaři, 25 kuchyní

Pořádáte firemní akci, event, propagační akci, teambuilding, výročí firmy, konferenci? Rozzáříme vaše akce. Kompletně zajistí známí špičkoví Kuchaři do domu. Vyberte si z bohaté nabídky eventů a gurmánských akcí mistrů kuchařů!

čtěte více...

Teambuilding a gurmánské akce pro muže

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy pro muže, kulinářské akce, zajistí prostory i sportovní aktivity.
 

čtěte více...

Krásná reference: Kurz vaření s Kuchaři do domu

Krásná reference zákaznice na kurz vaření s Kuchaři do domu nás opět velmi potěšila. Zákazníci jsou nadšeni. Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují kurzy vaření doma u zákazníků, zábavné workshopy ve firmě nebo moderním gastrostudiu.

čtěte více...

Jarní piknik ve velikonočním kabátku

Velikonoce jsou svátky jara a jako takové nás lákají do přírody. To platí dvojnásob, když připadnou na tak pozdní termín jako letos. Dá se předpokládat, že už bude opravdu pěkně teplo a tak jsou ideální příležitostí pro pořádání prvních jarních pikniků.
 

čtěte více...

Kompletní nabídka kulinářských služeb a gurmánských akcí Kuchařů do domu v roce 2019

Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují rozsáhlé kulinářské služby po celé ČR. Kompletně zajistí firemní akce, eventy, rodinné oslavy, svatby, recepce, bankety, společenské události, festivaly. Přijedou kamkoliv nebo zajistí prostory na akci.

čtěte více...

Další krásná reference na oslavu narozenin, jubilea a párty s Kuchaři do domu

Krásná reference zákazníka nás opět potěšila. Jak to funguje? Zadáte poptávku, pošleme ji více renomovaným mistrům kuchařům nebo osvědčeným cateringovým firmám. Doporučíme Vám kuchaře a kuchařské firmy podle vašich požadavků a podle regionu. Zašlou vám nabídku menu a cenu. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 
 

 

čtěte více...

Výborná reference: Teambuilding s Kuchaři do domu

Výborná reference na teambuilding s Kuchaři do domu nás velmi potěšila. Reference zákazníků jsou důležité. Potřebujete stmelit kolektiv? Mistři kuchaři připravují zábavné kulinářské teambuildingy.

čtěte více...

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalitní restaurace připravuje své pokrmy vždy z čerstvé zeleniny a ovoce. Na jídelním lístku pak najdete bohatou nabídku z množství čerstvých a dobře uskladněných produktů, což se odrazí na výjimečné chuti pokrmů.

čtěte více...

Slavíte MDŽ ve vaší firmě? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy s Kuchaři do domu!

Chcete poděkovat ženám ve vaší firmě za práci? Potřebujete stmelit kolektiv a motivovat zaměstnace? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy. Pobavte se při zážitkové večeři s cooking show, workshopem, rautem s gastro show. Dnes vaří muži!

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE