Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pro eventy a festivaly: Vyberte si kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři!


Ilustrační fotografie

Kuchařská show zpestří a rozsvítí každou akci. Pro eventy, firemní akce, teambuildingy, festivaly si vyberte kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři.
 

Profesionální kuchařskou show předvádí elitní kuchaři i mediálně známí kuchaři z televize. Vaří na festivalech, food festivalech, natáčí a vystupují v televizních pořadech, na konferencích, firemních a společenských akcích, městských a lidových slavnostech, road show.
Pracují s mikroporty, vystupují na pódiu, včetně LED obrazovky. Zajistí po domluvě vlastní inventář. Prezentují pokrmy v několika světových jazycích. Píší recepty a nahrávají videorecepty, profesionální foodstylisté se podílejí na vydávání kuchařek.
 

Připravíme také profesionální velká kuchařská show ve spolupráci se známými producenty televizních kulinářských pořadů TV NOVA, TV Prima, ČT, Barrandov. Zajistíme kuchařské show podle požadavků, event a festival na klíč.


Vyberte si kuchařské show z nabídky:
 ● Ostrá a jedinečná kuchařská show Bušek vs Babica  - dva kuchaři na jednom pódiu - zábavné vaření s diváky – česká vs italská kuchyně, družstva, týmy, soutěže. Předvádí Martin Bušek - elitní charismatický šéfkuchař a gastromanager 4 úspěšných restaurací na Václavském náměstí s lidovým oblíbeným televizním kuchařem Jiřím Babicou - videoupoutávka a více informací.
Kulinářská show "Roztančená vařečka" – vaření menu při hudbě do 5 minut – certifikovaný lektor vaření a porotce kulinářských soutěží
Kuchařská show s Jiřím Babicou - nejoblíbenější televizní lidový kuchař. Znáte TV pořady Babicovy dobroty nebo Babica vs Sapík. S cateringem a ochutnávkou, ukázky, družstva, společné vaření, legrace....
Čokoládová show – profesionální show z čokoládových festivalů - šéfkuchař 4* a 5* hotelů
Cooking show s ochutnávkou mezinárodních kuchyní - předvádí mistři kuchaři a odborníci na požadovaný druh kuchyně - oblíbené světové kuchyně - 25 mezinárodních kuchyní
Cooking show s ochutnávkou - podle přání zákazníka - promo akce, propagační akce nových potravinářských výrobků, road show

 

Zvolte si vhodnou variantu cooking show na vaši akci:
1. Cooking show
2. Cooking show a kompletní catering
3. Cooking show s ochutnávkou
4. Cooking show a vaření s diváky a účastníky akcí. Zábavné vaření v družstvech, týmy zaměstnanců, podřízení vs nadřízení... a další nápady.

Mistři kuchaři předvádí kuchařská show po celé ČR.
 

Zadejte poptávku nebo nás kontaktujte. Vaši poptávku pošleme více mistrům kuchařům. Vyberete si nejlepší nabídku.


Nebo si přejete catering s live cooking světových kuchyní?
Víte, že si můžete objednat kurzy vaření, workshopy a teambuildingy, unikátní programy v ČR, tematický večer s elitními šéfkuchaři? Přijedeme nebo zajistíme moderní gastro studio, stylovou restauraci a jiné prostory na akci.
Přejete si degustační menu nebo večeři? S členem Národního týmu kuchařů ČR a mistrem světa nebo šéfkuchařem vařícím na ambasádách, pro světové celebrity a ministerstvech ČR. Pro VIP, obchodní partnery, managery.
Potřebujete TOP catering na recepci, banket, pro diplomaty, vládní a zahraniční klienetelu? Cateringová společnost připravuje rauty pro Lesní oboru Lány a letní sídlo prezidenta.
 

Zajistíme vhodné prostory na akce - restaurace v Praze, okolí Prahy, Ústí n. Labem, Liberce, Jihlavy, v Čechách a na Moravě na Vaši firemní akci, soukromou oslavu, svatbu, párty, teambuilding.  
Ubytování v hotelích, na zámku, penzionech na firemní školení se stravou a vybavenými školícími místnostmi. Se zahradou, u lesa, s wellness, golfem, tenisem, vnitřními a sportovními aktivitami.
Výhoda pro vás! Obvykle se ve spolupráci s Kuchaři do domu neplatí za pronájem prostor nebo je poskytována sleva našimi dodavateli.
 

Přejete si event nebo festival na klíč? Produkci a natáčení? Spolupracujeme se známým producentem ČT, TV NOVA a TV Prima. Kompletně po gastronomické stránce a inventáře, včetně stánků, stanu a pohoštění pro VIP, catering pro účinkující, včetně zajištění maringotek, WC, koupelny na festivalu. Používáme ekologické nádobí – tácky, kelímky, brčka rozložitelné v přírodě.

KUCHAŘI DO DOMU A FIREM – největší dodavatel kulinářských programů, workshopů, elitních šéfkuchařů a cateringů.
Provozujeme největší databázi KuchariDoDomu.cz elitních osobních kuchařů ČR, členů Národního týmu AKC ČR a mistrů světa 2018, mediálně známých kuchařů z TV, lektorů vaření, gastroporadců, osvědčených cateringových firem a stylových restaurací.
K objednání na firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.


Vyberte si mistra kuchaře, catering nebo kulinářský program v největším seznamu elitních šéfkuchařů -  KuchariDoDomu.cz. Kontaktujte nás!
Informace: Ivana Bachtíková, Email: scanactplus@seznam.cz, Tel.:+420 777 136 103, www.kucharidodomu.cz

ZADAT POPTÁVKU: ZDE

Ostatní

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...

Úžasná reference: Firemní večírek s elitním kuchařem do domu

Catering mezinárodních kuchyní s live cooking elitního šéfkuchaře pana Šmejkala nadchnul všechny účastníky vánočního večírku. Mistr kuchař připravil několikachodové menu složené ze světových kuchyní. Vařil před zaměstnanci, vyprávěl zážitky a zajímavosti.

čtěte více...

Nádherná reference: Oslava jubilea a vaření osobního šéfkuchaře pana Krepčíka u zákazníka

Kuchaři do domu stále dostávají nádherné reference zákazníků na kulinářské služby. Vždy máme velkou radost. Zákazníci jsou nadšeni gurmánskými zážitky, ale i milým chováním a příjemným vystupováním šéfkuchařů ke klientům.

čtěte více...

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské teambuildingy a tematické večery

Chcete stmelit kolektiv? Výborně pochutnat a současně skvěle pobavit? Nezapomeňte, jídlo lidi spojuje! Kulinářský teambuilding stmelí váš kolektiv. Tematický kulinářský večer pobaví účastníky akce.

čtěte více...

Degustační zážitková večeře u Vás: Vyberte si osobního elitního šéfkuchaře

Osobní elitní šéfkuchaři vaří přímo u Vás. Vysokou a zážitkovou gastronomii poskytují nejlepší šéfkuchaři v ČR. Vyberte si svého šéfkuchaře! Vyberte si degustační večeři, zážitkové menu, gurmánské pohoštění.

čtěte více...

Degustační menu s elitním šéfkuchařem: Fine Food

Degustační zážitkové menu Vám připraví elitní šéfkuchař. Má exkluzivní kulinářskou praxi na Ministerstvu zahraničních věcí. Kompletně zajišťoval většinu akcí spojených s předsednictvím ČR v EU. Přípravu pokrmů pro vládní a zahraniční představitele, diplomacii, světové celebrity, šlechtice.

čtěte více...

Eventy: Catering s live cooking světových kuchyní - Elitní kuchaři, certifikovaní lektoři i kuchaři-cizinci

Live cooking rozsvítí vaše eventy, firemní akce, teambuildingy, konference. Catering s live cooking různých světových kuchyní poskytují specialisté a elitní šéfkuchaři, lektoři vaření i kuchaři-cizinci.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE