Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

EVENTY: Show Bušek vs Babica! Ta pravá neotřelá cooking show pro vás


Ilustrační fotografie

Milujete dobré jídlo? Máte rádi show? Je to tady!
BUŠEK vs BABICA! OPRAVDU OSTRÁ A JEDINEČNÁ KUCHAŘSKÁ SHOW V ČESKU!

Plánujete event, firemní akci, festival? Chcete si výborně pochutnat a zároveň skvěle pobavit? ROZZÁŘÍME VAŠE AKCE! Kuchařská show Bušek vs Babica je ta pravá neotřelá cooking show na vaše eventy.

Dva kuchaři na jednom pódiu, vaření v družstvech, česká vs italská kuchyně, soutěží diváci, vaši zaměstnanci, podřízení vs nadřízení...
 

Martin Bušek, elitní šéfkuchař a dlouholetý gastromanager čtyř stylových restaurací na Václavském náměstí, známý foodstylista a člen představenstva významné gastrospolečnosti, představuje špičku v oboru. Miluje italskou kuchyni a Itálii. Každoročně pravidelně absolvuje stáže v Itálii, kde rád vaří s italskými mistry kuchaři.

Víte, že po Martinovi Buškovi je dokonce pojmenována italská restaurace na Václaváku? Jedná se o italskou restauraci Buschetto (odvozeno od jména Bušek) - Ristorante italiano Buschetto. Zde si mohou zákazníci pochutnat nejen na pizze, ale dalších výborných delikatesách italské kuchyně.

Martin je příjemný charismatický šéfkuchař, který úspěšně vede svůj velký tým kuchařů ve všech restuaracích. Je velmi kreativní a rád vymýšlí recepty.
S potěšením předvádí své umění a talent při live cooking a gastro show na firemních akcích a food festivalech. Zábava a kreativita při vaření nadchne všechny diváky a účastníky akce. Vypráví kulinářské zážitky ze svých stáží v zahraničí.
 

Jiří Babica - profesionální kuchař, mediálně oblíbený televizní kuchař a showman se vyučil v oboru gastronomie. Svou praxi získal v nejluxusnějších pražských hotelích – devět let v hotelu Alcron, dále Ambassador, Palace. Cenné zkušenosti získal 15 letým vařením ve vyhlášené restauraci v Německu a jako kuchař na cestách procestoval téměř celý svět a kontinenty. Hovoří několika světovými jazyky. Vydal vlastní velmi úspěšnou kuchařku.
 
Sympatický lidový kuchař se pravidelně šest let objevoval na TV Nova v pořadu Babicovy dobroty a TV Barrandov v pořadu Babica vs. Sapík.
Jeho kreativní způsob vaření, prezentace pokrmů vzbudily velké emoce a diskuse u odborné a laické veřejnosti. Říká, že recept není bible, vaříme podle lednice a běžně dostupných surovin. Vaříme pro všechny.
Vaří s humorem, vtipné hlášky mistra kuchaře Babici oblétly celý internet. Zaujal svým pohodovým přístupem, schopností vysvětlit věci jednoduše a ukázat, že lidé doma zvládnou uvařit výborné pokrmy jako profesionální kuchaři. Lidé vyzkoušeli chutné Babicovy recepty a nakoupili stovky tisíc výtisků úspěšné kuchařky Babicovy dobroty.
 

Nedrží se přesných receptů michelinských kuchařů, nebojí se experimentovat, vytváří vlastní originální recepty, používá kvalitní české a regionální suroviny.

Jirka je velmi oblíbený u široké veřejnosti především svým přátelským chováním a lidským přístupem k zákazníkům, účastníkům akcí.  Pro ty, co milují vaření a báječné jídlo. Vždy slušně s úsměvem! Lidé ho proto milují.

Jak to bude probíhat? Podívejte se: ZDE
Video zhlédnete: ZDE

Objednejte si na vaši akci, event, teambuilding, festival PRAVOU OSTROU COOKING SHOW!
Zadejte poptávku: ZDE

*KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY V OBORU! Spolupracují s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR a také s nejznámějšími televizními kuchaři.
Vaření je vášeň, zábava a umění! Králové české gastronomie a největší showman!

Potřebujete jiné exkluzivní kulinářské služby?
Catering, kulinářské programy a tematické večery, VIP kuchaře, členy Národního týmu AKC ČR a mistry světa 2018, certifikované lektory vaření, gastroporadce, TOP cateringové služby, kurzy vaření a workshopy, kuchaře-cizince, vaření až 25 světových kuchyní.
 
Vyberte si mistra kuchaře nebo catering v největším seznamu KuchariDoDomu.cz.
 
*Jubilea *Svatby *Eventy *Teambuildingy *Firemní akce *Výročí firmy *Recepce *Bankety *Festivaly *Promo akce *Párty *Degustační večeře *Městské a lidové slavnosti *Eventy a akce na klíč  *Produkce a natáčení
Kompletně zajistíme vaši akci s produkcí a natáčením. Spolupracujeme se známým producentem ČT, TV NOVA a TV Prima.


Máte jiné dotazy nebo přání? Kontaktujte nás.
Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777136103
Zadejte poptávku: www.KuchariDoDomu.cz.

Fotogalerie
Kuchařská show Bušek vs Babica, foto: www.KuchariDoDomu.cz Cooking show Bušek vs Babica, foto: www.KuchariDoDomu.cz Pravá cooking show Bušek vs Babica na eventy, foto: www.KuchariDoDomu.cz EVENTY: Show Bušek vs Babica! Ta pravá neotřelá cooking show, foto: KuchariDoDomu.cz Cooking show Bušek vs Babica, certifikáty Martina Buška,  foto: www.KuchariDoDomu.cz Cooking show Bušek vs Babica na firemní akce, certifikáty Martina Buška, foto: www.KuchariDoDomu.cz Italská restaurace Buschetto, foto: www.KuchariDoDomu.cz Cooking show Bušek vs Babica, foto: www.KuchariDoDomu.cz
Ostatní

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské teambuildingy a tematické večery

Chcete stmelit kolektiv? Výborně pochutnat a současně skvěle pobavit? Nezapomeňte, jídlo lidi spojuje! Kulinářský teambuilding stmelí váš kolektiv. Tematický kulinářský večer pobaví účastníky akce.

čtěte více...

Degustační zážitková večeře u Vás: Vyberte si osobního elitního šéfkuchaře

Osobní elitní šéfkuchaři vaří přímo u Vás. Vysokou a zážitkovou gastronomii poskytují nejlepší šéfkuchaři v ČR. Vyberte si svého šéfkuchaře! Vyberte si degustační večeři, zážitkové menu, gurmánské pohoštění.

čtěte více...

Degustační menu s elitním šéfkuchařem: Fine Food

Degustační zážitkové menu Vám připraví elitní šéfkuchař. Má exkluzivní kulinářskou praxi na Ministerstvu zahraničních věcí. Kompletně zajišťoval většinu akcí spojených s předsednictvím ČR v EU. Přípravu pokrmů pro vládní a zahraniční představitele, diplomacii, světové celebrity, šlechtice.

čtěte více...

Pro eventy a festivaly: Vyberte si kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři!

Kuchařská show zpestří a rozsvítí každou akci. Pro eventy, firemní akce, teambuildingy, festivaly si vyberte kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři.

čtěte více...

Eventy: Catering s live cooking světových kuchyní - Elitní kuchaři, certifikovaní lektoři i kuchaři-cizinci

Live cooking rozsvítí vaše eventy, firemní akce, teambuildingy, konference. Catering s live cooking různých světových kuchyní poskytují specialisté a elitní šéfkuchaři, lektoři vaření i kuchaři-cizinci.

čtěte více...

Teambuilding: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech

Tematický gurmánský večer Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech je vhodný pro teambuilding, firemní večírek a event. Prožijete kulinářský zážitek, při němž budete nejen hýčkat své chuťové pohárky, ale i svůj nos,

čtěte více...

Kurzy vaření zvěřiny: Elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu

Kurzy vaření zvěřiny nabízí elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu v Novém Strašecí ve svém moderním gastrostudiu. Objednejte si kulinářský teambuilding nebo workshop přípravy zvěřiny, paštik, steaků.

čtěte více...

Kurz thajské kuchyně: Certifikovaný mistr kuchař

Chcete se naučit speciality thajské kuchyně? Kurz thajské kuchyně poskytuje certifikovaný mistr kuchař s certifikátem přímo z Thajska. Objednejte si kurz vaření nebo kulinářský teambuilding.

čtěte více...
Více z kategorie clanky naleznete ZDE