Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pro eventy a festivaly: Vyberte si kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři!


Ilustrační fotografie

Kuchařská show zpestří a rozsvítí každou akci. Pro eventy, firemní akce, teambuildingy, festivaly si vyberte kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři.
 

Profesionální kuchařskou show předvádí elitní kuchaři i mediálně známí kuchaři z televize. Vaří na festivalech, food festivalech, natáčí a vystupují v televizních pořadech, na konferencích, firemních a společenských akcích, městských a lidových slavnostech, road show.
Pracují s mikroporty, vystupují na pódiu, včetně LED obrazovky. Zajistí po domluvě vlastní inventář. Prezentují pokrmy v několika světových jazycích. Píší recepty a nahrávají videorecepty, profesionální foodstylisté se podílejí na vydávání kuchařek.
 

Připravíme také profesionální velká kuchařská show ve spolupráci se známými producenty televizních kulinářských pořadů TV NOVA, TV Prima, ČT, Barrandov. Zajistíme kuchařské show podle požadavků, event a festival na klíč.


Vyberte si kuchařské show z nabídky:
 ● Ostrá a jedinečná kuchařská show Bušek vs Babica  - dva kuchaři na jednom pódiu - zábavné vaření s diváky – česká vs italská kuchyně, družstva, týmy, soutěže. Předvádí Martin Bušek - elitní charismatický šéfkuchař a gastromanager 4 úspěšných restaurací na Václavském náměstí s lidovým oblíbeným televizním kuchařem Jiřím Babicou - videoupoutávka a více informací.
Kulinářská show "Roztančená vařečka" – vaření menu při hudbě do 5 minut – certifikovaný lektor vaření a porotce kulinářských soutěží
Kuchařská show s Jiřím Babicou - nejoblíbenější televizní lidový kuchař. Znáte TV pořady Babicovy dobroty nebo Babica vs Sapík. S cateringem a ochutnávkou, ukázky, družstva, společné vaření, legrace....
Čokoládová show – profesionální show z čokoládových festivalů - šéfkuchař 4* a 5* hotelů
Cooking show s ochutnávkou mezinárodních kuchyní - předvádí mistři kuchaři a odborníci na požadovaný druh kuchyně - oblíbené světové kuchyně - 25 mezinárodních kuchyní
Cooking show s ochutnávkou - podle přání zákazníka - promo akce, propagační akce nových potravinářských výrobků, road show

Vyberte si svého největšího kuchaře-showmana v seznamu: https://www.kucharidodomu.cz/kuchari/
 

Zvolte si vhodnou variantu cooking show na vaši akci:
1. Cooking show
2. Cooking show a kompletní catering
3. Cooking show s ochutnávkou
4. Cooking show a vaření s diváky a účastníky akcí. Zábavné vaření v družstvech, týmy zaměstnanců, podřízení vs nadřízení... a další nápady.
5. Cooking show a vytvoření receptů na míru pro firmu. Např. DENSOguláš...

Mistři kuchaři předvádí kuchařská show po celé ČR.
 

Zadejte poptávku nebo nás kontaktujte. Vaši poptávku pošleme více mistrům kuchařům. Vyberete si nejlepší nabídku.


Nebo si přejete catering s live cooking světových kuchyní?
Víte, že si můžete objednat kurzy vaření, workshopy a teambuildingy, unikátní programy v ČR, tematický večer s elitními šéfkuchaři? Přijedeme nebo zajistíme moderní gastro studio, stylovou restauraci a jiné prostory na akci.
Přejete si degustační menu nebo večeři? S členem Národního týmu kuchařů ČR a mistrem světa nebo šéfkuchařem vařícím na ambasádách, pro světové celebrity a ministerstvech ČR. Pro VIP, obchodní partnery, managery.
Potřebujete TOP catering na recepci, banket, pro diplomaty, vládní a zahraniční klienetelu? Cateringová společnost připravuje rauty pro Lesní oboru Lány a letní sídlo prezidenta.
 

Zajistíme vhodné prostory na akce - restaurace v Praze, okolí Prahy, Ústí n. Labem, Liberce, Jihlavy, v Čechách a na Moravě na Vaši firemní akci, soukromou oslavu, svatbu, párty, teambuilding.  
Ubytování v hotelích, na zámku, penzionech na firemní školení se stravou a vybavenými školícími místnostmi. Se zahradou, u lesa, s wellness, golfem, tenisem, vnitřními a sportovními aktivitami.
Výhoda pro vás! Obvykle se ve spolupráci s Kuchaři do domu neplatí za pronájem prostor nebo je poskytována sleva našimi dodavateli.
 

Přejete si event nebo festival na klíč? Produkci a natáčení? Spolupracujeme se známým producentem ČT, TV NOVA a TV Prima. Kompletně po gastronomické stránce a inventáře, včetně stánků, stanu a pohoštění pro VIP, catering pro účinkující, včetně zajištění maringotek, WC, koupelny na festivalu. Používáme ekologické nádobí – tácky, kelímky, brčka rozložitelné v přírodě.

KUCHAŘI DO DOMU A FIREM – největší dodavatel kulinářských programů, workshopů, elitních šéfkuchařů a cateringů.
Provozujeme největší databázi KuchariDoDomu.cz elitních osobních kuchařů ČR, členů Národního týmu AKC ČR a mistrů světa 2018, mediálně známých kuchařů z TV, lektorů vaření, gastroporadců, osvědčených cateringových firem a stylových restaurací.
K objednání na firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.


Vyberte si mistra kuchaře, catering nebo kulinářský program v největším seznamu elitních šéfkuchařů -  KuchariDoDomu.cz. Kontaktujte nás!
Informace: Ivana Bachtíková, Email: scanactplus@seznam.cz, Tel.:+420 777 136 103, www.kucharidodomu.cz

ZADAT POPTÁVKU: ZDE

Ostatní

Hostinec a penzion V Holi

Hostinec a penzion V Holi se nachází v Průhonicích, v atraktivní lokalitě Prahy. Hostinec s ubytováním provozuje špičkový známý šéfkuchař a bývalý gastromanažer několika pražských restaurací - Ondřej Koubek.

čtěte více...

Recenze: Firemní grilování s ověřenými Kuchaři do domu

Čtete recenze? Jsme blázni do vaření a gastronomie. Spolupracujeme již 7 let s ověřenými renomovanými šéfkuchaři, kteří svou práci milují. Lásku k vaření a gastronomii zcela předávají svým zákazníkům. Přečtěte si recenzi zákazníka.

čtěte více...

Penzion Matula v Krkonoších: Relaxační teambuildingy a workshopy vaření

Užijte si v Penzionu Matula relaxační teambuilding nebo workshop vaření pod vedením renomovaného šéfkuchaře Martina Bezchleby. S ubytováním, restaurací s domácí kuchyní, barem, grilováním na terase a relaxem v krkonošské přírodě.

čtěte více...

Online kurz vaření 3 chodového menu: Vařte společně s TOP šéfkuchařem!  

Naučte se vařit jako šéfkuchař. Vařte 3 chodové menu na online kurzu vaření v přímém přenosu s TOP šéfkuchařem. Stačí se jen online připojit. Suroviny si sami běžně nakoupíte. Šéfkuchař vaří s vámi, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti.

čtěte více...

4 online kurzy vaření: Vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem!

Užijte si online kurz vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem. Vaří s vámi, radí, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti. Vyberte si ze 4 druhů oblíbených mezinárodních kuchyní. Kulinářský teambuilding pro firmy i veřejnost.

čtěte více...

3 online kurzy vaření: asijská, italská, 4 evropské kuchyně

Kulinářský temabuilding bude! Nudíte se doma? Rádi vaříte? Vyberte si a užijte online kurz vaření s certifikovaným šéfkuchařem. Vyberte si svou oblíbenou kuchyni.

čtěte více...

Online kurz s králem sushi! Vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu

Plánujete teambuilding nebo firemní večírek v době koronaviru? Na online kurzu s králem sushi si užijte vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu. Naučíte se přípravě sushi.

čtěte více...

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE