Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pro firmy: Kulinářské teambuildingy a tematické večery


Ilustrační fotografie

Chcete si výborně pochutnat a současně skvěle pobavit své zaměstnance nebo vážené zákazníky? Potřebujete stmelit kolektiv? Hledáte něco originálního?
Objednejte kulinářský teambuilding nebo tematický večer. Nezapomeňte, jídlo lidi spojuje!

Pro firmy poskytují kulinářské teambuildingy a tematické večery Kuchaři do domu a firem.

KUCHAŘI DO DOMU A FIREM – NEJVĚTŠÍ DODAVATEL KULINÁŘSKÝCH PROGRAMŮ, WORKSHOPŮ, SLUŽEB, ELITNÍCH ŠÉFKUCHAŘŮ, CATERINGŮ

Kulinářský teambuilding stmelí váš kolektiv. Tematický kulinářský večer pobaví účastníky akce.

Vhodný kulinářský program na vaše eventy, konference, firemní akce, teambuildigy, promo akce, poděkování váženým zákazníkům a obchodním partnerům.
 

KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY VE SVÉM OBORU!
Provozujeme největší databázi www.KuchariDoDomu.cz elitních osobních kuchařů ČR, členů Národního týmu AKC ČR a mistrů světa 2018, mediálně známých kuchařů z TV, lektorů vaření, gastroporadců, renomovaných cateringových firem a stylových restaurací.
K objednání na firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.
 

Tematické večery a teambuildingy poskytují špičkoví mistři kuchaři. Vyberte si z pestré nabídky:
● Folklórní večer - živé folklórní představení – tanec + cimbálová muzika + domácí moravský raut + ručně vyšívané kroje. Vše může být provázáno degustací oceněných moravských vín. Domácí moravský raut - maso, pečivo, koláče, paštiky jsou doma vyráběné.
● Vinná degustace nejkvalitnějších vín ve spolupráci s Prezidentem Asociace sommeliérů ČR - moravská a česká vína oceněná ve světě
● Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech. Ingredience v parfému je zároveň obsažena v menu – vanilka, růže, citron, levandule…aj. Historie luxusních parfémů, praktické rady používání parfémů.
● Teambuilding pro muže – ZDE
● Teambuilding pro ženy
● Teambuilding podle vašeho zadání
Teambuilding v řeznictví spojené s bistrem a výčepem – Praha. Moderní nové řeznictví s bistrem a výčepem - workshop přípravy čerstvých steaků, paštiky, škola čepování piva a další. Vaří špičkový gastromanažeř pražských restaurací.
● Škola čepování piva a párování piva s jídlem + může být spojeno s prohlídkou pivovaru
● Kurzy vaření s pivem – workshop. Muži si zavaří s mistrem kuchařem, hlavní ingrediencí je piv.  Vybraní mistři kuchaři jsou vyškoleni v pivovaru na degustaci piva. Vhodné pro pivovary a akce pro muže.
● Grilování a live cooking - škola a lekce grilování nebo ukázka grilování s ochutnávkou - nejlepší steaky a jiné dobroty
● Ostrá a jedinečná kuchařská show Bušek vs Babica. Dva televizní kuchaři na jednom pódiu - vaření s diváky – soutěže, vaření, zábava
Cooking Show předvádí nejoblíbenější televizní lidový kuchař Jiří Babica s TOP gastro managerem a elitním šéfkuchařem z Václavského náměstí Martinem Buškem. Na jednom pódiu. Výborně si pochutnáte a zároveň pobavíte své hosty, zaměstnance, účastníky slavností. Zábavné vaření s diváky, soutěže, rozdělení do družstev, týmy zaměstnanců..
● Catering s live cooking, kurzy vaření a workshopy, cooking show. Výběr z 25 světových kuchyní a mistrů kuchařů, kteří je uvaří. Certifikovaní kuchaři a specialisté připraví též netradiční světové kuchyně. Molekulární, hmyzí, rakouskou, prvorepublikovou, mexickou, vegetariánskou, sushi, thajskou aj.
● Kuchařská show s Jiřím Babicou. S nejoblíbenějším televizním lidovým kuchařem - Znáte TV pořady Babicovy dobroty nebo Babica vs Sapík. S cateringem a ochunávkou, ukázky, družstva, společné vaření, legrace....
● Fine dining - pro VIP klienty a managery - Zážitková večeře s VIP kuchařem - nejlepším kuchařem - mistrem světa 2018 v Singapuru
● Otvírání ústřic, sabráž šampaňského...
● Sportovní aktivity u zámku - střelby ze vzduchovky, fotbalflorbal, prohlídka pivovaru, rytířské souboje, tenis, golf, minigolf. Zámecký raut pro VIP pod taktovkou elitních šéfkuchařů České republiky.
● Poskládej si svůj hamburger - workshop, catering
● Kurzy vaření v  moderním gastrostudiu - na vaše přání - Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Nové Strašecí
A  mnoho dalšího.. ..téma podle zadání zákazníka.
Vždy spojeno s výborným jídlem.
 

Přejete si další kulinářské služby a originální programy, kurzy vaření, workshopy, gastro show, unikátní tematické večery a cateringy, live cooking?

KUCHAŘI DO DOMU JSOU MISTŘI VE SVÉM OBORU!

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, elitních kuchařů na vaše akce, eventy, festivaly!
 

Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů:
Catering s live cooking světových kuchyní - certifikovaní lektoři, elitní kuchaři i cizinci
Kuchařská show
Kurzy vaření a workshopy české a mezinárodní kuchyně
Degustační zážitková večeře u Vás: Vyberte si osobního elitního šéfkuchaře
 

TOP programy a novinky:
Ostrá a jedinečná kuchařská show v Čechách! Bušek vs Babica
Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech
Kurzy barevného sushi
● Teambuilding v řeznictví spojené s bistrem a výčepem – Praha. Moderní nové řeznictví s bistrem - workshop přípravy čerstvých šťavnatých steaků, paštiky, škola čepování piva a další. Vaří špičkový gastromanažeř čtyř pražských restaurací.
● Vinná degustace nejlepších vín ve spolupráci s Prezidentem Asociace sommeliérů ČR
● Profesionální kuchařská show televizního oblíbeného lidového kuchaře Jirky Babici - osm let v TV pořadech Babica vs Sapík, Babicovy dobroty
 

TOP cateringové služby – renomovaná cateringová společnost vaří exkluzivně pro Lesní oboru Lány a letní sídlo prezidenta, diplomaty, vládní a zahraniční VIP hosty,
na recepce, bankety, pro vládní a zahraniční klientelu, diplomacii, pro VIP klienty, celebrity, zahraniční zákazníky
 

● Potřebujete kompletní akce? Produkci a natáčení? Spolupracujeme se známými producenty ČT, TV NOVA a TV Prima. Eventy, teambuildingy, firemní akce, výročí firmy, recepce, bankety, festivaly, road show,jubilea, svatby, promo akce, párty. TOP catering a pohoštění pro diplomaty, vládní a zhraniční klientelu. Degustační večeře, zážitkové menu, fine food pro VIP, managery, obchodní přátele. Městské a lidové slavnosti, eventy a festivaly na klíč, produkce a natáčení.
 

● Zajistíme vhodné prostory restaurací v Praze, okolí Prahy, Ústí n. Labem, Liberce, Jihlavy, v Čechách a na Moravě na Vaši firemní akci, soukromou oslavu, svatbu, párty, teambuilding.
Ubytování v hotelích, na zámku, penzionech na firemní školení se stravou a vybavenými školícími místnostmi. Se zahradou, u lesa, s wellness, golfem, tenisem, vnitřními a sportovními aktivitami.

Výhoda pro Vás! Obvykle se ve spolupráci s Kuchaři do domu neplatí za pronájem prostor nebo je poskytována sleva našimi dodavateli.
 
Vyberte si mistra kuchaře, catering  nebo kulinářský program v největším seznamu elitních šéfkuchařů -  KuchariDoDomu.cz. Kontaktujte nás!
Informace: Ivana Bachtíková, Email: scanactplus@seznam.cz, Tel.:+420 777 136 103, www.kucharidodomu.cz
ZADAT POPTÁVKU: ZDE

Ostatní

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...

Degustační zážitková večeře u Vás: Vyberte si osobního elitního šéfkuchaře

Osobní elitní šéfkuchaři vaří přímo u Vás. Vysokou a zážitkovou gastronomii poskytují nejlepší šéfkuchaři v ČR. Vyberte si svého šéfkuchaře! Vyberte si degustační večeři, zážitkové menu, gurmánské pohoštění.

čtěte více...

Degustační menu s elitním šéfkuchařem: Fine Food

Degustační zážitkové menu Vám připraví elitní šéfkuchař. Má exkluzivní kulinářskou praxi na Ministerstvu zahraničních věcí. Kompletně zajišťoval většinu akcí spojených s předsednictvím ČR v EU. Přípravu pokrmů pro vládní a zahraniční představitele, diplomacii, světové celebrity, šlechtice.

čtěte více...

Pro eventy a festivaly: Vyberte si kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři!

Kuchařská show zpestří a rozsvítí každou akci. Pro eventy, firemní akce, teambuildingy, festivaly si vyberte kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři.

čtěte více...

Eventy: Catering s live cooking světových kuchyní - Elitní kuchaři, certifikovaní lektoři i kuchaři-cizinci

Live cooking rozsvítí vaše eventy, firemní akce, teambuildingy, konference. Catering s live cooking různých světových kuchyní poskytují specialisté a elitní šéfkuchaři, lektoři vaření i kuchaři-cizinci.

čtěte více...

Teambuilding: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech

Tematický gurmánský večer Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech je vhodný pro teambuilding, firemní večírek a event. Prožijete kulinářský zážitek, při němž budete nejen hýčkat své chuťové pohárky, ale i svůj nos,

čtěte více...

Kurzy vaření zvěřiny: Elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu

Kurzy vaření zvěřiny nabízí elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu v Novém Strašecí ve svém moderním gastrostudiu. Objednejte si kulinářský teambuilding nebo workshop přípravy zvěřiny, paštik, steaků.

čtěte více...

Kurz thajské kuchyně: Certifikovaný mistr kuchař

Chcete se naučit speciality thajské kuchyně? Kurz thajské kuchyně poskytuje certifikovaný mistr kuchař s certifikátem přímo z Thajska. Objednejte si kurz vaření nebo kulinářský teambuilding.

čtěte více...

EVENTY pro firmy: Kurzy vaření, workshopy, kulinářské teambuildingy

Kde najdete kurzy vaření, workshopy, kulinářské teambuildingy na eventy? Na portálu Kuchaři do domu. Největší dodavatel kulinářských programů, workshopů, show, elitních šéfkuchařů a cateringových služeb.
 

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE